Skúsenosť s Incon oknami

Tiež máme Incon Premium a sme spokojní. Máme ich niečo cez rok a v zime dobre tesnili, ani sme toľko nemuseli kúriť, takže uvidíme na vyúčtovaní. Na a ani sa nerosia ako tie naše pôvodné čo sme mali.

ako vas vychadzali? aj ine ponuky ste davali robit?

No platili sme nejak do 2000 Euro a je to na byt. Dávali sme si ešte jednu ponuku robiť ale tu nás to vyšlo lepšie o niečo.

My ich máme tiež a nerozhodla by som sa ani teraz asi inak

plastove mate? trojsklo?

Áno trojsklo a plastové. Chceli sme lepšie tesnenie tak sme radi.

U Inconu máme dobrú skúsenosť. Robili nám pred asi dvoma rokmi okná na dome a potom aj na malom byte, ktorý prenajímame. Za mňa dobrá komunikácia s firmou, vybavenie objednávky a tiež robotníci, čo nám okná montovali boli zohraní a na moje prekvapenie aj čistotní, takže väčšinu neporiadku po sebe popratali. Inak máme drevené na dome a plast na byte:-)

Ďakujem, my ich máme síce len krátko, nejaké 3 mesiace ale sme veľmi s oknami spokojní. A je pravda, že to vybavenie bolo rýchle a všetci boli veľmi fajn. A aké máte tie drevené okná? My sme dávali tie Natura 94.

Nemohla by si pridat fotku ako vyzeraju? Montaz vam robil kto?

to nezabezpecuje vsetko jedna firma, ked proste aj kupujes, tak hadam aj montaz nie?

A tak vies, ono si vies okna kupit aj v roznych akciach, vypredajoch, velkoskladoch, tak potom si riesis montaz sam

My máme tie druhé natura 78, ale tiež sme najprv rozmýšľali na tými čo máte vy. Máme aj na dome väčšie presklené plochy, tak nám vlastne tieto okná aj doporučili. A celkom nám to dobre vyšlo cenovo, keďže sme chceli potom aj tie okná meniť na byte.

Montáž nám robili priamo montážnici z Inconu, nie iná firma. Všetko bolo firmou zabezpečené, takže sme nič nemuseli riešiť.

image002

Montáž je veľmi podstatná vec, prečo práve táto firma?

Tiež by ma to zaujímalo, akú záruku dávajú??

daju sa k tomu dokupit hned aj sietky?

To áno, ak je montáž urobená zle tak potom sú asi len problémy. Našťastie musím poklepať, že u nás to vypadá dobre. A Incon sme si vlastne vybrali, že nám vyšli cenovo celkom dobre, hlavne veľká ochota z ich strany. ja osobne mám rada taký prístup.

Záruka je na dva roky ale potom sa dá priplatiť si aj za pozáručný servis, tiež sme dávali. Ale hlavne okná nesmie opravovať kadekdo a musí to byť niekto z firmy, inak myslím že by ste s reklamáciou neuspeli. Preto sme si dávali aj my všetko urobiť priamo u nich, takže to má výhody.

My sme si za ten servis tiež doplácali, najprv som moc do doho nechel ísť ale manželka ma presvedčila. A dobre sme urobili. Niečo sa nám po tých pár rokoch pokazilo, takže sme to mali pokryté. Inak by sme museli platiť. Takže to má aj svoje výhody.

Tú záruku sme si aj my automaticky priplácali, ono pri takýchto investíciach by som povedala, že je lepšie sa poistiť. Zatiaľ sme teda nemali s oknami najmenší problém, tak verím, že to tak aj ostane.