Sila Enzýmov

máš pravdu, že enzýmov je viacej a niekomu robí problém nájsť ten, ktorý je pre jeho telo účinný. no ale máš dve možnosti, buď vyskúšať viacero alebo dať na skúsenosti ľudí :wink: ak môžem poradiť, tak daj na skúsenosti ľudí :wink:

…ved toto, ze clovek je potom zbytocne zmateny, ked je vela toho na trhu…keby boli jedny, tak by si ludia kupovali iba tie a nebol by takyto problem…rad by som dal na skusenosti ludi, len kde mam istotu, ze ma neklamu a hovoria mi pravdu?..ktore by si mi napriklad ty odporucila?..

presne, niekedy si nenavyberáme a musíme ich jednoducho užívať :frowning: :frowning: cítim sa veru o veľa lepšie a som tomu tiež neskutočne rada :slight_smile:

je to tak ale keďže ich máme viacej tak sa musíme tomu prispôsobiť a vybrať si :slight_smile: ty si taký neveriaci, keď sa bojíš, že ťa ľudia oklamú? mal by si aspoň niektorým ľudom dôverovať a veriť, že ti chcú dobre a nie zle. ktoré by som ti poradila? no ja to mám jednoduché, keďže osobné skúsenosti mám len s wobenzymom a tie mne osobne pomáhajú. užívam ich už dlhšie, keďže stále mám nejaký problém. no môžem povedať, že vďaka nemu sa cítim lepšie :wink:

…nie, ze by som bol neveriaci ale davam si na to proste pozor…zazil som v zivote uz viacej podrazov, ktore ma naucili, ze nemozem kazdemu verit a musim si veci aj dostatocne preverovat…a preco si ich zacala uzivat?..mala si nejake problemy alebo len tak preventivne?..toto su vcelku aj drahe tabletky, nie?

Drahé? To je uhol pohľadu, niekto to tak možno vníma, ale ja napríklad, keďže je pre mňa zdravie na prvom mieste, že dbám fakt o to aby zdravie som mala v top forme, tak vôbec neriešim, čo ma to stojí. Zdravie máme len jedno jediné a mali by sme si ho šetriť a starať sa oň!

Tiež si myslím, že tie ceny nie sú alfou a omegou, teda nemali by byť, najmä ak ide o zdravie.

Ja som podceňovala silu enzýmov, zo začiatku som nevedela akú môžu mať silu a podobne, ale potom som si to skúsila na vlastnej koži, začala som ich užívať a to už bolo o inom :slight_smile:

Ako si sa k tomu dostala? Ako ste sa dozvedeli o tom, že by enzýmy mohli pomôcť?

Ked mas problem tak zacnes po takychto veciach patrat a povedia ti aj lekari, ze enzymy maju velky vyznam v tomto smere pri roznych zdravotnych problemoch, ale ked samozrejme, ze nie su enzymy ako enzymy :slight_smile:

…to mas pravdu aj ked ja som taky typ cloveka, ze si vsetko prepocitavam a rozmyslam, ci investovat alebo nie…viem, ze to nie je dobre ale proste sa od toho neviem nejako oslobodit :frowning: …a vies mi napisat, kolko stoji jedno balenie?..podla toho co si napisala som usudil, ze ich uz asi dlhsiu dobu uzivas, ze?

Tak ty si potom lakomec - jedným slovom povedané :joy::joy::joy: Napísané iba zo srandy, oki? Neuraz sa :wink: :slight_smile: Áno, užívam ich už dlhšie. Kúpila som si to 800tbl balenie a platila som za to 95,80€. No teraz som na fb videla, že majú aj menšie 300tbl ale to zatiaľ neviem koľko stojí, keďže ešte mám

Len či menšie balenie nie je aj zbytočné, podľa mňa je lepšie keď si kúpi väčšie pretože predsa enzýmy treba užívať dlhodobo, čo znamená, že čím viac tabliet, tým dlhšie a to je podľa mňa dosť dôležité a netreba nejako prepočítavať a nejako vymýšľať za tie peniaze to stojí :slight_smile:

…fuha ale 800tbl balenie to je vela…to co robite s tolkymi tabletkami?..nie je zbytocne vobec take mnozstvo enzymov kupovat?..

nie je to vôbec veľa, čím väčšie tým lepšie, tých tabliet sa užíva viacero a viackrát za deň, preto je lepšie, keď si kúpiš väčšie balenie a aj lepšie cenovo ťa to vyjde a fajn je to, že to väčšie balenie ti dlhšie vydrží predsa je potrebné užívať lieky, enzýmy dlhodobo :wink:

Pri liekoch na ceny nie je najlepsie prizerat, lebo to moze urobit problemy, moze ta to zbytocne zmiast a potom nebdes vediet kade sa skor vydat, ja som nazoru, ze dam cokolvek za to aby mi bolo dobre, aby som bola zdrava :slight_smile:

Tak tak toto si napísala obrovskú pravdu, ktorá nám uniká, aspoň mne unikala a to teda nehovorím s radosťou, ale našťastie som sa z toho poučila a urobila som krok, ktorý mi pomohol postaviť sa na nohy, dnes už by som nešetrila na ničom, čo by mi mohlo pomôcť a just, keď tie zdravotné problémy nie sú nejaké maličkosti, banalitky :wink:

…myslis?..mne sa to zda dost to jak dlho vydrzi?..ved to musi mat clovek aj na rok nie?..ked je tolko tych tabliet…zaujima ma to velmi tak budem rada ak mi pomozes…lebo som pozerala ze su aj mensie balenia tak ci to neni vhodnejsie…

keby som si to len myslela, tak to asi písať nebudem, ale ja to viem s istotou preto som to napísala :slight_smile: nemusí to mať tak dlho, keď užíva pravidelne a hlavne keď užíva toľko tabliet, koľko sa odporúča :wink:
môj názor je proste taký, že najviac sa oplatí to najväčšie balenie, lebo aj tak budeš musieť dlhodobo ich užívať ak chceš dosiahnuť nejaké výsledky a udržať si zdravie :wink:

na rok by to bolo len ak by pravidelne sa neuzivali tie lieky. co si myslim, ze na pravidelne uzivanie si da kazdy z nas zalezat pretoze prave to je klucom k uspechu a ten uspech. zit bez zdravotnych problemov. uzivat si zivot chceme vsetci. teda ja bez pochyb. :wink:
preto, ked uz sa dam na liecbu Wobenzymom, tak ani len nevaham a kupim si najvacsie balenie. aspon ja som to tak spravila a urobila som najlepsie jak som mohla.

No a keby sa pravidelne neužívajú tak to môže byť fakt zbytočné užívať ich raz za týždeň alebo v takom nejakom podobnom časovom horizonte. :wink: