Sila Enzýmov

niektorym ludom by si nieco taketo len velmi tazko vysvetlovala, moj otec bol dlho nazoru, ze raz za cas lieky stacia, nech uz by slo o akekolvek lieky, proste on si to zafixoval a bolo vybavene, az ked uz mal problemy zdravotne take, ze bol z toho unaveny, tak vtedy na mna dal :smiley:

len to si musi clovek sam uvedomit, ze takto to je, ze to treba den co den :slight_smile:

…baby akoze nehnevajte sa na mna…ja som toto nevedela…nemala som to z kade vediet…preto som sa tomu cudovala…ake je nejake bezne davkovanie?..aby som si vedela lepsie predstavit ake to balenie je vyhodne?..vy mi sice pisete, ze najvacsie je najvyhodnejsie…ale ja by som sa najradsej o tom presvedcila sama… :slight_smile:

taka udrziavacia davka je trikrat 3 tablety denne :slight_smile: Samozrejme, ak je vsetko ok, ze len na podporu imunity, ale ak mas nejake problemy tak je potrebne tu davku zvysit podla pribaloveho letaku, posielam ti aj fotku toho ako uzivat tieto lieky :slight_smile: IMG_0354

…jeeeejo…to je super…dakujem ti aj za tu fotku…ze si to aj tam mozem pozriet…ozaj som netusila ako to je…ale som rada ze si mi to napisala…potom akoze pri zapale a takychto veciach viac tabliet hej?..podla tohto co kukam teda fakt bude asi najvhodnejsie rovno to velke kupit…predsa pri takom davkovani cim viac tym lepsie…

Ahojte koľkým z vás enzýmy pomohli, keď ste si ich nasadili?
Zaujíma ma aké máte skúsenosti, či náhodou sa nestalo, že niektorej z vás by nepomohli. Či sa môžem na ne spoľahnúť, lebo nechcem už zbytočne skúšať kdečo, kadečo :confused: Čo by ma stálo aj kopu času a peňazí :confused:

prečo by sa niečo také malo stať? ja za seba ti môžem povedať, že mne enzýmy pomohli :wink:
je pravdou, že to trvá, že to nepríde hneď to zlepšenie, ale to neznamená, že sa ti nepolepší nikdy, treba len vyčkať lebo to telo sa musí postupne z toho dostať aby to vyliečenie bolo také ako má byť :wink: čiže trvalé :wink:

Enzýmy prospievajú každému telu, organizmu, je pravdou, že pri niektorých zdravotných problémoch je potrebné pred ich užívaním prekonzultovať toto s lekárom, ale nepoznám nikoho, kto by užíval a nepomohli, čo sa týka posilňovania imunity a liečby rôznych problémov, tak vedia pomôcť.
Toto je presne chybou, že nevenujeme veciam pozornosť a kúpime bárčo bez toho aby sme venovali pozornosť tomu, čo vlastne to je :frowning:

lenze ta konzultacia s lekarom nie je nejako problem, lekar je rad, ked sa pacient o svoj zdravotny stav aj zaujima, ze ma snahu sa dozvediet viac a zaroven aj si pomoct, posunut sa v tom smere aby skor sme sa zbavili tych zdravotnych problemov :slight_smile: Takze toto by som ako prekazku nevidela :slight_smile:

ale tak dospelý človek podľa mňa už by mal mať v hlave nejako to, že treba si zistiť čo vlastne kupuje, čo mu to môže priniesť, že nekúpi len tak si bárčo čo uvidí, že možno by to mohlo byť fajn lebo to má pekný obal alebo čosi také chápeš :stuck_out_tongue:

Podľa pekného obalu by som lieky teda nekupovala. Obal zaujme to je jedna vec, ale pre mňa je priorita aby mi liek pomohol, aby ma dostal zo zdravotných problémov, ktoré ma trápia.
To bol aj dôvod, pre ktorý som sa pre Wobenzym rozhodla, práve preto, že je to liek, ktorý má preukázateľné účinky, čo hovorí za mnohé :wink:
Enzýmy obsahujú aj iné produkty, doplnky, ale je rozdiel liek a doplnok a to je dobré mať na pamäti :wink:

ano to je jedna vec, dolezite je to aby ten liek, ktory si kupim aby mi priniesol ucinok, aky ocakavam, co je potrebne. Aby dokazal moj problem vyriesil, aby ma vyliecil a aby mi pomohol predchadzat aj do buducnosti roznym problemom :wink:

…presne toto…len najviac je na tom to…ze cakame ze zlepsenie pride hned…ze na druhy den uz budeme uplne v pohode…fit a nefunguje to len tak…mne trvalo kym som sa rozhodla ze enzymy kupim domov najvacsie balenie…nechapala som naco by to bolo dobre…no ked vidim ako sa minaju…tak uz tomu viac ako dobre chapem… :slight_smile:

Vidis a si sa rozhodovala a aj to trvalo a zbytocne co?Keby si sa uz davnejsie nad tym zamyslela,tak uz si mohla byt na pol ceste k cielu :stuck_out_tongue:

Darmo budeš o tomto písať, lebo každý asi potrebuje inú dobu na to aby si niektoré veci uvedomil, mne tiež trvalo kým som pochopila čo všetko sa môže stať, keď imunita nie je silná, keď je oslabená. Tiež kým som pochopila aký význam majú enzýmy, kým mi došlo, že tiež nie sú enzýmy ako enzýmy, ale prioritnejšie je pre mňa to, že už viem ako sa veci majú, áno trvalo kým som na to prišla, ale stálo to zato :slight_smile: Wobenzym užívam dennodenne a moje zdravie je vo forme :slight_smile:

Poviem ti, že môj chlap ten má problém s takýmito vecami, s liekmi, ten by najradšej celý život nedal do úst žiadnu tabletku, ale pred dvomi rokmi, keď ho čakala operácia, tak úplne zmenil svoj postoj, svoj pohľad na lieky, keďže sa dozvedel, že enzýmy mu môžu pomôcť skôr sa zotaviť po operácii a zaradiť do života :slight_smile:

Az toto zmenilo jeho nazor? Na akej operacii bol? Ak teda by ti nevadilo mi o tom napisat viac??

Veru až toto zmenilo jeho názor na lieky, ale tak podstatné je pre mňa to, že aspoň ten názor zmenil, že okolnosti ho prinútili k tomu aby prehodnotil svoje názory a postoje a uvedomil si, že nie všetko čo si myslí je pravdou a že mu chcem dobre.
Na akej? Operácia kolena, lenže robili mu viac vecí naraz keďže sa nevie šetriť a zničil si ho najviac zrejme jak sa dalo. Nemám problém ti o tom napísať, sú to veci, ktorými sme si museli prejsť a viem, že s týmito vecami má problém čoraz viac ľudí, tak prečo by som ti o tom nenapísala :slight_smile:

…nasi chlapi casto az neskoro pochopia ze by sme im zle nechceli…to je normalka…jedneho takeho mam doma…aj ked je pravdou, ze aj mne samej dost trvalo kym som pochopila aky ucinok a vyznam mozu mat enzymy…ale podstatne je, ze uz to chapem a ze uz aj moj muz to pochopil a dnes su to prave enzymy, ktore nas drzia vo forme… :slight_smile:

Ale presne ako pises, toto je to najdolezitejsie, ze zmenil nazor. Ze ho to posunulo. Ze si uvedomil veci.
Ajajaj, to je teraz nejake rozsirene taketo problemy, operacie kolena, neviem co ti chlapi robia, ze si tak tie nohy vedia donicit :frowning: