Tehotensky test

Nič sa neboj, poznám veľa prípadov s podobným ,problémom, meškanie môže byť spôsobené stresom, únavou, prechladnutím… hoď sa do horúcej vane, otvor červené víno a hlavne kľud :smiley:

Kočky aj vieme ako to dopadlo - zaujímalo by ma či jej len meškali alebo sa tešia na príchod babatka…Mne sa tiež veľa krát stalo , že mi meškal menzes aj viac ako 2 týždne a tehu som nebola…

Asi tehu nebola :slight_smile: to sa stalo ai kazdej zene , ze ju meskajuci menzes takto potrapil… Mne sa to stalo vela krat a z roznych dovodov. Ci uz som bola chora, prechladnuta alebo som bola vo zvysenom strese. Toto vsetko vie menzes oddialit

mne tiež sa to stalo a v poslednej dobe už ani tak nie ale kedysi a v pohode, u mňa to bol zvýšený testosterón

presne aj ja som mala a mavam este problemy s menzesom, ale raz je to kvoli prechladnutiu, niekedy dovod neviem, ale do par dni pridu, no uz ma aj zacina hnevat, ze mi nechodia nacas, a neviem ci to nezacnem uz riesit a konzultovat s mojou doktorkou

ak ti môžem poradiť, tak by som to prekonzultovala s lekárkou, určite ti poradí niečo vďaka čomu by sa ti to upravilo, je aj možnosť keby si dáš antikoncepciu na upravenie menštruácie

Nespravis zle, ked pojdes s tymto problemom za zenskou, ved od toho su tu doktori, aby nam pomohli, liecili a poradili. Co viem tak moc pomoze na upravu menzesu antika, ktora by ti mala upravit cyklus alebo tam bude aj iny problem ako je zvysenie testosteronu, ktory ti zistia z krvi, no a keby to nebola ani jedna z tychto moznosti tak je tu este jedna a tou je tehotenstvo:slight_smile:

Ja som mala to zvýšenie testosterónu, zistili mi to odberom krvi ale to nič nie je len som mala viac chuť na sex a mala som viac výkonnosti :smile:

pekne to by sa asi aj mne hodilo mat trosku zvyseny testosteron:slight_smile:a neprejavuje sa aj inak? napriklad, ze viac chlpaties a podobne?

Pri takychto problemoch je najlepsie navstivit lekara. Ten porobi potrebne vysetrenia a nasadi ti bud antiku alebo nieco ine co by tvoje problemy upravili a zmiernili. @macca vsak to bolo celkom fajn nie, ja byt tebou by som sa veru potesila

Presne tak, lekár by mal najlepšie vedieť poradiť a mali by sme ho v takýchto prípadoch navštíviť a nie sa spoliehať, či nám niekto len tak poradí a bude to zázrakom fungovať. Tak to nejde.

Heh, ze viac chlpaties. Ono tie testy su smerodajne ale taktiez nie 100 percentne. Stres, prechladnutie, to vsetko moze predsa ovplyvnit vysledok testu Treba si pockat a ked tak zajst k lekarovi. A ten uz povie ako to naozaj je.

Presne tak ani tie testy nie su stopercentne. Najlepsie je vzdy si najst cas a navstivit lekara. Spravi odbery a sono co je isto lepsie ako sa spoliehat na test, nie?

to ano, ale nejde to hned letiet k lekarke :slight_smile:

tak tehotenský test zvykne ukázať pravdu až po nejakom týždni meškania

A tak vedia aj skôr, len to nie sú je pár eurové :slight_smile:

4 dni sú podľa mňa nič. Ja mávam celkom pravidelnú menštruáciu, ale už sa mi stalo pár krát, že mi to meškalo. Raz to bolo aj 10 dní, to už som mala aj trochu stresy. Ale potom som to dostala. Takže netreba hlavne hneď panikáriť…

tak meskanie niekedy zapricinuje uplne nieco ine… nemusi to byt hned tehotenstvo aj ked mnohe zeny, si hned myslia, ze to je prave to a stresuju…

4 dni sú pohode, to sa stáva úplne bežne :grin:

Mozno prave tie tabletky ti sposobili to, ze ti menstruacia meska. Nerobila by som z toho este tragediu.