Testovanie na HIV

Ahojte,vedel by mi niekdo poradit kde sa da v TN,pripadne okoli anonymne otestovat na HIV?Chcel by som ist darovat krv,ale koli nechranenemu styku s pred par rokov,mam trochu obavy a rad by som isiel najskor na testy,nech mam 100percentnu istotu ze som"cisty".dik za radu

Myslím, že je to úplne jedno či tak, alebo onak, ale je dobré ísť k obvodnému lekárovi a on to proste urobí, má to v popise práce, ani sa nad tým nepozastaví, jemu to je vlastne fuk, ide mu a malo by mu ísť o zdravie, a takáto kontrola sa dá urobiť. Ale ak máte problém, tak choďte na odberné miesto, kde chodia aj dárcovia, teda na hematologiu, tam to robia tiež.

Osobne som presvedčený, že také testy robia aj priamo pri odbere krvi. To by bolo, aby sa spoliehali na “čestné” prehlásenie.

myslím, že na Kramároch oproti nemocnici je AIDS centrum, tam robia aj anonymné kontroly, ale pred odberom krvi sa zisťuje určite. Ahoj

Stacia tri mesiace po pohlavnom styku na test na HIV.

Info o HIV Test a AIDS: www.hiv-test.verifymedia.eu

Neviete náhdou či sa robia testy na AIDS aj v poprade? Samozrejme anonymne. Ked mi pred nedávom brali pečenové testy tak by prišli na to či mám Aids? Neviete mi náhodou poradiť? Ďakujem. Zuzana

robia test na hiv aj pri beznom odbere krvi,ktoru odoberaju npr. pri chrike.

Prosim vas mohol by tu niekto v jenoduchosti vypisat adresy institucii pripadne ambulancii na slovensku kde si moze kazdy clovek anonymne ptipadne i verejne spravit test hiv aids.obzvlast ma zaujima v regione Brezno adresa kde by som si mohol spravit odber krvi s moznostov tohoto testu.
Dakujem za pochopenie a vybavenie.

nie je to az tak pretoze je rozdiel robit tieto testy anonymne a zadarmo oproti druhej verzii s preplatenim nemalej ciastky za odber krvi a testy

ahoj Milan, najednoduchšie je ísť darovať priamo krv, tam ti spravia okrem iného aj testy na HIV.

Ahojte,
ja chodim darovat krv a tam mi hned robia tieto testy…ale ked som potrebovala predoperacne vysetrenie, tam si operater priamo vyziadal testy na HIV…takze kludne k svojmu doktorovi a povedat mu ze potrebujete aj tuto inform…a ked sa dohodnete je to tak ci tak zdarma, platit sa nemusi…je to na nom ako sa rozhodne.
A este jedna skusenost, brat si daval v TN robit priamo testy na HIV, samizda ze za nejaku symbolicku sumu , je to anonymne, vysledky si vyzdvihnete priamo vy…je to epidemiologicka stanica.

ja som bola na hiv testoch v ke.v stredu rano a poobede som uz mala vysledok…bolo to anonymne a bez poplatku…

To by som neradila, lebo pri darovaní krvi sa zisťujú len protilátky proti HIV vírusu… v prvých troch mesiacoch od nakazenia je výsledok testu negatívny a pritom človek je vírusom HIV nakazený! Človek tak ohrozuje ľudí, ktorí jeho krv dostanú.

a kde sa to da otestovat v Ke

Dáš mi kontakt kde to je?
Dík

ahojte,
prosim vie mi niekto poradit v Prievidzi kde si mam dat urobit anonymne testy na HIV?a ci sa za to plati a kolko? dakujem pekne

mám otázku: 30.8 2009 som mala nechránený pohl. styk a nie som si teraz istá, či dotyčná osoba nebola infikovaná HIV. Kedy by som mala ísť na vyšetrenie. Ak sa zistí ,že som nakazená musím uviesť aj ďalšie osoby s ktorými som mala pohl. styk? Táto informácia sa dostane všetkým osobám, ktoré som uviedla ? A do akého času im príde upovedomenie?

dala by si mi presnú adresu v ke , kde si bola na vyšetrení a po akom čase si bola na vyšetrení?treba sa tam aj objednať?

Ja som sa o HIV docital najviac na http://www.hivaids.sk/
Maju tam kopu info a aj poradnu. Mozno vam to pomoze.