Skúsenosti s Grandoptical

K NICOMU - zapojit sa do sutaze nic nestoji a oplati sa to

Tak jasné, že sa tam hodne ľudí prihlási ale sem tam sa do takýchto vecí zapojím. Vždy som sa sťažovala, že aj tak nikdy nič nevyhrám ale ani som neskúšala, takto aspoň môžem povedať, že som sa zapojila. A nové okuliare by sa mi veru zišli. Zase 200 Eur je pekná suma, to už by aj nejak tie okuliare vyzerali:-)

môj drahý ten na takých súťažiach toľko toho povyhrával už…

Tiež som sa do jednej súťaže na ich stránkach zapojila, no hoci som nevyhrala počkám na ďaľšiu a skúsim šťastie znova. A prinajhoršom vyčkám na dáku vhodnú akciu, tých býva dosť

Aj ja tak robím, nevyjde tak šup šup do výpredaja. Akurát som tam naklusala na slnečné okuliare. No a na moje prekvapenie som našla. Ja som hrozne vyberavá, takže kým nájdem tak aj vypredajú:-) U mňa je to tak asi so všetkým.

Aj pridas fotku ake si si vybrala??

Mne sa tiež podarilo minulý týždeň ešte kúpiť nejaké na leto. Moje staré mám už nejakú tú chvíľu a patrilo sa vymeniť. Tiež sa to má obmieňať po dvoch rokoch či ako.

Áno tak nejak sa menia, tiež som to nevedela, až kým mi to nevysvetlili. Takže sa snažím si tie okuliare obmienať aj keď musím povedať, že som ich už mala aj dlhšie. Ale hlavne, že je vždy z čoho vyberať a nie som taká prieberčivá ako moja kamoška, s ktorou tam trávim snáď hodinu.

Skúšali ste tam niekto merať zrak? Pozerám, že majú teraz meranie zadarmo tak sa chcem objednať. Ja len či to fakt robia len tak:-)

niekedy ti v optike lepsie zmeraju jak dr :wink:

áno a nie raz, od vtedy čo som si tam dala zmerať prvý krát inde ani nejdem. Omnoho lepšie ako u očného. Ono keby si mala nejaký problém tak k očnému ťa tak či tak musia poslať ale na bežné zmeanie za lepší prístup.

Ďakujem, bola som a super, našťastie som dopadla dobre a nepotrebujem žiadne okuliare. Ale kúpila som si aspoň slnečné:-)

No tie tam majú pekné, tiež mám jedny odtiaľ.

Ja som kúpil v Grandopticale voucher pre manželku, bude mať o týždeň narodeniny. Okuliare má už dlho a rámik neviem kedy menila. Tak snáď niečo vyberie, snažil som sa jej tam dať štedrú čiastku:-)

V akych cenach sa da zaobstarat??

Čo je podľa teba štedrá čiastka? Lebo teda tak okuliare cca 300 ečiek

To je pravda, ved dnes su take skla drahe ze dovidenia

Ti poviem, ze mojho muza stali viac skla ako samotny ram

Ale to je dnes už normálna vec, tie ceny sú vysoké ak chceš dobré sklá

No to je pravda, sklá sú drahšie, rámik sa dá kúpiť rôzne, ale zase na okuliaroch by som nešetril. Má tam 400 Eur na nákup, takže určite vyberie, zase ten starý rám má už dlho, tak nech má niečo novšie a modernejšie.