Tehotensky test

ja som tiez mala styk 2 dni po skonceni menstruacie a zlyhal kondom tak som uzila escapelle,o 7 dni po uziti som dostala 3 dnove krvacanie,a dovtedy ubehlo uz 32 dni a dalsie krvacanie sa nedostavilo doteraz. robila som si 2 tehotenske testy a oba vysli negativne. menstruaciu nemam pravidelnu ale stresy uz mam celkom slusne. o tyzden ak nedostavi sa tak idem na gyndu…

Dá, ale nemusí výjsť spoľahlivo, preto je lepšie počkať, keď mešká aspoň 2-3 dni a väčšine žien v tomto období už výjde pravdivo. Mne tak potvrdil dve tehotenstvá, RapidClear sa volá ten test, dá sa robiť aj počas dňa. Ak má pravidelne menzes, k dnešnému dňu musí výjsť pravdivý výsledok. Vyskúšajte znova a nabudúce väčší pozor, za ten stres to nestojí.

kedy po oplodneni je najlepsie ist ku gyn. na krv - ci som tehotna??? testom uz neverim … jeden som mala pozitiv dva negativ a potom zase pozitiv …fakt neviem na com som …a mam z toh celkom stresy kedze babo velmi chceme …

tiež som po nechránenom styku užila tabletku escapele a v pohode, ale týžden predtým ako som mala dostať menštruáciu ma začali bolieť prsia a vaječníkym,skoro ako vždy pred menšturáciu, no potom to prestalo a menštruácia nikde, tak sa obávame že tabletka nezabrala, a už začínam mať nervy, môže to byť iba nejaký vedlajší učinok, že menzes príde neskôr? lebo pred rokom som užila prostenal či ako sa to volalo a menzes som dostala

ak je vajicko skutocne oplodnene tak to trva od 5 do 10 dni kym sa uhniezdi co znamena, ze sa zacne produkovat hormon hCG a ten je prve dni slaby to znamena, ze ho tehotensky test nemusi zaznamenat tehotensky test by sa mal spravne robit 19 dni po nechranenom pohlavnom styku a potom o 3 dni neskor este dalsi najlepsie rano aj ked testy su dnes velmi dobre a mozu sa robit kedykolvek pocas dna ale az po 19 dnoch
ak vsak vies presne kedy by si mala mat menzes tak je dobre testovat prave v tento den a zase 3 dni po.

casandra z vlastnej skusenosti len tolko aj mala slaba aj ta najslabsia ciarka signalizuje, ze si na 99% tehotna aj ked to mozu ovplyvnit aj ine faktory ako napriklad lieky nie alkohol ani cigarety ale urcite druhy liekov v moci mozu pozmenit test

najlepsie a to som citala v knihe treba ist na gyndu na odber krvy po 14 az 19 dnoch od nechraneneho styku

napis ci si tehotna

treba ist na gyndu na odber krvy ak menstruacia meska viac ako 14 dni

a na kolko si mlada??ak sa mozem opytat??kolko mas rokov???mam podobny problem…

Prosím vás poradte mi mám 22rokov a poslednú MS som mala 14.12.07. to je už meškanie 15 dní, nikdy mi nemeškali a viem že som mala s manželom celý mesiac nechránený sex takže by som bola rada keby som bola tehulka. Mám aj neaké príznaky a to zvetšenie prs a citlivosť bradaviek.Velmi často mám nutkanie na močenie.Robila som si už 5 testov asi každý 3 deň ako som nedostala MS ale vždy negatívny.Môžem byť tehotná a test to neukáže alebo sa mám začať obávať že niečo nie je v poriadku so mnou?

