Tehotensky test

ahojte.chcem sa opýtať, či môžem byť tehotná, ked som v pondelok 13.09.2007 mala dostať menzes, a nič.Tehotenský test - 1 čiarka je tmavá,a 2 je svetlejšia, ale vidieť ju.ak má niekto skúsenosti, napíšete mi , kedy má test opakovať aby som sa uistila o pozitívnom výsledku.

ahojte vsetci,v prvom rade by som chcela z vlastnej skusenosti poradit ,ZIADEN SPOLAH NA TEH.TEST!!!najlepsie je ist na gyn.prehliadku a mate to na 100%…mne vysla na teste jedna krasna tmava ciarka a vedla nej ziadna ani len slaba a a a bola som v tom…spoliehala som na test a pritom skutocnost bola ina ,zivot sa mi podstatne zmenil!!ale urcite k lepsiemu mam krasne babatko a je to v poho!!a aj ked som mlada!!

moja, aj slaba ciarka v tomto pripade je ciarka. SI asi v tom. Ale naisto ti to povie az gynekolog. Nič sa neboj, babätka sú uzasne

no to je sila!!a to ti doktor povedal ze si mala dostat do 24 hod? lebo ja co som citala tak po vyvolavacke ma prist menstruacia do 10az 14dní…??

Mám otázku, ako chalan sa v tom moc nevyznam, ale dá sa oklamať tehotenský test?

prosim vas, mojej kamaratke meska uz asi tri tyzdne menstruacia a velmi sa boji ci nie je tehotna, tak som jej povedala ze pockame este tyzden a ked nic tak pojdeme kupit tehotensky test - chcela som sa vas opytat kolko priblizne stoji, kde ho kupit a ktory je najspolahlivejsi - dakujem velmi pekne a prosim odpovedzte, je to dolezite

Ahojte…
mam jeden problem a neviem co s tym mam robit…
menstruacia mi meska uz cez mesiac a jeden tyzden…a este som ju stale nedostala…
skusala som si 5 testov kazdy vysiel negativne…teraz sa mi zda ze mam vacsie prsia aj priatel mi to povedal…citim ze sa mi trosku zvacsilo aj brusko…ale neviem ci nie tym ze som prestala cvicit…alebo co?
za odpoved dikes

Dajú sa kúpiť v lekárňach alebo v drogériach (myslím, že DM ich majú). Stoja zhruba od 100 Sk a viac. Ktoré sú najviac spoľahlivé neviem, ale hlavne ich treba správne použiť, prípadne si ich urobiť viacero s časovým odstupom. Pochopiteľne stopercentnú odpoveď dá lekár.

Kúp si tehotenský test v lekárni, veľmi dobré skúsenosti mám s testom Rapipreg-stojí okolo 110-130,-Sk

ahojte vsetci…pred piatimi dnami som mala nechraneny pohlavny styk s partnerom(no zevraj si daval pozor)ale zlakla som sa aj tak a radsej som si do troch dni dala ,tabletku po, ESCAPELLE ktora by eventualnu nehodu mala zastavit!mate tu niekto skusenosti aj s tymto???no a menzes mam dostat v tychto dnoch - a na pribalovom letaku vsak stalo,ze mi moze kvoli tomu meskat…no bojim sa aj tak stale…co si o tom myslite???

Meska mi menstruacia druhy den a kedze beriem antikoncepciu a mavala som ju vzdy na tret den od zobrania poslednej tabletky v baleni zacinam sa obavat. Skusila som tehot. test a ukazal sa mi ten pasik ze nie som tesotna aj ked neviem ci to mozno identifikovat ako pasik lebo je to pri tom Cecku take tmavoruzove, ma to tvar takeho obluka a potom je to v tom okienku cele take mierne ruzove ale pri Tecku nie je nic. Iba je to tam biele. Mozem tomu verit?A myslite ze ak aj nedostanem menstruaciu mozem normalne po sedemdnovej pauze zacat brat antikoncepciu teda dalsie balenie?DAKUJEM pekne

mam bolesti v prsnikoch. Vzdy som mavala 1 tyzden pred menzesom. Ale tieto su intenzivnejsie, aj prsia mam zvacsene. ku styku doslo este 9/10. Od vtedy som mala aj menzes. Tehotenske testy som si urobila 5x. prvy pred 4tyzdnami, posledny dnes…vsetky negativne. Neviem, mozem byt aj tak tehotna?

Ahojky, ja som už druhý krát mala mať menzes a stále nič. Pred mesiacom som vlastne vysadila antikoncepciu. Po vysadení som nedostala ako obvykle, ale urobila som si test a bol negatívny, tak som sa netrápila. Teraz som už prešvihla ďalší dátum, už som si nechala pichnúť aj injekciu a stále nič. Medzitým som si robila ešte jeden test a negatívny. Tak neviem. Nemám žiadne nevoľnosti ani nijaké iné príznaky akurát mám strašný stres, asi sa zbláznim.

Mám menšiu dilemu a bola by som rada ak by som na nu na tejto stranke nasla odpoved.Pred 5timi tyzdnami som mala sex,kde zlahala ochrana kondom.No stihla som vziat tabletu escapelle.Menstruaciu som dostala o 2tyzdne skôr.To mi bolo jasne, lebo to bolo ovplyvnene tabletkou escapelle.2 Tyzdne po uziti tabletky som sla na gyndu a urobila mi test nezistilo sa ze so tehotna.No teraz mi meska menstruacia tyzden bojim sa velmi a tehotensky test je 30% takze spoliehat sa nan je nulove.

Ahojte, vcera 26.11.07 som mala pohlavny styk s priatelom a po prvy krat naplno. Kedze teraz nemam plodne dni a menstruaciu ocakavam vo stvrtok 29.11.(sice mi pravidelne tyzden meska), myslite ze by som mohla byt tehotna? Veeeelmi by som si to priala:) Dakujem babulky

Milá Renka, človek nikdy nevie. Kamoška mi hovorila, že pozná baby, čo ostali tehotné na 100% počas menzesu. Ja síce nechápem ako je to možné, ale… je to nevyspytateľné. Ale ak po tom túžiš, môžeš len získať.

Mne po uziti tabletky Escapelle bolo hrozne hrozne zle, ale po tyzdni som dostala svoj normalny menzes. Dalsie krvacanie dalsi mesiac vsak meskalo asi 10 dni, trvalo 1 den (mavam pravidelne, 2 dni) a bolo velmi intenzivne. Zhruba za 2 tyzdne prislo opat, a trvalo 3 dni. Necitila som pred tym ale moje predmenstruacne pocity (nemavam silne, ale nieco citim), proste to len doslo a znova dost intenzivne. Ak to mam pocitat za normalnu menstruaciu, tak mi zase asi tyzden meska. Mam z toho hrozny stres, ale ako vidim, nie som sama s podobnym problemom, co mi dava nadej.

ahojte,poradte mi niekto…keby som nahodou bola tehotna,tak existuje aj u nas potratova tabletka…???dakujem za odpoved…

čaw rakana!:smiley:

Dobry vecer.maly sme s priatelkou nechraneny styk asi zhruba pred mesiacom. po dva a pol alebo po troch tyzdnoch si priatelka robila tehotensky test a vysledok bol ze tehotna nie je.no teraz jej menstruacia meska uz 7 dni tak sme obaja z toho v strese.da sa robit tehotensky test aj pred menstruaciou?prosim o odpoved ak sa niekto v rom vyzna.Dakujem.