Sonografia prsnikov

Ahojte chcela by saom sa opytat ci sa mozem objednat na mamografiu aj bez odporucania doktora. Dakujem

Ahojte baby, chcem sa vás opýtať ako dlho čakáte na sono prsníkov? myslím na termín? u nás sa musím objednať aj pol roka dopredu a vôbec mi to takto nevyhovuje. :/

U nas tiez som dlho cakala, ale potom som si povedala ze dost. Ze to nie je normalne, tak som prestala riesit taketo veci cez statnych lekarov.

neriešiš to cez štátnych? a čo, cez súkromných? veď to stojí nemalé peniaze nie?

Tak nad týmto som už aj ja uvažovala, či by nebolo rozumné vyskúšať nejakého súkromného lekára, len som si nebola istá ako je to s cenami, a či naozaj je rozdiel v čakačkách oproti štátnym.

Môžem Ti potvrdiť, že naozaj je rozdiel v čakacej dobe, či už na termín alebo v čakárni. To je sto a jedno!!

Co sa tyka zdravia tak tam som peniaze prestala uplne riesit. Pretoze v dnesnej dobe clovek ked chce dobru starostlivost tak si proste musi zaplatit. Ale je mi to jedno. Pre mna je podstatny pristup lekarov a hlavne ze nemusim cakat pol roka len na objednanie na nejake vysetrenie ;)

určite by to bolo rozumnejšie ako čakať na termín niekde pol roka alebo koľko. Tie peniaze ti nebudú chýbať, keď si uvedomíš, že si ich investovala do svojho zdravia :)

Je to možné. Tak žeby som predsa súkromného vyskúšala? len to tiež neviem na koho sa obrátiť. Aby som naozaj dostala starostlivosť a prístup za aký si zaplatím :/

Ja som sa obratila na sukromnu kliniku Spinn v Ruzomberku. Samozrejme predtym ako som sa rozhodla som tam zavolala, opytala som sa na terminy a na vsetko, co ma zaujimalo. A po pravde som rada ze som do toho isla prave k nim;)

Luc Ka tam Ťa prosím Ťa koľko stálo sono? My tento rok obe aj ja aj mama by sme mali ísť na sono, len nevieme sa nejako dohodnúť kam, keďže lekár ku ktorému mamina chodila už nerobí.

dcerenka ja tiež som bola na tej klinike na sone a platila som 25 euro. Za sono prsnikov a podpazusia. Co je na sukromnu kliniku myslim ze dobra cena.

25 euro na sukromnej klinike? ved to je dobra cena :-) niekde pytaju aj raz aj dvakrat tolko..

to som bola na sone ked mali v Spinne akciu. Normalne to stoji o nieco viac, ale mne sa zatial vzdy podarilo vychytat tu akciu :)

Ako často chodíte na sono prsníkov? Ja to neustále odkladám a neviem či robím dobre.. :-/

..mozem ti povedat ze nerobis dobre, odkladat sono prsnikov je velmi riskantne..urcite je na case aby si to prestala odkladat a isla sa dat vysetrit. Nikdy nevies ci nemozes mat daky problem...

odkladať sono prsníkov je hazard so zdravím. Je mi jasné, že na sono prsníkov sa mnohokrát dlho čaká ale oplatí sa to. Radšej preventívne ísť na sono ako potom riešiť zdravotné problémy, ktorým by sa vďaka včasnému odhaleniu sonom dalo skôr bojovať..

to je to čo mňa neustále od toho odrádza. Že musím veľmi dlho čakať na termín a za ten pol rok čo musím čakať aj mnohokrát zabudnem, že mám ísť a nebaví ma to to stále riešiť či som zabudla či nie. Najradšej by som bola keby ma niekde do mesiaca objednali aby som to mala vybavené.

lenze nemozes sa nechat odradit niecim takymto..uz som ti to sem raz pisala, ze je dolezite na sono ist, ty si do prs nevidis, nevies ci nemas nejaky problem. Ja nechcem malovat certa na stenu, ale toto sa neoplati odkladat. Ja chodim na sono na sukromnu kliniku aby som tak dlho nemusela cakavat..

tak ozaj ak nechceš dlho čakať, tak si zisti ako to chodí na súkromných klinikách. Osobne si myslím že to sono nebude nejaké drahé aj keby si na súkromnú išla. Hlavne budeš to mať vybavené skôr.