Terapia razovymi vlnami

Dobrý deň, máte pravdu. Také mám takú skúsenosť. Vyskúšala som obklady z kostihoja a teraz používam týždeň Ostruhovnik, je to medený podpätník a po dvoch dňoch bolesť veľa ustúpila. Veľa zdravia prajem.

Dobrý deň p. Marcela, mali ste na mysli Ostrohovnik? Ostruhovnik nemôžem nájsť. ďakujem

Dobrý deň p. Anna, tiež som Ostrohovník vyskúšala a pomohol mi. Našla a objednala som si ho na ostrohanapate. sk

Veľmi ďakujem, už som si Ostrohovník kúpila a všetkým odporúčam. Dávam ho na noc a za dva dni bolesti výrazne ustúpili, ale dávam ďalej, bojím sa prestať.

Ja som vyskúšala rázovú vlnu, dokopy 5x po 30 Eur a výsledok takmer žiadny. Chvílkové zlepšenie na pár dní. Zbytočne vyhodené peniaze. Kúp si ortopedické vložky Medicovi Twin Heels. Ja som si ich kúpila na doporučenie a neviem si ich vynachváliť. Bolesť začala ustupovať už v prvých minutách nosenia a úplne odoznela zhruba do týždňa. Spočiatku som už bola skeptická aj voči tomuto, ale boli to najlepšie investované peniaze, menej ako tretina z toho, čo som dala za rázovú vlnu.