Tehotensky test

Prosim, poradte mi, moze sa tehotensky test mylit? Uz som si ho urobila 3 krat a stale je negativny a menstruacia nikde, meska sice len 4 dni, ale som uz taka vystresovana, lebo inac mi nemeska, beriem lieky, pri ktorych nesmiem byt tehotna a mam pocit zvacsenych prs, som z toho na nervy, prosim, poradte.

Tehotenský test sa po štyroch dňoch síce môže mýliť, ale dôvodov na meškanie menštruácie môže byť strašne veľa počnúc prechladnutím, cez zmenu prostredia až po stres. Mne tiež nikdy nemeškávala menštruácia, dokonca bola presná ako hodinky každý mesiac, až potom zrazu raz mi meškala týždeň (ak mám nejaké šedivé vlasy, tak potom som k nim prišla zrovna v tom týždni :)) ale nakoniec prišla a doteraz netuším aký to malo dôvod. Veľa mojich kamarátok sa stretlo s podobným meškaním a nakoniec bolo všetko v poriadku. Hlavne kľud, držím palce :slight_smile:

mila Janka, velmi ti dakujem za podporu i ked mam hrozny strach, pomohlo mi to , dakujem

Mne meškal menzes len 3krat s toho mam dve deti a raz lebo som menila antikoncepciu /hak na danu/ no presne boleli prsia ,kupila test a vyšiel pozitív. Našťasti som nebola tehotná lebo už som mala 2 deti a mala mala len 6mesiacov.Treba len skočiť ku gynekologovi a ten ti povie.

Ahoj Dida, tak ako to dopadlo? Všetko v poriadku?

mne sa toto stáva každý mesiac, dokonca aj keď som brala antikoncepciu tak mi občas meškala menštruácia a vždy bolo nakoniec všetkol v poriadku. Išlo ževraj o zmenu počasia alebo o stres.Takže hlavne buď kludná, všetko bude dobre

Velmi vas prosim o radu,menstruacia mi meska 12dni ,co inokedy nezvykne,robila som si uz 3tehotenske testy ,prve dva po 5 dnoch a tu tretiu po 11 dni meskania ,vysledok mi vysiel vzdy negativne ,ale aj tak neviem ci tomu mozem verit,mozem byt tehotna ???prosim za odpoved

mmm mojej priatelke meskaju asi tyzden poslednom case je jej zle bojim sa neviem co dalej stale vravi ze to bude v pohode ale asi je to zle prosim co dalejjjj co skor ja neviem

miloval som sa s partnerkou,a bolo to uz viackratkondomy nemohli byt poskodene,snad,a bojim sa teraz ci neni nahodou tehotna,menstruacia jej meska uz 6dni mala dostat 24.7.,ale potom si myslela ze dostane 26.7,lebo tak jej obcas pride,ale este neprisla,sme este mlady na dieta,a bojime sa toho ci nebude nahodou tehotna,neviem co mame robit,uvazujeme uz nad kupou tehotenskeho testu,da sa na neho spolahnut?a kolko asi stoji?dakujem za odpoved

Tehotenské testy sa dajú kúpiť v lekárni, ale aj bežne v drogériach. Ak sa nemýlim ceny sú už od 100 Sk.

ani neviete ako sa bojim,prvykrat v zivote mi meska menstruacia… je to uz tyzden,pouzivali sme s priatelom ochranu,no raz sme to skusili bez toho, ale on sa najprv poriadne poumyval pre kazdy pripad. teraz mam taky slabucky vytok,ale menstruacia nikde…co mam robit??

Áno, tehotenský test nie je 100% spoľahlivý. Ja som bola tehotná a test bol negatívny napriek tomu som bola v 3 týždni tehotenstva. Najlepšie je ísť ku gynekológovi nech ti zoberie ráno krv a poobede budeš vedieť na čom si.

Chcem sa opitat spravila som si test a tam my to ukazalo 1palicka je dmava a truha je velmy bleda mozem byt tehodna.

Ano mozes byt aj ja som mala slabu ciarku, urobila som este jeden po tyzdni a prchala som ku gyndoske, ktora mi to potvrdila

Ja vas chlapov nechapem, ked sa bojite, ze partnerka otehotnie, tak sa dohodnite na riadnej ochrane alebo to nerobte!!!

jasne že možeš, bež ku gynekologovi cim skor tym lepsie

aknie vždy sa da spoliehat na tehotenske testy, preto doporucujem navstevu gynekologa

Ked som mala podozrenie, ze som tehotna, urobila som si dva tehotenske testy (jeden najdrahsi a druhy v priemernej cene). Jeden bol jednoznacne pozitivny a na druhom bolo tazke identifikovat vysledok. No a tehotna som nebola. Len mi meskala menstruacia

ahojte, mne sa podobné niečo stalo asi pred 4 rokmi. mala som prvý pohlavný styk a bála som sa že som tehotná. Moc som si z tej noci nepamätala pretože to bolo na chate a niečo sme popili. Menštriuacia mi meškala neuveriteľný mesiac. a to je čo povedať!!! s kamarátkami sme skúšali všetko možné,horúci kúpeľ, červené víno…nič nepomohlo. Kúpila som si tehotenský test a vyšiel negatívne. No menštruácia mi stale neprichádzala. Tak som išla doktorovi, ktorý mi dal injekciu na vyvolanie menštruácie a to som ju už konečne mala dosťať do nejakých 24 hodín. Od vtedy ubehli 3 dni a ja som stále nedostala menštruáciu. no nakoniec ani neviem ako som ju dostala. takže myslím že toto je fakt sila. čo poviete???

dobry den ja by som sa chcela spytat po kolkych dnoch mozem zistit ci som tehotna?s priatelo sa milujeme casto a nemozem otehotniet tak sa bojim dakujem :slight_smile: