Skúsenosti s Grandoptical

(Líza Ďuricová) #1

Ahojte. Chcela by som sa poinformovať o optike Grandoptical predovšetkým čo sa týka kvality okuliarov. Videla som nejakú reklamu na nete a myslím že aj v telke tak by som chcela vedieť čo vlastne za kvalitu ponúkajú. Mám jednu po ceste keď chodím do práce tak by to pre mňa bolo najvýhodnejšie. Je to pre mňa taká novinka nakoľko som nikdy problém so zrakom nemala, takže ani optiku som ešte nikdy nenavštívila. Chcela by som aby mi teda aj okuliare nejaký čas vydržali keď si za ne troška viac priplatím. Je niekto kto má s ich výrobkami a službami skúsenosti? Budem vďačná za info, ďakujem.

0 Likes

(Melissa Kopčová) #2

Ja som u nich bola aj na meraní zraku a so službami som spokojná. Poradia aj ohľadne rámikov. Okuliare máš hotové za pár dní a ohľadom kvality nemožem asi nič vytknúť, zatiaľ držia. Určite by som nekupovala okuliare v lacných obchodoch, u optiky myslím že máš istotu v kvalite.

0 Likes

(Dakada) #3

Súhlasím, optika je istota. Ja som bola v Grandoptical síce len raz ale zákaznícky servis bol na dobrej úrovni a aj som našla fajné okuliare.

0 Likes

(Anna Lacová) #4

Pravidelne tam nakupujem šošovky a som spokojná

0 Likes

(AndreaK) #5

Pravidelne kupujem u nich šošovky takže spokojnosť

0 Likes