Skúsenosti s Grandoptical

To si nemyslim, ze je nutnost, ja mam dva skoro rovnake a tie si striedam, ale vacsinou nosim jeden.

Ja nastastie nemam ziadny :slight_smile:

oni maju aj nejaky eshop ci vobec nie?

//neskusala si najst? ja vobec s touto optikou skusenost nemam//

A s akou máš ty skúsenosť?

Na nete sú len nejaké tie informácie o produktoch ale nakupovať sa nedá. Ale zase si neviem predstaviť kúpiť a nevyskúšať. Ja si do Grandopticalu vždy radšej zájdem a skúsim a aspoň poradia keď treba.

ved ale by to bol asi aj nezmysel taketo veci cez net kupovat, nie??

Hej lebo to nevies odhadnut, ci sa ti ramik bude hodit alebo nie, aspon ja by som s tym mala velky problem

to nielen ty, aj ja lebo mam taky divny tvar hlavy :smiley: :smiley:

Veď práve, ja celkovo nerada kupujem takéto veci na nete. Keď som v Grandopticale bola naposledy, tak som tam strávila snáď hoďku kým som si vybrala. Ale aspoň pani bola zlatá a pomohla mi. Myslím, že nie všade by mali takú trpezlivosť. Už som sa sama cítila blbo:-)

Ahoj, okuliare nemám priamo od nich, ale viem že si kamarátka od nich vyberala. Okuliare má asi rok a pól a zatiaľ držia, je s nimi spokojná. Majú tam aj dosť širokú ponuku, keď sme tam boli, takže si vyberieš určite. Ak by si chcela čosik ušetriť z Grandoptical mrkni na túto stránku https://www.kodino.com/sk/obchod/grandoptical/ :slight_smile:

to ale asi zalezi aj od toho aku znacku ramu si vyberies nie? tam nemaju len svoje ale ved maju aj kadejaky navrhari svoje zancky okuliarov a tak

Tak super, díky za tip, túto stránku veru nepoznám, už som sa aj pozerala na tie zľavy a stihla som nakúpiť okuliare aj šošovky. Som rada, že sa mi ušlo, lebo tá akcia končí:-)

aj fokus mava dobre akcie, ja som si tam objednavala :slight_smile:

aj teraz nedavno mali aj na okuliare, aj na sosovky :wink:

Rada vyhľadávam dobré ceny a videla som že majú stále nejaké akcie v Grandopticale, dokonca som skúsila na Facebooku šťastie v súťaži, tak uvidíme ako to dopadne:-)

maju aj nejaku sutaz? aku?

Boli nejaké minulý týždeň ale myslím že už to uzavreli. Ja som sa zapojila do tej o okuliare za 200 Euri, čo si myslím, že by bolo super vyhrať😊 Potom tam ešte bola nejaká. Ono to treba sledovať ak to nechcem prepásť. No skúšam aspoň takto sem tam šťastie, nikdy nevieš.

Ale ked tam sa asi kvantum ludi prihlasuje, to je len mala moznsot, ze clovek vyhra nie?

Keby si toto všetci povedali, tak o čom by to bolo?