Tehotensky test

gynekológia

(Snirerka12) #961

Nič sa neboj, poznám veľa prípadov s podobným ,problémom, meškanie môže byť spôsobené stresom, únavou, prechladnutím… hoď sa do horúcej vane, otvor červené víno a hlavne kľud :smiley:

(Venecia33) #962

Kočky aj vieme ako to dopadlo - zaujímalo by ma či jej len meškali alebo sa tešia na príchod babatka…Mne sa tiež veľa krát stalo , že mi meškal menzes aj viac ako 2 týždne a tehu som nebola…

(Okuliarnik) #963

Asi tehu nebola :slight_smile: to sa stalo ai kazdej zene , ze ju meskajuci menzes takto potrapil… Mne sa to stalo vela krat a z roznych dovodov. Ci uz som bola chora, prechladnuta alebo som bola vo zvysenom strese. Toto vsetko vie menzes oddialit

(vlastina) #964

mne tiež sa to stalo a v poslednej dobe už ani tak nie ale kedysi a v pohode, u mňa to bol zvýšený testosterón

(bibiky) #965

presne aj ja som mala a mavam este problemy s menzesom, ale raz je to kvoli prechladnutiu, niekedy dovod neviem, ale do par dni pridu, no uz ma aj zacina hnevat, ze mi nechodia nacas, a neviem ci to nezacnem uz riesit a konzultovat s mojou doktorkou

(gretennik) #966

ak ti môžem poradiť, tak by som to prekonzultovala s lekárkou, určite ti poradí niečo vďaka čomu by sa ti to upravilo, je aj možnosť keby si dáš antikoncepciu na upravenie menštruácie

(danicina) #967

Nespravis zle, ked pojdes s tymto problemom za zenskou, ved od toho su tu doktori, aby nam pomohli, liecili a poradili. Co viem tak moc pomoze na upravu menzesu antika, ktora by ti mala upravit cyklus alebo tam bude aj iny problem ako je zvysenie testosteronu, ktory ti zistia z krvi, no a keby to nebola ani jedna z tychto moznosti tak je tu este jedna a tou je tehotenstvo:slight_smile:

(macca) #968

Ja som mala to zvýšenie testosterónu, zistili mi to odberom krvi ale to nič nie je len som mala viac chuť na sex a mala som viac výkonnosti :smile:

(pozlata) #969

pekne to by sa asi aj mne hodilo mat trosku zvyseny testosteron:slight_smile:a neprejavuje sa aj inak? napriklad, ze viac chlpaties a podobne?

(ampulka) #970

Pri takychto problemoch je najlepsie navstivit lekara. Ten porobi potrebne vysetrenia a nasadi ti bud antiku alebo nieco ine co by tvoje problemy upravili a zmiernili. @macca vsak to bolo celkom fajn nie, ja byt tebou by som sa veru potesila

(michallin_ka) #971

Presne tak, lekár by mal najlepšie vedieť poradiť a mali by sme ho v takýchto prípadoch navštíviť a nie sa spoliehať, či nám niekto len tak poradí a bude to zázrakom fungovať. Tak to nejde.

(bekka) #972

Heh, ze viac chlpaties. Ono tie testy su smerodajne ale taktiez nie 100 percentne. Stres, prechladnutie, to vsetko moze predsa ovplyvnit vysledok testu Treba si pockat a ked tak zajst k lekarovi. A ten uz povie ako to naozaj je.

(simnca) #973

Presne tak ani tie testy nie su stopercentne. Najlepsie je vzdy si najst cas a navstivit lekara. Spravi odbery a sono co je isto lepsie ako sa spoliehat na test, nie?

(bibiky) #974

to ano, ale nejde to hned letiet k lekarke :slight_smile:

(martinula) #975

tak tehotenský test zvykne ukázať pravdu až po nejakom týždni meškania

(jarmila.ku) #976

A tak vedia aj skôr, len to nie sú je pár eurové :slight_smile: