Skúsenosť s Incon oknami

U nás to bolo hlavne rýchla komunikácia a bezproblémová. Keď sme sa na niečom dohodli tak to dodržali a nevymýšľali. Pomohli nám aj keď sme okná vyberali a snažili sa vyhovieť.

Tak jasné, to je tiež dôležité. Chceme osloviť viacerých a porovnáme, takže sa uvidí čo a ako.

Veď uvidíte, my sme dali na prvý dojem a oplatilo sa.

za mna su fajn len jedno okno nam v zime prestalo tesnit a akurat bola odstavka elektriny… blba situacia kedze mame podlahove vykurovanie :smiley: nastastie sme si pozicali elektrocentralu od firmy a vykuruli sme si kym nam prisli okno opravit… ale ostatne okna zatial super drzia…

Akoze to, ze jedno okno vam prestalo tesnit a bola odstavka, tak kvoli tomu ste mali doma mrazy?

ked sa ti to stane vtedy ked je vonku -8 asize teplo v dome mat nebudes

Ja som s oknami od Incon spokojný. Mám ich asi štyry roky na byte a fungujú dobre. Budeme od nich meniť aj na dome čo sme kúpili ako chatu

Naši ich majú tiež a nepočula som na ne nič zlé. A to ich menili už dosť dávno. Tiež budeme od nich objednávať okná keď budeme na ďaľší rok meniť.

A prosím ťa, aké okná máte na tom byte?

Na byte máme plastové okná Design a na ten dom chceme tiež plastové ale Komfort no budú v dekore dreva. Videli sme ich a na tom dome to bude vyzerať dobre - ako drevené.

No ja som tiež práve rozmýšľal na byt plastové ale chcel som s tou fóliou len manželka vraví, že na byte to asi nebude dobre vyzerať. Takže nakoniec budeme asi dávať biele. Ale firmu sme ešte nerozhodli. Chceme osloviť viacerých.

No na byt som šiel automaticky do bielych, jeden sused má tmavšie a vypadá to divne. Predsa len funkčnosť je rovnaká. A inaj ak my sme kontaktovali viac firiem ale Incon s nami komunikoval najrýchlejšie a urobili nám aj dobrú cenu, takže sme ostali u nich.

Ahoj, tiež máme od nich okná a sú bez chyby. A to ich. máme myslím už niečo cez 7 rokov.

Tak aj my nakoniec budeme mať okná od nich. Ale ideme to nechať až na jeseň. Zatiaľ sme si dali urobiť ponuku a tá vyšla dobre. Ešte chceme tie okná nejak doladiť a bude hotovo. Budeme brať ešte žalúžie a rozhodujeme sa či aj interiérové dvere budeme meniť.

Ja mám s Incon dobrú skúsenosť,ale máme drevené okná. Boli dražšie ale s investovaním do takýchto vecí nemám problém.

Tiež mi nevadí, keď je niečo drahšie ale kvalitné. Preto na týchto oknách šetriť nechcem. Ale už máme všetko komplet rozhodnuté, aj dvere sa nakoniec budú meniť, takže už len počkať na jeseň keď nám ich urobia.

A to trvá tak dlho kým vám ich spravia? Som myslela, že to trvá tak pár týždňov.

no podľa mňa tiež to nemôže byť nejaký zdĺhavý proces. vymerať, vyrobiť, namontovať. to by asi nemali moc veľké obraty.

Nie vôbec, normálne by ich urobili za mesiac, ale my sme to preložili, nechceli sme ich robiť v lete, máme nejaké dovolenky a výlety takže si to chceme užiť. Takže od objednanie do tých 4 týždňov by sme sa krásne vopchali, čo si myslím je rýchlo.

Tak to je potom dobré, to je tak akurát by som povedala.