Tehotensky test

Baby poradte mi meskaju mi kramy uz stvrty den ale test mam negativny mozem byt tehotna?

Baby poradte mi meskaju mi kramy uz stvrty den ale test mam negativny mozem byt tehotna?

Ahojte preco mi stale tehotenski test ukaze negativny ale citym sa velmi zle a moje vajicka ma boli

Ahojte. Mám problém a to taký že mi už deväť dní ( zajtra to už bude desať) čo mi mešká menštruácia. Som z toho veľmi nešťastná a strašne sa bojím že z čoho to môže byť. Či nemôžem mať zas nejaký zápal lebo už asi trikrát som už mala zápaly. A mávam aj bolesti v podbruší a čo som si všimla tak mám ako mám podburšie trošku tvrdé a brucho tiež. Tak mi prosím vás poraďte že čo mám robiť. Ďakujem

Ahoj, keď je test negatívny, tehotná byť nemôžeš. už by ukázal. bolesti v podbrušku môžu znamenať zápal, napr. močových ciest, alebo cystu. zájdi k obvodnému, vyšetrí ti moč, a keď bude negatívny, zrejme ťa pošle i na gynekológiu atď

Ahoj, chcem sa spýtať, ak som začala brať antibiotiká či je možné si urobiť domáci tehotenský test bez toho aby to ovplyvnilo výsledok. Ďakujem.

Babz potrebujem poradit. meskal my tyzden menzes tak som si spravila test, boli na nom dve ciarky aj ked druha bola velmi slabucka tak som si urobila ete dva a na oboch to bolo to iste. tak som navstivila doktora ten zatial nevedel povedat nic tak ma poslal len na sono, lenze u doktora som bola 5. 8. a na sono ma objednal len 15. 8. lenze hned 7. 8. som dostala menzes a ete mi neskoncil, tak ani neviem ci mam ist na sono a ci vobec som tehotna. Pocas menzesu som si skusila urobit ete test a uz tam ta druha slaba ciarka neboa, lenze ked som sa na test kukla na druhy den tak sa tam ta slaba ciarka objavila ale velmi slabucka. tak nacom vlastne som? dakujem za pomoc :slight_smile:

Ahojte dámy!
Takže na začiatok. Predpokladá sa, že táto stránka a diskusia vznikla pre dospelé, sexuálne žijúce ženy, ktoré už majú určité vedomosti a potrebujú sa poradiť. Mne táto stránka pomohla, aspoň som si prešla skúsenosti a názory iných. ALE! prečo toto píšem? !
Ak, dámy, Vám meškajú “dni” 2, 3 či nebodaj 4 dni, prečo stresujete a píšete tu otázky typu či ste tehotná? To máme vedieť odkiaľ? To Vám neukáže ani test ani lekár nezistí. Na zistenie tehotenstva počkajte s chladnou hlavou minimálne 5 - 7 dní. Urobte si jeden test na 5. deň (priemer 3 € za jeden test v lekárni). Ak si nie ste istá a stále ešte dni nedošli urobte si na 7. - 10. deň ďalší test. A hlavne s chladnou hlavou. A výsledok uvidíte. V každom prípade treba ísť k lekárovi a zistiť príčinu meškania, hoc Vám testy ukázali, že nie ste tehotná. Ale už sa nepýtajte či ste tehotná po 4 dni meškania. Nevieme!
Ďalšia ves meškanie je prirodzená vec. Nie sme exaktná veda a ani naše telá nepracujú rovnako. Stres, choroba, nervozita a čokoľvek negatívne môže oddialiť, skrátiť cyklus, spôsobiť silnejšie alebo jemnejšie “dni”. ZAS kľud a nohy v teple a pomaly to riešiť a ZAS nezabudnúť ísť k lekárovi.
A posledné čo chcem napísať. A to hlavne pre mladé začínajúce slečny, ktoré to tu písali a pýtali sa na to Xkrát! Áno, môžete otehotnieť keď budete mať nechránený, prerušovaný styk s Vašim partnerom. Aj náhodná jednorázovka bez kondómu z Vás môže urobiť mamičku. Muž počas súlože vypúšťa “šťavičku”, ktorá obsahuje už nejaké spermie a keď sú nejaké spermie z tohto malého množstva zdatné a šikovné, oplodnená ste bez toho aby ste to vedeli, hoc sa dokončil mimo Vás. Takže slečny, ak chcete zabrániť nežiadúcemu dôsledku milovania, poprípade i pohlavne prenosným chorobám kondómy.
Pekný deň! A hlavu hore. Treba sa sledovať, kontrolovať a na to máme lekárov, že k nim treba chodiť. My môžeme poradiť na tejto stránke ale nevyšetríme Vás! A vo veľa prípadoch platí, hlavne gynekologických, čím dlhšie odkladáte návštevu, lebo sa bojíte, tým to bude pre Vás horšie a bolestivejšie (fyzicky i psychicky).

Ahojte mam taky problem minuly mesciac mi došiel menzes presne potom som nasadila antikoncepciu bola tyžden čista a po stiku z priatelom som začala trocha krvacat a k tomu sa este do mna urobil tak neviem mozem byt z toho tehotna ? Bojim sa

Ahojte mam taky problem minuly mesciac mi došiel menzes presne potom som nasadila antikoncepciu bola tyžden čista a po stiku z priatelom som začala trocha krvacat a k tomu sa este do mna urobil tak neviem mozem byt z toho tehotna ? Bojim sa

ANO

Chcem sa opytat mala som s priatelom nechraneny styk po 9 dni mozem byt tehotna. Dakujem

Chcem sa opytat mala som s priatelom nechraneny styk po 9 dni mozem byt tehotna. Dakujem

Ahoj a odpovedali vam na to co to je poprosim odpovecte mi

Pekny den mam mirenu uz styri roky no teraz sa citim ako tehotna prvy krat od zavedenia. Mam napuchnute brusko bolesti v pidbrusku a niekedy dost placem s partnerom sme pocitali a bol by to uz 5mesiac tehotenstva. Robila som si uz 4tehotenske testy no negatine zatial vsetky prsia ma nebolia no ten pocit plnnosti v bruchu ma znervoznuje ako by zastavene vetri. Pribrala som 6kgno mam taku pracu ze sedim tak neviem co to moze byt? dakujem na odpoved

Dobry den. Menzes mi 5 dni meska prsia ma bolia uz 3 tyzdne vkuse. Trochu aj krize a podbrusko. Test mam negat zatial. Pred vyse mesiacom sa mi stalo to iste vsetky tehotenske priznaky som mala okrem nevolnosti to som nemala ani pri prvom dietati. Ale vtedy mi testy ukazovali druhu ciarku slabsiu ale dobre viditelnu. Nakoniec som sa objednala na gyndu a presne na ten den som ich dostala. Poradte

Ahoj ja mavam kazdy mesiac menzes a na jar som citila zvecenie prsia aj brucho boli topriznaky tehotenstva neviem ako je to mozne.

Baby to môže byť spôsobené aj hormonálnymi zmenami, to nemusí znamenať že ste tehotné. A ak berieš lieky a neasmieš otehotnieť tak by som vsadila určite radšej na kondóm alebo čo, lebo takto sa budeš zbytočne len stresovať

prosim vas nestresujte to neznamena ze ste tehotne take baby co sa dlho snazia maju priznaky kazdy mesiac a nic z toho :smiley: takze klud a zvacsene prsia a bolest brucha moze byt aj pri ovulacii

kľudne môžete mať aj pred menzesom takéto príznaky to má každá žena inak a niekedy nemajú vôbec a niekedy aj takéto :slight_smile: