Skúsenosť s dioptrickými slnečnými okuliarmi

Áno kupovala som ich v Grande asi pred dvoma mesiacmi. Zatiaľ som ich mala párkrát ale som spokojná. Myslím, že v lete ich dosť využijem. Inak ich mám tiež z akcie. Ja som rada keď môžem kůpiť lacnejšie.

Veď práve ja tiež čakám na tie zľavy. Viem, že ich točia dookola tak sa snáď čoskoro dočkám.

Myslím, že teraz je akcia na sklá, možno by si sa mohla spýtať či aj na tie konkrétne je akcia. Manžel si akurát bol meniť, lebo mal už doškrabané. Proste on to hádže kade tade a potom to tak vyzerá.

Áno bola som a konečne som si ich kúpila. Ale díky za info.

Ja mám tiež z Grandopticalu ale už asi dva roky. Nepamätám, že by som mala nejaký problém na začiatku. Takže som si zvykla rýchlo.

Tiež som bola v pohode a o pár dní som si zvykla, takže ich celé leto nosím.

Ahoj. Tiež sa rozhodujem, že by som si na leto zariadila tieto slnečné dioptrické okuliare. Ste s nimi spokojné?

Ja teda áno, mám ich skoro rok a som spokojná. Počkaj si na nejakú dobrú akciu. Tiež som si ich kupovala keď mal GrandOptical výpredaj. Dá sa fajn ušetriť.

Ďakujem za radu. A nevieš ako často mávajú tú akciu? U nás v Nitre v nákupnom centre som bola raz na ich pobočke keď som kupovala s manželom slnečné okuliare asi pred šiestimi rokmi. Tiež sme ich kupovali v akcii za dpbré ceny a musím povedať, že teda aj vydržali. Takže kľudne si zájdem zase tam. Nemám to ďaleko.