Silne bolesti hlavy

Dávaš si tabletku aj keď ťa už bolí hlava? Vieš zaujíma ma či účinkuje aj keď bolesť už vlastne prepukne, lebo teda niektoré lieky sú fajn len keď to ešte len začína. Že proste keď už bolesť ozaj prepukne, tak už neprinesú úľavu ani nič také.
Preto by som rada vedela ako je to pri tomto prosím ťa.

Ale ved to by nemal byt problem nie? Ved tabletku si nedas len tak ked ti nic neni nie?

Prepačte a ake lieky môžete odporučať od bolesti hlavy? Nurofen ne tak rychlo funguje ako by som chcela

ak sa nemylim, tak ten obsahuje len ibuprofen a mozno je problem prave to, ze tebe to liecivo proste nepomaha, ze nie je pre teba postacujuce ked pride bolest hlavy.
mala by si teda pozerat skor asi po inom zlozeni, po inom liecive, ci by ti to skor sedelo :wink:

…na hlavu skus Evi toto ti poviem, ze mne pomaha…a najma rychlo to je to, co clovek podla mna potrebuje ked nejaka ta bolest pride…
20220126_100710

To máš pravdu, ale viem asi jak to myslela, lebo teda mne sa už párkrát stalo v minulosti, že keď som si dala tabletku až keď ma hlava začala bolieť, tak mi to vôbec nepomohlo. Že proste musela som si ju dať hneď ako som cítila, že niečo nie je v pohode, vtedy bolo dobre, ale keď bolesť už začala tak už pomoc žiadna.
Čiže pri niektorých liekoch sa to stáva. Ale teda malo by to byť tak ako si ty písala.

mali ste boli hlavy aj pri covide?
celili ste niektora tomuto poslednu dobu? lebo my cakame s drahym este na vysledky testov, ale teda vidim to tak, ze budeme v karantene a teda pobolieva ma hlava, nie nejako intenzivne, ale nie je to nic prijemne :frowning:

u kazdeho je to ine, takze moze to byt, poznam vela pripadov, ze ludi bolela hlava alebo dokonca aj krk, chrbtica, cely clovek, takze z toho si nic nerob, hlavne sa tym nejako nestresuj, lebo pozitivne nastavenie by som povedala, ze je polovica uspechu :wink:
skusala si si dat aj nieco od bolesti? lebo to si kludne mozes dat, kukni liek co vyssie kocka davala fotku, ten obsahuje dve lieciva, cize to by ti teraz mohlo lepsie pasnut :wink:

:-)ale je to jedno, ze co? lebo ved bolo obdobie kedy slo po nete, ze paracetamol sa nemoze, ci take nieco som zahliadla, ci to bol nezmysel?

nieco islo svetom, ale teda s covidom aj vzniklo velmi vela hoaxov, cize netreba verit vsetkemu a teda dobre sa poradit s lekarom ked v niecom nemas jasno alebo aj v lekarni, lekarnici tiez vedia, co je vhodne, co pomoze, ked som ja sla do lekarne s tym, ze vlastne aky je problem, tak mi poradili, co je treba, co je prospesne :wink:

No dobré je, že ona aspoň vie, že prečo má problémy, prečo sa tak cíti. Ale na mňa pôsobí tak počasie, že miestami som z toho zúfalá. Aj dnes, to proste keď sa zatiahne, ja nejako som nepoužiteľná alebo akoby som to povedala. Nie som vo svojej koži :frowning:

ved ale aj s tym nieco robis? ci len cakas, ze to same prejde? lebo aj ja som si myslela, ze bolesti mi same prejdu, ale ee, nic neprejde len tak same :slight_smile:

  • ahoj krowka -

same neprejde nic, to mas pravdu - ako si ty tvoje problemy riesila a co ich sposobovalo? lebo ja ked mam bolesti tak si dam nejaku tu tabletku, ale teda mam problem, ze mi poslednu dobu nic nejako nezabera, ze aj tak si musim ten den s bolestou vytrpiet :frowning:

Možno záleží aj od toho, teda nie možno, ale myslím, že to je pravda, že vlastne aké liečivo je v tej tabletke, ktorú si dávaš…Či ibuprofén, alebo paracetamol…Lebo teda mne je najistejšie, keď obsahuje liek aj jedno aj druhé…To viem, že mi zaberie rýchlo a teda hlavne efektívne…Že ozaj pomôže…Či už ma hlava trápi alebo niečo iné…Lebo aj dnes toto počasie, to je také na tieto problémy ako stvorené…

tak uz sa poznas za ten cas, co si na svete trosku nie? ja tiez uz viem aj kedy ma zacina hlava boliet, ze kedy sa vsetky take tie predispozicie ci akoby som to nazvala spoja :smiley:

No ale to už vtedy treba zakročiť.
Aspoň teda ja sa snažím podchytiť to čo najskôr aby to neprepuklo, lebo to nie je nič príjemné a myslím, že to mi dá každý za pravdu, kto bolestiam hlavy musí čeliť niekoľkokrát v mesiaci.

Toto inak tak zavidim chlapom, teda neviem ako to ozaj je, ale ja mam pocit, ze vacsina muzov proste neceli problemom s bolestami hlavy. Akoby sa im to vyhybalo alebo neviem.
Mojho muza toho bolieva len ked je chory, ze plne dutiny alebo nieco take, inak vobec a mne sa smeje, ked kazdu chvilku, teda jemu to pripada, ze kazdu chvilu ked je to kazdy mesiac :smiley:

Ako to zvlada ked ma plne dutiny? Lebo u nas teda ked dostane chripku a ze hlava boli alebo nieco, to je konecna. A ked chcem aby si vzal tabletku tak reci okolo toho nenormalne :smiley:

ale ved ked nechce, tak nechce, nech sa teda trapi, toto je niekedy jak s detmi, to zvyknem byt z toho tiez na nervy, ale potom hodim rukou, nech si robi co chce a nasledne potom pride, ze no dobre tak co si mam dat a to proste viem, ze som vyhrala :smiley: ale teda jedine co viem dnes ze uzije tak je Cetalgen, inu tabletku by si nedal, on pokusy robit nebude, ked uz viackrat dosiel na to, ze toto mu pomaha :smiley:

Toto myslim, ze mame uz mnohe tak, aspon viem, ze aj ja a aj moja mamina je taka, ze uz mame na sebe odsledovane, ze nie vsetko nam pomoze zaberie. A zle je ked ti nieco nezaberie, ze vlastne nemozes si po hodine dat nejaku dalsiu tabletku, lebo medzi tym treba aby bol odstup.