Tinitus - pískanie a hučanie v ušiach

… a ešte nejesť maso, hlavne červené! nahradiť iným zdrojom bielkovín, ale bielkoviny obmadziť:-)

A moze to byt-to piskanie v hlave jednak cievneho a jednak nervoveho povodu co som cital… poskodenie CNS z dovodu zapalu, nadoru abo take nieco cize nevylucujem ze mi tam nieco rastie na chrbtici v oblasti krizov prip ladvin… mozno to bude pravdepodobne dosledok prechodenej chripky (z februara) , zapalu ci silneho prechladnutia z jesene ale na druhu stranu je maximalne zahadne ze robili mi uz odber moci a krvi a tam nic nezistili…

To by bola medicina velmi daleko, keby sa vsetko dalo zistit z krvi a mocu. Potrebujete si nechat vysetrit vestibularny aparat - rovnovazny organ vo vnutornom uchu, ako aj sluch a absolvovat aj dalsie ORL vysetrenia. Aj Vasa chrbtica potrebuje ortopeda - aspon RTG, ak nie uz magneticku rezonanciu. Uz to pisem tretikrat: chodte k lekarovi!

Mne do ucha ORL lekarka daval ocne kapky, ucho s amy zdurilo, preplachol som ho močou a uško s amy liečilo, vytekol vsetok hnis.

Uz som bol, RTG absolutne negativne, nic tam nemam-ortoped mi doporucil rehabilitacne cvicenia a predpisal mi aceklofenak proti bolesti-vraj ked ma to bude velmi boliet mam zobrat, dalej odporucil tiez suche teplo, nie sedenie vo vani teda vo vode ani v pare v saune… s piskanim v usiach mam ist na orl vysetrenie to mi viacmenej potvrdil aj ortoped, vraj to suvisi so zapalom usnej trubice- a kanalov moze to byt a asi vraj aj je ako dosledok chripky a zapalu co som prekonal vo februari a vraj si mam svihnut lebo ked sa to neskoro lieci uz cca po pol roku je sanca na odstranenie piskania v hlave skoro minimalna… a ako to chcu na tom ORL vyliecit / resp odstranit to piskanie? je tam v tej trubici nieco upchate?

A čím to merali, predsa to počujeme len čo majú tú chorobu he ? ! malý zázrak…

Tak bolesti z krizov zazracne polavili takmer uplne ustupili, po vybrati voltarenu rapid kapsule 25mg celej krabicky+ asi stvrtku druhej… teda po cca 10-12 dni pozivania voltarenu rapid 25mg… ortoped mi odporucil a predpisal dobrovolne rehabilitacie a k tomu sice predpisal aceklofenak 100mg ale kedze to ma to iste zlozenie ako slabsi voltaren rapid a sam mi vravel ze to mam brat iba v pripade silnych bolesti keby sa dostavili, tak radsej to nebudem brat akoby mal organizmus dostat velky sok a mohol by som si poskodit nejake vnutorne organy… co sa tyka toho piskania zial to mi v hlave ostalo, neviem co bude teraz co s tym mam robit… teraz sa to potvrdzuje ze to s tou bolestou vzadu vobec nesuviselo (lebo tie krize som mal uz aj predtym, pred tou chripkou) cize piskanie spustila ta februarova chripka… vela ludom na orl povedali ako citam, pocuvam a zistujem zevraj sa to odstranit neda a ostane to vysokofrekvencne piskanie v hlave na cely zivot… rozmyslam ci ma vobec vyznam ist absolvovat orl ked sa dozviem mozno to iste… ako mi tam pomozu? niektorym pomohli svedske kvapky mozno by pomohlo kvapkat pravidelne do usi a mozno by sa ta trubica uvolnila… podla mna to je porucha niekde v strednom az vnutornom uchu… preto je to tazke liecit lebo tak daleko je velmi obtiazne sa dostat, vnutorne ucho je uz prakticky v mozgovej oblasti dnu v hlave, zato je pocut to piskanie akoby dnu v hlave vzadu…

Zdravím všetkých, na nete som našiel novinku, ktorá rieši problém z tinnitusom. Je to produkt čisto na prírodnej báze, ktorý zniži alebo odstráni úplne tinnitus. Je to individuálne. Viac info na" jumbo1479@gmail.com

Inak teraz sa dostala info ku mne zevraj nie som jediny kto ma to piskanie v hlave z krizov z tej prechodenej chripky zo zimy… zrejme u viacerych spustila ta chripka piskanie v usiach resp hlave (zrejme sa jedna o vnutorne ucho-nejake upchatie poruchu ci dosledok zapalu) jedna pani nam poradila zevraj jej velmi pomohli cinske hojive naplaste kupene v lekarni treba aplikovat na krize a aj na krcnu chrbticu a vraj bolesti aj piskanie ustupi do 24hodin, ma to odskusane a tiez predtym skusala kadeco rozne bylinkove hojive masticky, aj voltareny paraleny a nic nezaberalo… takisto bola aj u ortopeda ktory jej na rtg nic nenasiel, taktiez na orl nic bez nalezu… este sa jej dokonca vysmiali ze simuluje, ze je hypochonder a ze jej nic nie je… tak skuste mozno vam prave to pomoze… ja som si to dnes zakupil skusam aplikovat uvidime aky bude vysledok dalsie dni…

