Sila Enzýmov

viesco tymto som si prechadzala minuly rok a nebolo to nic prijemne. Lekari tvrdili, ze mam chronicky zapal, ktoreho sa uz v zivote nezbavim pretoze sa neda nejako vyliecit alebo nieco take. A poviem ti, ze boli prekvapeny, ked som prisla po mesiacoch na kontrolu a moje problemy boli fuc. Enzymy maju protizapalovy ucinok, co je v tvojom pripade to klucove :wink:

Opakujuci sa zapal coho? …myslim, ze to je dost podstatne informacia ak ti mame pomoct :slight_smile: z vlastnej skusenosti viem, ze enzymy su vhodne, ci uz pri opuchoch, bolestiach ale taktiez aj pri zapaloch, aj ked je dost dolezite aky zapal ta trapi…pretoze nie je zapal ako zapal a taktiez davkovanie enzymov sa odlisuje. Pretoze ide aj o to zapal coho a aj o to ci je to opakujuci sa alebo chronicky zapal

Opakujuci sa zapal mocovych ciest a mechura. Nie je to nic prijemne po pravde. Ale tak ziadny zdravotny problem nie je prijemny. Tak mne sa zapal neustale vracia, opakuje sa pomaly v rovnakych intervaloch, vacsinou mam par tyzdnov pokoj a do mesiaca mam zapal spat. A uz zacinam byt z toho na nervy, pretoze ma to celkom dost obmedzuje :frowning:

nebud z toho na nervy, da sa z toho dostat. Presne to vidim aj na sebe. Ze nik mi neveril, ze sa vyliecim a vsetci boli prekvapeni, ked sa moj stav zlepsil a uz som ziadny zapal v tele nemala :slight_smile: Len trvalo to peknych par mesiacov, kym sa mi polepsilo, kym som zacala na sebe pozorovat zmeny k lepsiemu, len naucilo ma to najma jednej veci a to ze trpezlivost ozaj ruze prinasa :slight_smile:

Ty píšeš, že sa z toho dá dostať ako keby to nebol veľký problém a pritom zápal je niečo strašné. Najmä zotavovanie po ňom. Dokáže tak imunitu rozbiť, že to svet nevidel, aspoň teda ja mám také skúsenosti. Podobný problém som mala minulý rok a dodnes mám pocit, že nie som z toho úplne vonku :frowning:

Ano je to problem, ale netreba z toho robit vedu. Treba si zachovat chladnu hlavu a hladat moznosti ako sa z toho dostat. Myslim, ze ked si clovek uvedomi, ze enzymy mozu tento problem vyriesit tak tam uz niet moc co riesit. Uz potom len vybrat spravnu formu enzymov. Mne sa vyplatilo brat Wobenzym, je to liek, narozdiel od inych produktov, ktore sice obsahuju enzymy ale ine druhy enzymov a najma su to len doplnky. To si tiez treba uvedomit ze liek a doplnok nie je to iste :wink:

lahko sa povie ze chladnu hlavu si zachovat. Hlavu uz davno nemam chladnu kedze som sa zatial nikam neposunula. A to teda riesim tento problem uz nejaky ten piatok a uz pomaly mi aj sedive vlasy z toho zacnu rast. Lenze akym sposobom treba enzymy brat? Myslim kolko davok denne, ako sa vlastne take enzymy uzivaju?

Lenze tym ze budes nervozna nic nedocielis chapes. Dolezite je, aby si ten cas ktory minies na nervozitu, investovala efektivnejsie :slight_smile: napriklad na hladanie spravnej liecby. Akym sposobom? Tak vacsinou bud trikrat alebo dvakrat denne, ale ide najma o to aby si si pozrela na letaku kolko tabliet by bolo vhodne uzivat pri probleme, ktory ta trapi :frowning:

Lenže dostal ťa úplne z toho problému von? Lebo ja síce už problémy nejaké veľké nemám, ale z času na čas mám furt pocit, že niečo ešte so mnou nie je po tejto stránke v poriadku. Tak ak sa ti poradilo úplne vyliečiť vďaka nemu, tak možno by som sa na takú liečbu aj dala. Lebo nie je to príjemné furt mať pocit, že niekde je problém :frowning:

Bud trikrat denne alebo dvakrat denne? Toto mi vysvetli akoze podla coho to zavisi? Ci to je na mne ci sa rozhodnem si davat rano a vecer alebo aj na obed? Ale asi je podstatne aby to mnozstvo enzymov som do tela dostala ci uz dvakrat za den alebo trikrat za ten den teda urcite mnozstvo tabliet musim uzit. Snad tomu dobre rozumiem a nezamotala som sa :slight_smile:

