Skúsenosti s Grandoptical

To je pravda, ja tam chodím na preventívne meranie a raz ma poslali k očnému lebo mali na niečo podozrenie. Našťastie to nič nebolo.

Tak vyzerá, že aj ja sa pridávam do klubu krátkozrakých. Minulý týždeň som si vyzdvihla moje prvé dioptrické okuliare. No som rada, že ešte nie sú také silné. Zvykám si pomaly. Dokonca som si zaobstarala tú kartičku Garancia Plus

No tá kartička je fajn. Najprv som si myslela, že to bude nanič ale nakoniec som ju využila, takže som ušetrila dosť. zase to nie je až tak drahé, takže pre istotu si to radšej vždy zaobstarám, predsa nevieš čo sa ti môže pokaziť.

Ja si túto kartičku Garancia dávam len pri tých drahších okuliaroch ale zatiaľ som ju nepotreboval. Ale pre istotu si to vždy priplatím.

Len čo sú pre teba drahšie okuliare?

Tak okolo tých 100 eur si ju vždy priplatím. Mám aj jeden značkový rámik čo stál teda okolo 150 takže plus sklá a hned to bolo cez 200 Eur. Keď mám nejaké len okuliare na čítanie za 50 tak to nedávam. Takže tak:-)

tie ceny su inak neskutocne, ale tak ked clovek potrebuje dobre vidiet, tak ina moznost nie je

No je pravda, že to nestojí len pár eur ale zase keď trafíte na dobré akcie, ktoré teda čo vidím sú často tak sa to dá.

Tiež som taká akciová a vždy čakám čo kedy nabehne. Pravidelne kontrolujem ich stránky:-)))

To ta bavi stale nejako sledovat?

Tiež sa tomu čudujem :slight_smile:

Tak u nás sa to dosť oplatí, pretože všetci v najbližšej rodine máme okuliare, takže vždy keď niečo je tak dávam info i ostatným ak niečo nepotrebujú. Takže sú vždy za nejakú zľavu radi. Predsa len tie okuliare nie sú najlacnejšia záležitosť, takže aj niekoľko eur dole poteší.

to tak u vas funguje, to potom mate fajn

u nas len ja okuliare nosim cize mne by sa to moc asi nevyplatilo ale je dobre aj vo fokuse sledovat akcie

To áno, a aj teraz na Vianoce som niektorým kúpila poukážku v menšej sume. Ak by si chceli dať buď vymeniť rámik alebo tak. Ono to možno tiež troška finančne pomôže. Takže aj takto to aspoň využijem:-)

Takéto darčeky sú podľa mňa naj. Ja som kupoval teraz žene 100 EUR voucher tak už aj bola vyberať novší rámik. Nieže by bol ten starý zlý ale že chce niečo modernejšie:-))

to sa tiez da tak kupit? :smiley:

Áno majú aj poukážky, vo viacerých sumách:-)

To by som chcela babke kúpiť :slight_smile:

vouchery sa tam dajú kúpiť celoročne, tiež ich niekedy kupujem