Som na tom podobne (aj vekovo:), skúšame to s priateľom už mesiac, neubehne minúta aby som si na to nespomenula, velmi túžime po bábätku. Byť tebou, a mešká mi to už 15 dní ako píšeš, hneď by som bežala k lekárke, po15 dňoch ti dá jasnú odpoveď. Držím palce, a daj vedieť ako :)a keď budeš, tak začni brať calibrum babyplan, sú to vitamíniky dobré pre bábo. Vlastne môžeš aj teraz, ja to beriem aby sme zvýšili šance, tak držím palce

Ahoj chcel by som sa spýtať,ako ovplyvňuje jedenie citrusových,kyslých plodov na pravidelnosť menštruácie.Priateľka zjedla 3grepfruity pred menštruáciou a teraz jej 7 dní meškajú.Pri milovaní sme mali ochranu.Prosím poraďte.ďakujem

ako si uz napisal, jedenie kyslych citrusovych plodov oddialuje menstruaciu. ja osobne som to neskusala, ked som potrebovala oddialit menstruaciu pouzila som lieky na to urcene, ale kamaratka si takto - jedenim citrona oddalovania menstruaciu, takze ked ste si vy davali pozor, dostane ju kazdu chvilu, neboj.

Ahoj,potrebovala by som pocut nejaky ten nazor na moj problem. Na silvestra nam s priatelom praskol kondom a tak som uzila tu tabletku do 72hodin, menstruacia mi skoncila rano 31.12.2007 takze najblizsiu som mala dostat 28.1. medzitym som si robila tehotensky test lebo som mala podozrenie ze som tehotna a vysiel negativne.Pockala som do terminu menstruacie,ale neprisla, pockala som este tyzden,pretoze kvoli tej tabletke to moze meskat dnes je 11.2. a stale nemam menstruaciu,robila som si znovu tehotensky test a znovu vysiel negativne.Cim to podla vas je ze stale nemam menstruaciu???Dakujem

Hlavne sa nestresuj, ja som mala v šiestom týždni tehotenstva tehotenský test negatívny… známa mala už niekoľko dní po milovaní test pozitívny. Podľa mňa je to u každej ženy iné… Držím palce! :slight_smile:

Moja kamarátka užila tiež tabletku po.Zostala však tehotná a na moje veľké prekvapenie jej lekár povedal,že to nevadí a dokonca jej to môže pomôcť v tehotnosti.Dobré,že?A test jej vyšiel negatívny.Takže asi by som išla k lekárovi.Drž sa.

Ahoj, uz tyzden spavame s priatelom a pouzivame aj kondom ako ochranu, ale nemali sme ho uplne stale, a teraz mam zly pocit, ze co ak som nahodov otehotnela. Uvazujem, ze si pojdem kupit tehotensky test, mozte mi poradit ako sa pouziva ? momentalne som mimo slovenska a navodo po dansky asi velmi nepochopim. hlavne ma zaujima po akom case sa ma pouzit a podobne. dalej sa chcem opytat na tu tabletku do 72 hodin, pre vsetky zeny je jedna rovnaka? ci to treba vybavit u lekara ? diki pekne za odpoved . .

mám 14 rokov a mala som 3 krát sex.vie,nemala som to robiť,ale sa to už stalo!a keby to tak vedela moja mama,tak ma prizabije!neviem,čo mám robiť.memám peniaze na potrat a ani neviem,kolko stojíí!a ani neviem,kolko stojí tehotenský test!prosím poradte mi,čo mám v mojej situácii robot!dakujem

Takze v prvom rade,si to fakt nemala robit,pretoze to k comu si sa rpave priznala,tak tv partner za to moze byt trestne stihany…pretoze si este “pod zakonom”. a este ak si tehotna,tak to pravdepodobne aj tak bude. Lenze uz je pozde plakat nad rozliatym mliekom…interrupcia(umele prerusenie/potrat) stoji 7.500,- ,tehotensky test stoji okolo 70sk-150,- a pokial ti vidu 2 ciraky si tehotna,1ciarka ,niesi tehotna…a na tv mieste sa porozpravam s tym "stastlivcomô kt.ta do tejto situacie dostal,aby vedel o co ide a nex berie zodpovednost za dau situaciu…takze hlavu hore…a mysli pozitivne,ze sa nic nedeje po pohl.styku a estev tv veku sa casto stavaze menstruacia meska,abo vynexa…ale kazdom pripade necakaj,ale utekaj si kupit test,nex vies na com si,aby si vedela pripadne konat…budem drzat palce…