Skúsenosti s Grandoptical

aj sa tam musi suma napisat?

Podla mna su podelene uz podla sum

Ale chapem preco sa to pyta tiez ked davam darcek tak som rada ked dotycny nevie za aku sumu :slight_smile:

Isto to je tak aj z druhej strany. Ja ako obdarovaná tiež nemám nejak potrebu vedieť, koľko sa na darček minulo

Áno sumy sú tam už napísané, máš napríklad vouchery povedzme na 50 EUR alebo 100. Takže si len vyberieš sumu. Ja napríklad väčšinou kupujem tie 50:-)

No chcela by som aj ja niečo také na meranie zraku :slight_smile:

kolko take nieco vobec stoji?

ako kde, niekde som videla, ze okolo 40 euro

Meranie robia v Grande niekedy aj zadarmo, len to treba sledovať. Minulý rok som bola nejak v máji a nič som neplatila takže paráda.

Hej, ja som tiež bola nejak na jeseň čo si pamätám ale myslím, že bol ešte jeden termín na jar, neviem ale presne kedy, takže to asi mávajú dva krát do roka.

bol som sice inde ale tiez bolo meranie zadarmo teda no v ramci toho, ze som si tam kupil okuliare, tak mi to meranie potom odpocitali

Hej tiež mi to tak v Grande urobili, no každé euro dole ma poteší:-)

My sme tam boli celá rodina myslím pred zimou,keď bola tá akcia a boli sme spokojní. Veľmi príjemná optometrička bola na pobočke v Auparku a hlavne vyšetrenie bolo rýchle a dôkladné. Ani som nevedela, že to robia ale kamarátka mi to spomenula.

V Grandopticale v Auparku pracuje aj veľmi príjemná a ochotná slečna.

Ja som bol v Grandopticale nakupovať poukážky pre rodičov. Zatiaľ okuliare nepotrebujem ale rozmýšľam, že by som si tam zašiel kúpiť slnečné okuliare, mali pekný výber. Ale aj optika je pekná.

Za ake sumy sa tam daju kupit?

Ja som kupoval 50 Eurové každému po dva, iné som teda ani nevidel. Ale zase je to taká akurát čiastka na darovanie a verím, že nikoho nesklame a pri nákupo dosť pomôže. A platia jeden rok, takže tiež dosť dobrá doba na to aby si človek niečo vybral.

Ja som mala akurát narodeniny a dostala som 100 Eur do GrandOpticalu. Som aj rada, pretože mi už treba vymeniť okuliare, mám tie isté už dlhšie tak by to chcelo modernejšie. Takže si zájdem do Eurovei, tom to mám blízko. inak tiež rozmýšľam, že keď budú vianoce tak pokupujem takto aj poukážky. Myslím, že je to omnoho lepší darček ako nejaká blbosť čo bude zavadzať.

kde oni vsade maju predajne?

Toto by veru moju maminu takéto niečo potešilo.