Sila Enzýmov

Urobiť už neurobí nič. Vieš čo je napríklad aj problém? Že aj keď si nejakú liečbu už nasadíme, tak to neužívame ako máme, aspoň môj muž je taký. Ten ani antibiotiká nevyužíva do konca a ja som z toho na nervy! Pretože práve to doužívanie a pravidelné užívanie prináša výsledky!

vieš čo by na toto povedala moja svokra? že veď ty si tu od toho aby si na neho dozrela, aby si dohliadla na to aby lieky pil pravidelne ako treba!

To takéto reči od svokry, to jeden by sa z toho zbláznil, my sme s drahým urobili v tomto smere teraz už dohodu. Ja sa starám o seba a o svoje zdravie, môže sa aj on, môžem mu s tým pomôcť, aby imuntiu mal ok. Aby sa netrápil toľko známym soplíkom každý pol rok, ale to musí on chcieť :wink:

Ale ano,mas pravdu.Ved tomu chlapovi by malo na tom zdravi zalezat v prvom rade.U nas doma som ja zacala prva uzivat Wobenzym,ked som si ho kupila,tak drahy sa pytal,ze co to je.Naco mi je.Tak som mu povedala a berie ho tiez.Najskor som si kupila len to balenie kde je asi 200 tabliet,ale jak to zacal brat tiez,tak som musela zacat siahat po 800vke.Aby nam to vydrzalo dlhsie. :slight_smile:

  • to áno v takom prípade je potom jasné, že lepšie kupovať väčšie, to sa skôr oplatí. Aj lepšia cena je naň a keď ho dosť užívate, že nielen sama, tak duplom. -

ja som brala, ale liek a to je u nas len wobenzym, urcite odporucam, pomohol velmi

To je nejako podstatné, že je to práve liek??

liek je na liečbu problémov určený, ale doplnok ten nie, ten je akurát tak na podporu imunity dobrý a to ti nepomôže keď máš nejaké už zdravotné problémy :slight_smile:
tento rozdiel som ja tiež neregistrovala kedysi, ale keď si to vyskúšaš na vlastnej koži, tak vtedy to pochopíš a vtedy ti začnú dávať mnohé veci zmysel

urcite je to dolezite, liek lieci, vyzivovy doplnok ani nemusi mat to v zlozeni, co sa “tvari”, hlavne ked ide o imunitu, tak vitaminy su sice fajn, ale ak mas oslabenu, tak treba bezpodmienecne liekom

ja odporucam wobenzym jednoznacne, je to liek, nie vyzivovy doplnok, tak uz len to je rozhodujuce podla mna

Ahojte. Poradí mi niekto prosím s rozhodnutím či skúsiť enzýmy? Za posledného pol roka mi postupne začali hlasno vŕzgať kĺby, najprv stavce. Teraz už mám aj bolesti.