@helenita keby ma nedostal z toho uplne tak ti tu teraz nebudem pisat, presla som si tazkym obdobim, ale uz konecne som z toho vonku a viem normalne fungovat a viem presne cim si teraz aj ty prechadzas dolezite je aby sme ukazali, ze sme silne zeny a nevzdame sa :slight_smile: pokial nie si vyliecena tak tento pocit budes mat furt pretoze niekde v tebe je furt ten problem ktory sa zrejme skor si neskor prejavi ak to nebude riesit :frowning:
@erikare od coho to zavisi? od problemu, od toho sa odvijaju vsetky tieto veci. Ved pozri som ti odfotila ako je to v pribalovom letaku aby si si to vedel predstavit ako je to vlastne s davkovanim :slight_smile: snad ti to pomoze

Enzýmy je možné užívať na všetky tieto probléme čo si tu na tej fotke vypísané? Tomu celkom nerozumiem ako je možné, že až pri toľkých problémoch môžu pomôcť. Enzýmy sú nejaké zázračné alebo ako si to mám vysvetliť, keď nepomáhajú len pri problémoch s imunitou ale celkovo a dokonca aj pri rôznych vážnych problémoch?

Tiež som si v tomto smere toho užila. Prepáč, nemyslela som to zle :slight_smile: Len som chcela vedieť či ozaj sa cítiš už úplne fit. Veď nechcem sa akože vzdávať alebo niečo také, ale vieš problémy boli minulý rok veľmi intenzívne a potom som sa už tešila, že som z toho vonku a pozri. Neviem či sa moc sledujem alebo čo, že mám furt pocit, že nie som úplne zdravá alebo fakt nie som. Už ani sama neviem čo robiť. Či to riešiť alebo odignorovať.

@Dina ano pri vsetkych tychto problemoch, ale je dobre pri niektorych z nich komunikovat to s lekarom, ktory pozna tvoj zdravotny stav a vie, ci enzymy by ti mohli prospiet, ci su vhodne alebo nie. Neviem ci zrovna zazracne by som to nazvala, ale maju velku silu, len musia byt aj spravne v tabletach spracovane, aby mali silu.
@helenita ved ja som to zle ani nevzala nic sa neboj :slight_smile: ignorovat to nie je riesenim, to ti hovorim rovno.

Ty si teda poklaaad. To som ani len necakala, ze takto by si mi mohla pomoct. Tymto si zodpovedala hned niekolko mojich otazok. Zaco ti dakujem, lebo bola to pre mna zahada, ze jak to moze byt, ze kedy kolkokrat denne, uz tomu rozumiem. Uz som dosla aj k tomu, ze ho vyskusam, nech sa s tym vracajucim sa zapalom nemusim trapit. Je jak boomerang :frowning:

Keby si hladala, tak by si sa k nemu dopatrala aj na internete, tiez som si ho tak pozerala ten pribalovy letak aby som mala prehlad, ze ako bude u mna liecba enzymami prebiehat co vlastne ma caka a neminie :slight_smile:
To ti verim, ze mas pocit, ze je jak bumerang, ale tak snad sa ti polepsi a za par mesiacov si uz ani len nespomenies, ze vobec nejaky problem takyto si mala :slight_smile:

Tomu rozumiem, takéto veci väčšinou aj s lekárom konzultujem, aby som nezačala užívať niečo čo by mi mohlo nejako dajme tomu viac uškodiť. A asi je aj dôležité konkrétne aké enzýmy sú to, čo človek dáva do tela, čo užíva nie? Enzýmy sú široký pojem si myslím :slight_smile:

to mas pravdu, ze enzymy su siroky pojem avsak podla toho co citam a co som zazrela na tej fotke vyssie ze na co vsetko su enzymy urcene az nechapem myslela som, ze enzymy su vhodne len pri imunite pri nejakych takych problemoch, ktore maju dopad na imunitu a oslabuju ju, ale nevedela som, ze aj pri roznych inych problemoch su vhodne, ked sa enzymy uzivaju tak v podstate je mozne, ze si nimi robim taku prevenciu voci aj tym roznym problemom, co su popisane v tom pribalovom letaku?

@Dina ano myslis si dobre. V mojom pripade su zivocisne enzymy fajn, boli v mojom pripade vykupenim ako som uz niekolkokrat pisala :slight_smile:
@vranilka enzymy su vhodne na imunitu a mnohe problemy sposobuje prave nedostatocna imunita, aj ked samozrejme nehovorim, ze vsetky. Ale enzymy maju velku silu aj v tom, ze dokazu povzbudit, podporit samotnu liecbu tychto problemov zdravotnych :wink:

jasne, chapem chapem, takze nemusi byt kazdy ten problem sposobeny nedostatocnou imunitou, ale ked je imunita na tom, zle tak zrejme cela ta liecba sa este predlzuje a komplikuje alebo sa mylim? myslela som, ze enzymy su dobre len na samotnu imunitu, ale ako citam, opat raz som nieco poplietla :open_mouth: