Som normalna? Nedokazem dosiahnut orgazmus

Ahojte ja zijem spartnerom 5 rokov a este som nemala orgazmus nevjej ze to znamena

Zmen partnera! Poznal som zenu 54rocnu a nikdy nemala s muzom orgazmus. Teraz ho ma 10 az 18 krat a k tomu mokry. Nevie si to vysvetlit. Si zablokovana… Ale muz musi nieco vediet o psychike.

Dobry den chcem sa opytat som s partnerom 2 roky a zazila som orgazmus iba raz, partner stale skonci viac krat a mna necha tak, aj sa opyta ci sa mi to pacilo ale ja mu poviem ze som nemala s nim orgazmus, hovori mi ze som kruta ale ja som povedala ze som uprimna tak sa ma spytal co ma robit a som povedala mozno sa snazil tyzden a pak znovu, ja neviem co mam robit ze ho nezaujima ci mam orgazmus alebo nie velmi ma to trapi

Skor si myslim ze to nema rada lebo ju este nikdo dobre nevylizal, ked sa nam nieco nepaci v sexe vzdy povieme ze to nemame radi ale pravda je ze to chlap nevie tak povieme ze to nemame radi

Ahoj chcem sa opytat som s priatelom dva roky a dosiahla som orgazmus iba raz a to za mojej pomoci, mozes mi poradit ake triky pomozu?

Ahoj nepochopila som tu polohu nedalo by sa to najst niekde?

Ahoj mohla by si mi poradit co ti pomaha k tomu

Después de estar en relación con él durante nueve años, él terminó conmigo, me
hizo todo lo posible para traerlo de vuelta, pero todo fue en vano, yo quería que él
volver tanto por el amor que siento por él, le suplicó con
todo, he hecho promesas, pero él se negó. Le expliqué mi problema a
alguien en línea y ella me sugirió que en vez debería ponerse en contacto con un hechizo
lanzador que podría ayudar a mí un hechizo para traer de vuelta a él, pero yo soy el tipo
que nunca creyó en el hechizo, no tuve más remedio que intentarlo, envié por correo la
lanzador de hechizos, y él me dijo que no había problema que todo va a estar
bien antes de cuatro días, que mi ex volverá a mí antes de los cuatro días,
lanzar el hechizo y, sorprendentemente, en el segundo día, que fue alrededor de 16:00. Mi ex
me llamó, yo estaba tan sorprendida, le contesté la llamada y lo único que dijo fue que
estaba tan mal por todo lo que pasó, que él quería que yo regresara
para él, para que él me ama tanto. Yo estaba tan feliz y me dirigí a él, que era
la forma en que empezamos a vivir juntos y felices de nuevo. Desde entonces, he hecho
prometo que nadie que yo conozca que tiene un problema de relación, yo sería de
ayudar a dicha persona por él o ella en referencia a la única verdadera y poderosa
lanzador de hechizos, DR OJEFOR que me ayudó con mi propio problema y quién es
diferente de
todos los falsos por ahí. Cualquiera podría necesitar la ayuda de el hechizo
lanzador, su correo es ( drojeforspellcaster@gmail.com }
usted puede email él si necesita su ayuda en su relación o
cualquier cosa que lanzar hechizos para diferentes
fines, como
( 1 ) Si usted quiere que su ex atrás.
( 2 ) si usted siempre tiene pesadillas.
( 3 ) ¿Quieres ser promovido en su oficina.
( 4 ) ¿Quieres mujeres / hombres que corren detrás de usted.
( 5 ) Si usted quiere un hijo.
( 6 ) ¿Quieres ser rico.
( 7 ) Usted quiere atar a su marido / esposa sea
tuya para siempre.
( 8 ) Si usted necesita la ayuda financiera.
( 9 ) La atención a base de plantas
( 10 ) Si usted puede ser capaz de satisfacer a su esposa
deseo sexual debido
a menor erraction.
( 11 ) si su menstruación se niegan a venir
el día en que
suponer o más de los flujos.
( 12 ) si su trabajo se niegan a pagar sus personas,
debido verdad?.
( 13 ) resolver un problema de la tierra y recuperarla.
( 14 ) ¿Su familia Denny usted de su
¿no?
( 15 ) Que la gente obedece mis palabras y hacer mi
que.
( 16 ) ¿Tiene un bajo recuento de esperma?
(17) desventuras
( 18 ) cura el VIH

Pani Jozefina, ako dlho trvá liečenie tohto liečiteľa z Bardejova a koľko si od Vás Vypýtal za terapiu? Koľko krát ste u neho boli?

Ahoj… nemyslim si ze sex s druhym muzom ti pomoze, , podla tvojho clanku by som povedala ze mas nizke sebavedomie a ked niesi sama zo sebou spokojna, tak sa nedokazes uvolnit ci otvorit ani pri druhom muzovi, , , byt tebou, zacala by som na sebe pracovat aby som bola spokojna sama zo sebou, zmen zivotospravu, , skus schudnut, alebo sa zacni o seba viac starat, , bud sama sebou, neries hluposti, rozdavaj viac usmev, , ja si myslim ze kazdy ma v sebe nejaku tu chemiu ktora laka nejakych ludi, ktori ju citia, , su typi bab ktore niesu moc pritazlive ani nejak moc pekne ale vyzaruje z nich nieco co chlapov laka, u mna v okolo su baby, skarede tucnen a maju peknych simpatickych muzov, , , nieje vsetko o krase, ale tiez sa nemozes podcenovat, ved si len clovek ktoreho stvoril boh aby nieco vybudoval a dokazal… dakuj mu za to a rozdavaj usmev, , , kup si vybrator a skus sama experimentovat a skus si pri tom predstavovat nieco vzrusujuce… chce to len trening :slight_smile: a viac sebavedomia, , , to ze mas 48 neznamena ze patris do stareho zeleza, , ,

To si robíš srandu? ! Žiješ v stredoveku? Samozrejme že môžeš otehotnieť.

Viem vam pomoct

Viem vam pomoct

Viem vam pomoct

Viem vam pomoct kikava@atlas.sk

Toto som nasala
http://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/vaginalny-orgazmus/?collapse=true&page=last&post=last

Prestante tu vypisovat somariny vy KU… y jehovystické! tu sta normálny ludia!

Baby no ako podarilo sa vam? ja budem mat 30 a ani sama ani s muzom čo sme sa uz rozviedli, ani s inymi partnermi :- /

Mapište pomožem vam lime@atlas.sk

Dobrý večer, pomožem, Vam lime@atlas.sk