Silne bolesti hlavy

Áno, no nie je to jednoduché, viem o tom svoje, ja keď som cítila, že na mňa idú bolesti hlavy, tak som zvykla byť nepríjemná, nevrlá na celý svet okolo mňa a to ešte len som cítila, že na mňa niečo ide.
Ale vôbec som si to nejako neuvedomovala, až keď mi to muž povedal, že na mňa keď to ide, tak musia o tom všetci doma vedieť a že ich hneď postavím do pozoru a toto všetko bolo len preto, že som bola tvrdohlavá a nechcela som si dať nič od bolesti.

no a potom prides na to, ze to vobec nestoji za to, lebo ked si nieco das od bolesti, tak ti to zaberie rychlo a mas klud, nemusis byt nervozna, za mna je to proste len zbytocne plytvanie negativnej energie :stuck_out_tongue:

Dievcata prosim su nejake obmedzenia alebo kontraindikacie, co sa tyka liekov od bolesti?
Zeby ich niekto nemohol??

ahoj, ak mas silne bolesti hlavy treba si urobit krvne testy
Robím tu testy https://doktorpro.sk/bratislava/services/laboratory/blood-tests
dala si sa testovať?

Terezia ahoj, osobne som sa dala otestovat, ze kde je problem, preco ma hlava bolieva a neslo len o krv, ale aj vela inych vysetreni a poviem ti, ze nic mi nezistili. Na nic neprisli, co ma akoze aj potesilo na jednej strane, ale na druhej som bola taka, ze vlastne neviem preco ma bolieva, ale dobre je, ze nie je za tym nic vazne.
To mi tak odlahlo.

Pokial nie je za tym nic vazne, tak to moze byt len zmena tlaku alebo aj to, ze sa nevyspis dobre, neoddychnes si a proste sa to prejavi.
Mne v takych situaciach Cetalgen pomaha a rychlo, ze stvrt hodinky a som ako znovuzrodena a to je neskutocne dobry pocit :smiley:

pokial to nie je nic vazne, tak je to dobre, mnohokrat staci, ze sa nam hormony blaznia a to dokaze aj bolesti hlavy sposobit, aj dnes toto pocasie mne napriklad nerobi vobec dobre :confused:

to veru nie…pridam sa k vam dievcata lebo vobec posledny cas, mam pocit, ze odkedy sa zmenil cas, tak ma boli hlava kazdu chvilku…a najhorsie je, ze nie a nie to prejst…co sa tym?..pomaha vam, ked napriklad si idete na par minut lahnut, oddychnut?..alebo sa prejst?..

Môže to byť, že tvoje telo takto reaguje na zmeny. Každý sme iný, proste takto to na teba pôsobí.
Pomôže ti to, keď si oddýchneš, zavrieš na chvíľu oči, ale mne napríklad sa ťažko aj oddychuje, keď mi ide prasknúť hlava, čiže najskôr urobím opatrenia aby bolesť ustúpila a až potom idem si zdriemnuť.

to ti pomoze, ale to nie je riesenie na cely den, ze akoze ti to nepomoze uplne, preto je dobre radsej si dat jednu tabletku a mas pokoj, vystarane na cely den a nemusis nic viacej riesit :slight_smile:

no a to je k nicomu nieco taketo, chvilkova ulava to je take na nic, ked nevies potom normalne fungovat, viem o tom svoje, najlepsie je, ked je aj vonku pekne, ked nemam menzes, ze nie je nejako dovod na to aby mi nieco bolo :smiley: ale tak takych dni v roku mam malo, ze sa citim uplne v pohodicke, teraz zase covid vsade v mojom okoli :smiley:

je to pomoc ale nie na dlho, pozri, co kocka vyssie nad tebou pisala, co za tabletku si ona dava, co jej pomaha a myslim, ze to je dobra pomoc, ja sice nie som nejako ako zastanca toho, ze ked mi len trosku nieco je, ze dat si tabletku, ale poviem ti, ze pri bolestiach hlavy siaham po tom hned :smiley:

ano, covid je rozsireny teraz…ja tiez akurat mam…prvy den mi bolo zle od zaludka a teraz zase hlava ma neustale boli a uz neviem co…nemozem ist von na vzduch, teda aj by som mohla, ale s ohladom na to aby som niekoho nenakazila, tak nechcem ist…a prave to je vec, ktora mi zvykla od bolesti hlavy pomoct…a teraz neviem, aj obklady som si uz davala…aj nieco od bolesti, ale vobec mi to nezabralo… :confused:

no teraz bude fakt lepsie, ked zostanes v posteli a nebudes nejako riskovat a ohrozovat inych ludi, to teda ti kvitujem, skusala si si teda dat uz rozne tabletky hej??

Tak to jasne, lebo teraz sa to vsetko siri neskutocne rychlo.
My tiez sme teraz taki nejaki nascipani, ale este mi nenapadlo, aby sme si urobili test, tak hadam to nic vazne u nas nebude :open_mouth:

tak ono hlavne je aby ste sa z toho, co najskor dostali, treba vela cajickovat, to je zaklad podla mna a potom napriklad aj ked budes mat teplotu, tak dat si nieco na zrazenie, ze nehrat to nejako na hrdinstvo, ze to telo si s tym poradi, lebo to je podla mna to najhorsie :slight_smile:

Potom to všetko trvá oveľa dlhšie, keď si s tým má telo poradiť samé, nie je to len tak, viem o tom veru svoje už aj ja.
Treba sa tomu postaviť čelom!

Toto súhlasím, len to ti poviem, že chcela som tabletku od bolesti a teda trvalo kým som našla takú, čo mi aj ozaj pomôže. Takú, čo zaberie, ale našťastie som našla.
Ale kadečo som vyskúšala už, aj rôzne placebá, lebo aj na to som počula fajn ohlasy, ale je fakt, že ideál je vyskúšať si na sebe :smiley:

co si, ja by som uz na nejake taketo skusanie nemala nervy, najma nie, keby som mala bolesti hlavy jake zvyknem mat pocas menstruacie, to som nervna, ked mi bolest nechce prejst.

To sa ti ani necudujem.
Tiez som taka, tiez som nesvoja, ked proste ma chytia bolesti. Blbe je, ked neviem z coho plynu, ved uz som tu aj pisala kolko som po doktoroch chodila a teda bolo to vycerpavajuce, ale zdravotne ziadny problem nastastie nemam :slight_smile: