Sila Enzýmov

vies co je sranda? Ze aj dnes si stale mnoho ludi mysli, ze je to jedno, ze nevidia nejaky rozdiel medzi tym a pritom tie rozdiely su podla mna tak velke, tak viditelne.
Sama som sa o tom presvedcila, ked som mala zdravotne problemy a vystriedala som toho mnoho a pomohol mi az liek!

Vidis,ale niekedy je to proste tak,ze clovek musi sam skusit a az potom zisti,co a jak!

lenže niektorí ich prehliadame, neriešime :slight_smile:
pretože neustále venujeme pozornosť iným veciam a nezameriavame sa na seba a svoje zdravie a na zmeny, ktoré sa s naším zdravím dejú a to je chybou :frowning:

Ako si napisala, zaujima nas praca, konicky, kadeco ine, len zdravie akoby sme mali pocit, ze je samozrejmostou, tak ho odstavujeme neustale na vedlajsiu kolaj a ocakavame, ze nam bude neustale dobre sluzit bez toho aby sme sa na tom nejako podielali.

je to naivna predstava, co? :-/ A tomu tolko ludi veri, no clovek niekedy musi padnut, aby pochopil ako co funguje :confused:

Presne tak. Vcera som sa so susedkou rozpravala, ta je doma uz druhy tyzden co sa nemoze dostat z kasla, z nadchy, uz ma za sebou dvoje antibiotika a vysledky ziadne. Hovori, ze az teraz si uvedomila, ake je zdravie krehke, ze jak dokaze cloveka skolit, jak to telo proste same da najavo, ze je najvyssi cas nieco robit, spomalit.

jasne, ze zdravie je krehke, aj imunita je, ak sa o nu nestarame.
Teraz si bude vycitat, ze preco sa sebe viac nevenovala, ze mohla tomu predist. Ale na to je uz celkom neskoro, ked sa trapi s antibiotikami :wink:

Ale nema zmysel podla mna si to vycitat, ved to uz k nicomu nebude dobre. To uz jej nic nepomoze, treba sa proste k tomu postavit a nelutovat sa :slight_smile:

asi tak, treba si povedat, ze bude dobre a nasadit si liecbu. Ale ked enzymy, tak kvalitne, dobry liek je Wobenzym, mne aspon pomohol velmi, len je dolezite aj to ako si ho clovek davkuje, lebo pri roznych problemoch, je aj rozne davkovanie :wink:

Ale tak to by mala byt prva vec, co clovek urobi, ked si kupi lieky. Ze si precita pribalovy letak, pre mna je to proste to prve, co spravim. Vobec nic neriesim skor jak to davkovanie a ci mozem dany liek uzivat. :slight_smile:

ved malo by to tak byt, ale neni to tak u kazdeho.
U mna hej, aj u teba, ale poznam viacero ludi, co to maju inak. Co proste si daju davkovanie podla seba, podla svojho uvazenia :-/

…tak to mi vysvetli ako niekto si toto moze urobit podla seba…sak ked si da len nejake davkovanie, ze ja neviem napriklad jedna tableta denne tak to je k nicomu…to cloveku neprinesie ucinok aky je treba…aky chce vidiet…to potom by som povedala, ze su to aj vyhodene peniaze…ked to neni v takych davkach ako telo realne potrebuje…

Ako by ti povedala moja starká, ako nič. Každý podľa seba. To máš tak ako niekto lieky užíva len napríklad dvakrát do týždňa a myslí si, že to pomôže.
Správne dávkovanie a hlavne pravidelné užívanie má svoj význam!!!

Tiež je aj to podstatné, že kedy sa tie enzýmy užívajú, či nalačno, či po jedle a tieto veci. Lebo to má tiež vplyv na účinok!

to ma, len treba v tom byt ozaj disciplinovany. Ak teda chceme byt zdravi a vidiet nejake tie vysledky. Ked chceme aby sa to prejavilo ten ucinok na nasom zdravi :wink:

Ved s tym by som povedala, ze si tabletky a celkovo lieky aj kupime, vyzdvihneme v lekarni, proste s tym, ze chceme aby nam pomohli.
Aspon ja som tak nadstavena, keby som nebola o niecom presvedcena, tak asi by som si to ani nesla kupit, ani by som to nezacala uzivat.

danuskaa vies kolki ludia si aj kupia a neuzivaju? tiez som sa cudovala, ale ich je vela a neuvedomuju si, ze si tym skodia, ze teda dobre si tym dozaista nerobia, ale tak na to asi pridu casom, ked sa to potom prejavi na ich zdravi :wink:

  • lenže prečo neužívajú? To mne nejde do hlavy ani len náhodou! Predsa keď človek chce zlepšenie, keď sa chce z problémov dostať tak by mal pre to niečo robiť, nie?? -

tobolka co ti k tomu poviem. Mam kamosku, ktora ma problemy s imunitou. Uz dlhodobo, ale nechce si dat poradit, povedat. Ale co s tym urobim. Ja len dufam, ze dojde na to, ze neni normalne, ze ma kazdu chvilku nadchu, chripku, kasel.
Nemam rada, ked vidim, ked niekto trpi :confused:

Každopádne ty nemôžeš za to, že ma takéto problémy. Chcela si pomôcť, nepodarilo sa, tak čo viac chceš akože urobiť?
Moja skúsenosť je taká, že ľudia na to prídu, uvedomia si, že problémy nie sú normálne, len každý na to potrebuje iný časový horizont, keď si vezmem aj sama seba, aj mne samej trvalo, kým som si dala dva a dva dokopy. Kým som pochopila, že niečo s mojím zdravím neni v poriadku, kým som pochopila, že enzýmy mi môžu dopomôcť aby som sa vylízala z problémov :slight_smile: