Silne bolesti hlavy

to bud rada, ze ti nic nenasli, potom to moze byt, ze si len citliva na nejake zmeny pocasia napriklad alebo tlaku, to aj take sa stava :slight_smile:

Áno, ale mne napríklad za posledné mesiace sa osvedčilo to, že keď je len z počasia alebo tak, tak mi stačí šupnúť si jeden Cetalgen a je po probléme, po jednej tabletke mi to prejde a bolesť sa mi nevráti a z toho mám dobrý pocit, že to tak rýchlo odíde :slight_smile:

Niekedy sú tie bolesti silnejšie, je to normálna vec a od veľa vecí to závisí, neboj sa ale nič, pokiaľ vieš ako na to, čo ti pomáha na utlmenie, to je to podstatné.

No ked si vezmem ako dlho som ja hladala a skusala, ze co mi pomoze, co ma dokaze dostat do pohody, no to bolo. Nebolo to vobec jednoduche, ale tak nastastie sa mi to podarilo.
Hlavne je podla mna sa nevzdat :slight_smile:

presne, ja napriklad mavam niekedy problem, ze mna to rano vsetko chyti, ja napriklad aj ked menzes dostanem, tak mne sa vsetko rano spusti, jak menzes, tak aj bolesti vsetkeho druhu :frowning:

toto ale na jednej strane mozes byt rada, ze rano, ze nie cez den, lebo si predstav, ze si niekde na ceste, niekam sa chystas a to pride, to u mna je take bezne a nie je to vobec nic prijemne, osobne som z toho na nervy, ked ma to zastihne nepripravenu, inak mna ked hlava zacne boliet, tak tabletka a kava, to je moja povinna jazda hned :smiley:

ked mas oskusane, ze to je dvojka ktora pomaha, tak sa ti ani necudujem :stuck_out_tongue:

…len ja co mam skusenost, tak to tiez nie je bolest hlavy ako bolest hlavy, pri covide napriklad som mala uplne inu bolest ako mavam bezne pocas menstruacie, to som bola vtedy az zaskocena, ze jak ma to chytilo…

Tak je to na telo aj úplne iná záťaž, tak to je asi bežné, že proste tá bolesť môže byť iná, ale s tým neurobíme nič, na to sa nedá pripraviť.
Ale tak pri covide máš istotu, že to nebude trvať večne.

to ano, len covid moze mat zase aj tazsi priebeh, tam zase treba mysliet na to, ze radsej ho nechytit jak mu celit :confused:

Áno, toto je pravdou, ale tak u každého to môže byť iné. Takže netreba sa zase nejako stresovať a neviem čo všetko.
Poviem ti, že by bolo dobré keby sme boli stále zdraví, ale to je myslím naivná predstava celkom. Ale treba si vedieť poradiť.

u kazdeho to prebieha inak, akoze je fakt, ze naposledy moj muz mal covid a bolela ho akurat tak hlava, no u mna to bolo trosku o inom, ja aj teplota, aj bolesti celeho tela, neviem preco ja si vsetko musim odskakat viacej ako moja polovicka :smiley:

  • ahoj dojrala - moja skusenost je taka, ze na nas zeny proste tieto veci tak viacej vplyvaju, vies, ze viacej si musime vytrpiet pri roznych chorobach, bolestiach.
    ale ked budes mat nejaky problem vyskusaj Cetalgen, ten mne pomohol pri mnohych problemoch a aj takychto!

Lenze co to je za liek, co si pisala? To nie je na predpis? Ja teda moc lieky nekupujem, nedavam si, pretoze som bola nazoru, ze proste telo by si malo poradit s nejakymi problemami samo. Lenze teraz posledne tyzdne ma tak zvykne boliet hlava, ze uz niekedy som na zblaznenie. To je tak si lahnut a len spat.

no akože neurolog je dobry napad…ja som tma bol a zistili sme že mam krčnu cele zle…a preto som začal chodiť na rehabky a na masaže. našťastie mi rehabky a masaže pomohli a už je to dobre.

aj cvicenie je dobre, ked to ide od chrbtice, lenze to tiez sa moze niekedy stat, ze pride taky tazsi den, ze bolesti pridu, ze to pride tak akutne, nahle a vtedy uz nepomoze nic len cosi od bolesti, ale ako prevencia cvicenie a masaze su dobra vec, ale aj to treba robit spravne a s mierou :wink:

len ono je tazko podla mna zistit z coho bolesti pramenia, kde je problem, ci je to nespravne drzanie tela, stres alebo proste o co ide, ja kym pridem na to, co mi to sposobuje, tak castokrat mi potom ta bolest prejde.

poviem ti, ze u mna je stres rozhodujucim faktorom, uplne staci, ze ma nieco rozhodi, ze nieco je mimo mojho standardu a hned to citim na hlave, to muz sa kolkokrat na to zlosti, ze preco sa tak stresujem, ale sak co mam robit?? ako mam robit?
nemozem predsa za to, ze proste veci viac prezivam.

V tomto ťa chápem, tiež som taká a neviem čo s tým, neviem s tým nič robiť.
Preto keď cítim, že na mňa niečo ide, tak viem, že potrebujem ísť do kľudu, na čerstvý vzduch a najlepšie dať si tabletku hneď ako mi začne brnieť v hlave. Lebo to je u mňa taká predzvesť toho, že ma začne bolieť.

Dobré je, že ti to takto dáva organizmus vedieť dopredu…Aspoň teda podľa mňa aspoň vieš, že to môžeš čakať…Že dobré je hneď potom siahnuť po tabletke…Za mňa akože lepšie akoby to malo prísť len tak znenazdajky…To by bol dosť šok si myslím…