Sila Enzýmov

  • aký význam majú enzýmy? Dnes už viem, že veľmi veľký. Enzýmy dokážu pomôcť pri mnohých problémoch, ak sú správne spracované a účinkujú ako majú. Teraz nedávno som toto riešila tiež a so sestrou. Mala zdravotné problémy a o nejakej liečbe nechcela ani počuť. Tak som to začala riešiť za ňu a dostala odo mňa darček v podobe Wobenzymu. Musela som nejako zakročiť, nemohla som sa pozerať na to ako odvádza pozornosť od svojich zdravotných problémov a ako sa snaží celý svet presvedčiť o tom, že jej nič nie je. Teraz ak už skoro mesiac užíva tieto enzýmy, tak hovorí, že sa aj lepšie cíti, čo ma teší. Som rada, že som jej práve tento enzýmový liek kúpila, dosť som o ňom čítala a dozvedela som sa, že on ako liek má preukázateľné účinky, čo ma utvrdilo v tom, že toto je to, čo by mala skúsiť. -

uz po takejto dobe a bada vysledky? myslim, ze to je dobra sprava, na ake problemy je vobec tento liek vhodny, necitala som vsetko, kde bol problem, ked si sa odhodlala, ze jej kupis takyto liek? kde bol problem? a preco to neriesila s lekarom?

Na aké problémy? Problémov pri ktorých je vhodné užívať enzýmy je viacero. Od zápalov, cez prechladnutie, prevenciu až po problémy ako je napríklad skleróza a podobne. Majú široké využitie, čo je z môjho pohľadu ich veľkou výhodou a dokážu dať človeku ozaj mnoho :slight_smile:

výsledky je vidieť skoro hneď, teda ani nie, že vidieť, ale najmä cítiť, aj keď samozrejme, že všetko to chce svoj čas a nejaký ten čas ešte potrvá kým vôbec sa zo zdravotných problémov telo dostane, ale už keď sa dostane, tak ten pocit je k nezaplateniu o tom viem veru svoje :wink:

Súhlasím, bola som tvrdohlavá, nechcela som nič vyskúšať, nakoniec som si tu dala poradiť Wobenzym, išla som si ho kúpiť a začala som užívať. Od mája ho užívam a mám pocit, že som ani žiadne problémy nemala, teda spomínam si, že som mala zdravotné problémy, ale teraz po nich niet ani stopy a to teda je podľa mňa čo povedať, ja som rada, že som si dala poradiť a že som ho začala užívať, keby som zase tvrdohlavo nástojčila na tom, že mi nič nepomôže, tak ešte dnes ma to trápi :frowning:

enzýmy je možné dostať aj nejako inak do tela ako nejakými liekmi? a ak áno má to rovnaký účinok? o enzýmoch som už čoto počula avšak stále celkom nerozumiem aké enzýmy pomáhajú v akej podobe by mali byť a ani to, že či je takú liečbu možné podstúpiť akože dlhodobo?

  • badá veru. Keby nebadala, tak vám to nenapíšem. Na mnohé má veľké využitie by som povedala. Čo som si čítala, na aké všetky problémy je, tak som až nechápala, že enzýmy môžu mať až také široké využitie, no dnes už chápem a verím, že ozaj pri tých všetkých problémoch môžu pomôcť. Prečo to neriešila s lekárom? Lebo je tvrdohlavá. -

skúšala si aj nejaké iné spôsoby ako enzýmy dať telu? nejako zmeniť stravu alebo niečo podobné? či takéto veci si neriešila? teda ona, asi si ty sama takéto problémy nemala či ako to je?
pomôžeš mi s tým veľmi :slight_smile:

Mišinka môžeš sa o to pokúsiť, avšak pre telo sú potrebné isté enzýmy a v nejakom istom množstve a presne toto podľa mňa vedia dať telu len lieky. Aspoň teda ja mám takú skúsenosť, ja to tak vnímam. Pred niekoľkými mesiacmi som to nevedela, ale teraz už viem, že na to aby sa telu polepšilo je potrebné aby telo dostalo isté množstvo enzýmov, len vtedy imunita začne napredovať :slight_smile:

dina má pravdu, je to možné, ale enzýmy skôr dostaneš do tela prostredníctvom lieku a najmä telo dostane také množstvo aké potrebuje na to aby sa začalo dávať do poriadku, enzýmy sú veľimi vhodné v podobe Wobenzymu, ten je na tieto problémy ako stvorený, dokáže dostať imunitu do skvelej kondície :wink:

  • baby ste to vystihli podľa mňa najlepšie. Niekedy proste sú fakt lieky veľmi potrebné a len ony dokážu mnohokrát vyriešiť problém až do tla, až tam kde ten problém vznikol. Mnohé vitamíny a doplnky nie sú schopné imunitu vyliečiť, aj keby sa neviem ako snažili, myslela som, že by to šlo, ale dnes viem, že nie. -

Enzymy su rozne.
Ale je velkym problemom dat enzymy telu v takej podobe a v takom mnozstve v akom ich to telo potrebuje.
To je vec, ktora je proste faktom :wink:

Je, ale niekto napriklad ani nevie v akom mnozstve tie enzymy je potrebne telu dat, to si myslim, ze je v dnesnej dobe velkym problemom, ze toto furt nejako nevieme ako sa k tomuto postavit, ako to riesit, teda ja to uz nastastie viem, kedze ma velmi dobre potrapili zdravotne problemy, ale kym som sa tym netrapila, tak tiez som nemala ani sajnu o tomto :frowning:

to ozaj aj pri takych problemoch akymi je skleroza? to som nevedela, ze maju az take vyuzitie, ze by mohli pomoct aj pri tom, oni akoze co pri takomto zavaznom probleme robia? pomahaju pri jeho liecbe alebo ako mam tomu celemu rozumiet? :slight_smile:

Z môjho pohľadu je závažný každý problém, nie len skleróza a žiadny problém nie je dobré odkladať, viem už o tom svoje a bola by som rada keby sa iní poučili z mojich chýb. Áno Wobenzym pomáha pri liečbe a celkovo podporuje tú liečbu, ktorá je nasadená, čo je podľa mňa super a človek by to nemal zanedbať. Enzýmy majú široké využitie len problém je presne to, čo si aj ty napísala, tá nevedomosť o tom :wink:

V rodine nedame dopustit na enzymy. Uzivame konkretne wobenzym, ktory nam pomohol pri viacerych zdravotnych problemoch. Mne hlavne pri oslabenej imunite.

  • má veľkú silu a to nielen pri oslabenej imunite, je fajn aj keď je imunita v poriadku a keď sa berie ako prevencia a taktiež aj pri rôznych závažných problémoch, ktoré nás môžu počas roka postretnúť. -

Aké problémy máš na mysli, keď píšeš, že pri viacerých zdravotných problémoch? Pri akých možných problémoch môžu enzýmy celkovo pomôcť?
Ja som si myslela, že enzýmy nemajú takú silu aby mohli nejakým spôsobom liečiť alebo niečo také, že proste riešiť aj závažnejšie problémy.

dozvedel som sa, že sú vhodné či už po operácii, pri opuchoch, problémoch ako je zápal, oslabená imunita a podobne, má široké využitie ako som sa dozvedel, ja tiež ho už užívam, keďže mám nejaké tie problémy, ktoré má už istý čas otravujú, ja som tiež netušil, že môžu liečiť, ale niečo na tom evidentne je :wink:

  • keďže Wobenzym má protizápalový a taktiež aj protiopuchový účinok a taktiež tlmí bolesť, tak ozaj je vhodný na mnohé problémy, či už zotavovanie sa po operácii, zápaly rôzneho druhu, opuch po úraze a podobne. Je toho veľmi veľa, v príbalovom letáku je to všetko vypísané. -