Sonografia prsnikov

Ani nehovor, ja som bola teraz včera akurát u gyn a mi hovorí, že ale veď vy nemáte papiere zo sona prsníkov, že veď ste minulý rok mali byť ale ste zrejme nešli. Tak som sa hanbila, že jak som takéto čosi mohla zanedbať :frowning:

Veď áno presný termín dostaneš ale myslím že by sme sa k tomu mali stavať tak, že aký termín dajú ten vezmem, pretože zdravie je na prvom mieste a sono duplom sa nevypláca odkladať, pretože tieto problémy mnohokrát ani nedajú o sebe znať :frowning:

musime si na to dat pozor nie je to sranda veru :slight_smile:
Diomio ved ja nehovorim, ze nie - termin v Spinne uz mam ako som pisala. Takze uz len dockat do toho dna a ist tam, zaznacila som si to cervenou do kalendara aby som to mala na ociach a nezabudla, lebo to by som si uz neodpustila. Len pevne verim ze to sono dobre dopadne.

Ahojte chcela by som sa vam pochvalit velice tento rok som si povedala ze teda to sono nemozem zanedbat nemozem na to zabudnut tak som to zacala riesit co najskor to bolo mozne a buduci tyzden idem na sono, som rada ze som to takto rychlo vyriesila a ze nebudem musiet nejako dlho cakat…barbien sme dve co dufame ze bude vsetko oki potom daj vediet jak si dopadla!

Nepisala som sem ale sono prsnikov uz mam pre tento rok uspesne za sebou a som velmi rada ze som odtial odchadzala spokojna s dobrymi spravami. Bala som sa ci som nieco nezanedbala, ale nastastie nemam ziadny problem, velmi ma tym potesili :slight_smile:

Mna veru este len caka. No az za 4 mesiace. Nechapem tomuto ich objednavaniu. Je nehorazne cakat takto dlho ale co uz…Doteraz to bolo vsetko v poriadku tak si myslim ze obidem bez problemov :slight_smile: Ale to čakanie je hrozne…

Prepáč tak potom som si to asi zle prečítala alebo čo :slight_smile: to je dobré, že už to máš za sebou. Môžeš byť rada že nemáš žiadny problém, snáď ti to otvorilo oči a došlo ti aké je dôležité pravidelné sono prsníkov :wink: myslím že aj na klinike ti to pripomenuli, že to nemá zmysel zanedbávať, či?

Nic sa nedeje. Kazdy obcas zle citame. Podstatne je ze si rozumieme :wink: Jasne. S tym som sa tiez nestretla aby tak dbali na prevenciu a aby to pripominali tolkokrat. Akoze poviem ti ze Spinn bol pre mna jednym velkym prekvapenim co sa tyka aj odbornosti ale najma pristupu. Malokde su tak ustretovi a tak ludski lekari. Bolo vidiet ze chcu mi dobre :wink:

podstatne je, ze vysledky boli dobre a pristup lekarov tiez, ze? :slight_smile: povedala som si, ze tieto veci uz nebudem zanedbavat, ale ze si fest dam na ne pozor, tak ako mi aj v Spinne odporucali, pretoze neda sa odhadnut kedy nejaky problem moze vzniknut, tieto zdravotne problemy su nevyspitatelne a radsej prevencia ako potom nasledne riesit problemy, ktore nie su prijemne a najma ohrozuju zdravie :-/

presne kreolla ako si napísala, myslím, že konečne nám viacerým došlo, že nesmieme takto zanedbávať zdravie ale že má zmysel venovať čas a pozornosť aj tým preventívnym prehliadkam vďaka ktorým môžeme predísť rôznym zdravotným nástrahám :wink:

Poviem ti, ze aj pristup lekarov. Malokedy sa clovek stretne s ludskym, takym prijemnym pristupom, ze mas pocit, ze ozaj sa zaujimaju o tvoje zdravie a chcu pre teba urobit vsetko, co je v ich silach, len aby ti pomohli a zistili ako na tom si. Ono je dobre, ze apeluju na to aj na klinike, ze je to prevencia na ktoru za ziadnych okolnosti netreba zabudat :wink:

Áno apel na to je fajn. Ale ak si žena váži svoje telo a svoje zdravie, tak by na to mala myslieť aj sama nie? Aj keď je mi jasné, že v dnešnej dobe máme toho miliardu v hlave musíme myslieť, na seba, na deti, na naše polovičky a práve na seba myslíme najmenej a neustále naše potreby a zdravie odsúvame na vedľajšiu kolaj. Som rada, že aspoň takto si dokážeme uvedomiť, keď nás lekár upozorní, že je fakt dôležité túto prevenciu neodignorovať.

Veru, ked vysledky su dobre a lekar je fajn, ze sa pyta, ci nejake problemy nie su a podobne. Tak to paradicka. Ja ked som z kliniky odchadzala tak som mala taky fajn den. Inokedy ked som bola u lekara, tak som cely den bola ako furia pretoze mnohi lekari pristupuju akoby som ich obtazovala a to ma nenormalne hneva. A na tejto klinike to bolo proste o inom. A este dobre spravy, vysledky k tomu :slight_smile: radost.

Ja na sono chodim sem https://doktorpro.sk/bratislava/services/ultrasound/uzi-molochnih-ghelez aby som to mala vzdy v klude a v pokoji vybavene) statne zdravotnictvo ma velmi stresuje, pokym sa niecoho dockas, prejde cela vecnost((