Som normalna? Nedokazem dosiahnut orgazmus

Ahojte, potrebovala by som poradit, mam jeden velky problem - neviem dosiahnut orgazmus, mozno je to smiesne alebo divne, ja neviem, moj priatel robi co moze, zakazdym ten svoj oddaluje, len aby som z nasho milovania mala nieco aj ja, ale neide to, asi sa nedokazem uvolnit alebo ja uz fakt neviem. S klitoralnym nemam ziadne problemy, uz som z toho zufala, moj priatel ma vsetko co sa mi na muzoch paci, nadherne telo, je trpezlivy, ale vidim na nom, ze to trapi aj jeho, prosim poradte mi, dakujem.

Ahoj, ani mne to dlho neslo a ani teraz to nevyjde vzdy, ale objavila som jednu polohu, ktora mi naozaj dost vyhovuje. Partner lezi na chrbte a ja si sadnem na neho, ale nohy posuniem co najviac do zadu, akoby som si na neho chcela lahnut, ale nelahnem si, iba tie nohy. Ak si ma pritom on chyti este za zadok, tak trva to ozaj len chvilu a dostavi sa krasny vrchol. Mam pocit, ze sa pritom drazdi aj klitoris, tak je to take dva v jednom, naozaj moc fajn.

Milé dievčatko, ja som mala ten istý problém, že som za 20 rokov manželského spolužitia nevedela, čo je to orgazmus. Neviem síce koľko máš rokov, ale myslím si, že je to skutočne profesionalitou partnera. Vymenila som partnera, ktorý ma naučil všetko a jedine s ním som skutočne dosiahla orgazmus, ktorý ma doviedol až na samý vrchol, ktorý sme prežívali a prežívame spolu. Aj odborníci hovoria, že je ojedinelé ak orgazmus dovršia obidvaja partneri naraz. U nás to funguje na 100%. Môj manžel je odo mňa starší o 19 rokov, ale je to úžasný milenec, trpezlivý a láskavý, ktorý ma naučil všetko o milovaní a nevymenila by som ho za nič na svete. Možno má Tvoj priateľ všetko, čo sa Ti na mužoch páči, ale skrátka s Tebou to nevie. Dôležitá je predohra, pomôcky, a neskutočná neha, ktorú žena potrebuje k milovaniu a k dosiahnutiu orgazmu, a záver milovania je úžasný a krásny. Splynutie dvoch tiel Ti pripadá ako jedno telo, jedna duša. Neskutočné vzdychy a výkriky, kedy sa musíme ovládať, mžiky pred očami až sa Ti kolená podlamujú a naše telá sa doslova chvejú. To je vzájomný a spoločne prežitý orgazmus. Je to neopísateľný úžasný pocit. A musíš byť hlavne uvoľnená a sústrediť sa na svoje telo. To je tiež veľmi dôležité. Možno Ťa to ešte čaká, a nadíde tá správa atmosféra, kedy to skutočne zažiješ. Želám Ti aby to bolo čo najskôr a nečakala si na to 20 rokov ako som čakala ja. Sú ženy, ktoré vôbec nevedia, čo je to orgazmus a za celý svoj život ho ani nezažijú. To je fakt veľmi smutné. Veľa trpezlivosti Ti želám.

Ahoj, dakujem velmi pekne, ze si odpisala, dakujem aj za povzbudenie, dufam ze to aspon raz zazijem, lebo to znie nadherne, asi mi nezostava ine, len byt trpezliva, inak mam 19. Takze az take male dievcatko nie som, ale vola ma tak priatel, tak preto to dievcatko ako nick, dakujem este raz, pevne dufam, ze ja budem jednou z tych stastnejsich.

Ahoj, dakujem velmi pekne za radu, vyskusam a uvidime, mozno to pomoze, este raz dakujem.

Ahoj, ja som na tom tak isto, ale mna to netrapi, staci mi ten klitorisalny orgazmus. Viem, ze aj vaginalny pride. Ked na to bude pravi cas, niekedy aj velka snaha je nanic, mozno to pride necakane, bez snazenia. Do nedavna som mala este vacsi problem, nemala som ziaden orgazmus, vobec nikdy. Pred terajsim vztahom sa moji byvali mohli snazit na maximum a nic a az terajsi partner, co bol z nich najmenej sexualne skuseny mi ho bez problemov pomohol dosiahnut. Tak cakam a zatial si uzivam tie klitorisalne orgazmy. Drzim nam obom prsty, aby nas to cim skor stretlo.

Aahoj, dakujem ti, ze si mi napisala, konecne sa necitim taka ina, a sama - dakujem, no ano, aj ja nam drzim palceky, hadam sa nam to podari.

Ahoj, podpisujem každé slovo, mám takú istú skúsenosť, našťastie som stretla toho muža za 5 rokov, ale naučil ma všetko o mojom tele. Hoci nie sme spolu, viem, čo mám robiť, aby som dosiahla oba orgazmy. Česť všetkým mužom, ktorí privedú svoje partneky k orgazmu.

Ja som nikdy nezazila orgazmus ani sama ani s partnerom. Tak kto je tu divny. Pravda je, ze chlap za to nie je urcite zodpovedny, lebo v prvom rade by som mala byt schopna zazit to aj sama. Neviem ci som jediny clovek na svete, co to este nikdy nezazil, ale uz ma to fakt zacina trapit. Mam 24, takze vek na to uz snad mam, ale teda viem to o sebe a skusim sa to nejak “naucit” drzte palce a prosim, ked niekto ste mali podobnu skusenost a vsetko sa dobre skoncilo, alebo stale ste na tom tak ako ja, prispejte do tohto fora a aspon budeme vidiet ako sa nam dari. Mozno je to smiesne, ale je to len dalsi ciel, ktory chceme dosiahnut, a tak sa mozme jedna od druhej nieco naucit. Inak k tym partnerom, kazdy ma rad nieco ine. Moj partner nie je nejaky “profesional”, ale je nezny, jemny uzasny, lubi ma, planujeme atd. a maznanie s nim je krasne. Len uz by som rada postupila na vyssiu metu v mojich zazitkovych vnemoch. Ozaj, zacinam byt uz trochu zufala, ze preco prave ja este stale nic a dievcatko, ked to vies dosiahnut sama a inak Ti je s partnerom krasne, preco sa trapis? Mozes sa spravit sama, on ta moze spravit tiez, rukou, jazykom, so slahackou na milion sposobov. No a neviem, aky typ dievcata si a co hladas, ale mala by si si uvedomit, ze nemozes mat vsetko. Takze ak je vsetko ok, a nemala si nikdy iba vaginalny orgazmus, tak sa ukludni, lebo podla mojho maleho prieskumu clankov a for na tuto temu, je to jedna z tych veci, ktore sa nepodaria kazdej a hned. Takze iba trochu cviku, ale nenechaj si tym podla mna pokazit milovanie. Good luck.

Čaute, chcela by som k tejto debate povedať, že žena potrebuje k tomu, aby dosiahla orgazmus aj lásku, pocit úplného odovzdania sa, nemyslieť na orgazmus, ale sústrediť sa na svoje pocity. Mňa napr. vyrušuje ak partner niečo hovorí a nemôžem alkohol, ktorý ma síce uvoľní, ale na druhej strane mám problém s orgazmom. A zrejme ovládanie svalstva panvy vám netreba pripomínať, ide to rýchlejšie, ak svaly udržíte stiahnuté aj pre muža je to veľmi príjemné a možno treba natrafiť na správneho partnera - pre niektoré nie je vhodný príležitostný sex, mne sa to podarilo len s jedným a toho som si zobrala za muža.

A pri masturbacii dosahujes orgazmus?

Ja som s manželkou už cez tridsať rokov a trvalo to dosť dlho, aby pravidelne dosahovala orgazmus. Dnes je to dobré, lebo ho má vždy, keď sa jej chce milovať. Záleží to len od nej. Ak budeš mať partnera, ktorý preto, aby si ho mala urobí vždy všetko a nebude sebecký, tak to príde ako lavína a budeš šťastná. Držím ti palce.

Ahojte, ja som tiez nemala nikdy orgazmus, nedokazem sa spravit ani sama a nepotrebujem vysvetlovat take veci, ze si mam najskor sama zistit, co ma vzrusuje, byt uvolnena, nemysliet na ine veci, ani chciet orgazmus za kazdu cenu a pod. To mi je vsetko jasne, k tejto problematike teoriu ovladam perfektne, ale “moja statistika” nepusti. A to sme uz skusali s priatelom vsetko mozne. Milujem ho, on mna a spravil by pre mna hocico. Jeho to asi aj trapi viac ako mna a to, ze mna to trapi dost. Napriek tomu si sex uzivam a ked ho dlhsie nemam, chyba mi a neobvinujte z nedosahovania orgazmu len chlapov. Nehovorim, niektori myslia len na seba, ale toto nie je moj pripad a urcite nie som jedina. Tymto konstatovanim nehadzem flintu do zita, som este mlada a caka ma este vela vela rokov sexu, dufam a mozno to uz onedlho pride. Mozno je to aj o psychike, aj ked ziadne negat. skusenosti nemam, v najhorsom pripade pojdem o desat rokov k sexuologovi. Partnera menit nemienim, je to najuzasnejsi chlap na svete po kazdej stranke. Tak vela zdaru, baby.

Tato poloha je neskutocne drazdiva a ja v nej dosiahnem neopisatelny orgazmus a stale je iny, len skoda, ze to nie je castejsie a to som vydata 25. r. a mojho muza stale drazdim!

Dievcatko z 2.11.08. si normalna, neboj sa, len este musis dozriet a dospiet a prist na tu hranicu a do tej polohy a s tym spravnym partnerom, dockas sa tak ako ja uvidis.

Ahoj, i ja som nemohla dosiahnut nikdy orgazmus s priatelom sme uz skoro 2 roky, tiez som bola nestastna, ale vaginalny orgazmus som dosiahnut nemohla, par krat som to dokonca predstierala, aby nebol nestastny aj on v duchu som obvinovala prve jeho, potom som hladala chybu vo mne, ale konecne som ten vaginalny dosiahla, uplne som sa tomu oddala, uvolnila sa a myslela len, ze to chcem, teraz viem,ze bola asi chyba vo mne, nedokazala som sa asi nikdy uvolnit kvoli skole a tak, prajem ti vela stastia a drzim prsty.

Moja zlata, ja si myslym, ze ti chyba poriadne lizanie a cumlanie prsnikov, potom urcite by si bola dobre rozdrazdena, ked si ty sadnes na neho, musi prist orgazmus, lebo si ho navigujes ako potrebujes. Ale musis priamo povedat, nech ta lize a provokuje tam dole.

Ahoj, potrebujem pomoct, nedokazem dosiahnut orgazmus s priatelom sme uz 8 mesiacov a stale nic? Cim to moze byt, poradte mi dakujem.

Myslim, ze to nie je tema na mailovanie. Povazujem ju za dost intimnu a doporucujem ju diskutovat skor osobne s priatelkami, alebo inou blizkou osobou, ktorej doverujes. Myslim, ze si uplne normalna, len sa este nepoznas a mas rozne zabrany, skus skumat samu seba a spoznavat svoje telo a dusu. Psychologicka, psychoterapeutka Rita Svihranova

Ved aj klitoriálny orgazmus je orgazmus. Mne osobne sa páči viac ako vaginálny, treba skúšať rôzne polohy.