… tak nic zial mne to nepomohlo piska v hlave dalej-raz menej raz viac… co uz budem skusat dalej to suche teplo aplikovat na krize a spodnu cast chrbta co mi poradil ortoped… prip pri zvysenych bolestiach zoberiem ten predpisany aceklofenak… nic ine mi neostava dufam ze fakt tam nemam nejaky nalez na oblickach ci krizoch, ale tak na rtg snimkach by sa to ukazalo ci v krvi alebo moci, ktore mi brali… najhorsie na tom celom je ze beriem lieky na bolest a stale neviem co mi je a nic mi nikde nezistili… to je priam desive neviem co dalej robit… mozno pojdem na eeg hlavy prip rtg alebo si vypytam od obvodnej vysetrenie obliciek ultrazvukom, aj ked obvodna vravela ze mam oblicky ok…

Do pozornosti tým, čo by sa snáď chceli vyliečiť uvedeným spôsobom…
tinítom… už akoby priateľom, ale nie príjemným trpím možno viac ako 25 rokov… ako to vzniklon tak na to si vôbec nespomínam… ale je tu…
… po úžasnej reklame na… TINNITUS STOP… som si to na skúšku objednal… pracovník asi seyshelskej firmy ma chcel nanútiť na väčšie balenie ako som si objednal… zásielka netrpezlivo očakávaná prišla kurierom… začal som zázračný “americký” preparát užívať podľa návodu… a výsledok, žiadne odstránenie piskoptu v ušiach či v hlave… len som ľahší o nemalú sumu euráčikov… moje doporučenie… nekupovať, ak nechcete prísť o nemalú sumu €…
… v prílohe bombastickej reklamy bolo vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti… keď som chcel firme, ktorá mi to dodala vyjadriť svoj názor… nebolo kde, aj keď som mal doklad o dodaní… mám teda bombastickú skúsenosť !.. never všetkému bombastickému… (ak nemáš dosť euráčikov)…

Naleteli ste, ako mnoho ďaľších ľudí. TINNITUS STOP je napodobenina originálneho prípravku, ktorý má úplne iné zloženie a tým pádom aj iné účinky. Bližšie info o originálnom prípravku na jumbo1479@gmail.com

Dobrý večer pán Yoshi. Prečítala som Váš príspevok, ktorý ma zaujal. Aj ja mám problémy s tinitusom, preto chcem vyskúsať Vami odporúčané koloidné striebro. Prosím o kontaktakt na jeho výrobu. Ďakujem

Skúste kyslík. Mala som problémy a v Piešťanoch je jeden veľmi dobrý doktor MUDr. Miloš Krúpa a on pomocou okysličovania (neviem odborný názov tejto činnosti) pomohol zmierniť tento problém.

Laci, prosím o vysvetlenie čo je to cvičenie SM.

Zdravim, mam 24 a na tinitus sa liecim cca 6 rokov, som hypertonik tiez 6 rokov diagnostikovany a mam problemy aj s chrbtom v krizovej oblasti. Na tinitus mi predpisali cerebralne vazodilatans tebokan, ale samozrejme bez vysledku. Dr. mi tiez povedala, ze ten tinitus mam z vysokeho tlaku a zasa kardiologicka mi povedala, ze to z tlaku urcite nie je. mam pocit ze u nas doktori nemaju zaujem stanovit spravnu diagnozu alebo sa o nu pokusit. Myslite si, ze vietor moze zhorsovat priznaky tinitu? nie prechladnutie ale odpor pri jazde z kopca bicyklom pri rychlosti 40km. Inak mi vpodstate nic nepomohlo a za tych 6 rokov som si nato ako tak zvykol a uvazujem o predpisani pristroja, ktory vysiela vlny a teda blokuje neprijmeny tinitus v usiach. Osobne som mal aj o tom prednasku na vyske a bolo to zaujimave a myslim ze to predpisuje foniater teda aspon som to tak vygooglil. mozno to niekomu pomzoe

Aj ja som si objednala tento úžasný liek, s tým, že ho ponúkali za lacnejšie ako my poslali a keďže som neveriaci anton, skúsila som si overiť kto to posiela, žiaľ smola asi nikto a na t. č. , ktoé mi predtým volalo už dávalo len obsadzovací tón. Nenaleťte…

Pozor na PODVOD. Jak si neidentifikovatelná Firma nabízela přípravek MEN SOLUTION a slibovala, že i bez cvičení se Vám změní už po konzumaci jedné kapsle Váš tělesný tuk ve svalovou hmotu. Nyní je na netu nabízen přípravek TINNITUS STOP, jehož reklama nese identické rysy jako prvně jmenovaný produkt. Po přečtení několika recenzi na netu dojdete nejspíš také k přesvědčení, že se nejen žádný slibovaný výsledek nedostaví, ale ani své peníze už neuvidíte. Podle směrnic EU musí být každý výrobek určeny ke konzumaci opatřen kontaktnimi údaji vyrobce nebo distributora, složením produktu a účinné látky, datem spotřeby, a produt musí být certifikován. Výrobce musí mit tzv. alfa - číslo které je jeho registrací v EU. Pokud toto není splněno, informujte kontrolní orgány (pochodní inspekci nebo ministerstvo zemědělství ) , podejte žalobu pro podvod ale hlavně. … NEKUPUJTE. ! P. S. není vám divného, že příspěvky v tomto fóru, které obhajují tento tzv. produkt píše jednou nějaký Milan, jindy Jimbo… a stále pod stejnou e-mailovou adresou jumbo1479@gmail.com?

No, príliš tomu neverím. Jinan dvojlaločný (Ginkgo biloba) resp. flavonidy ktoré obgsahuje, sú užívané napr. vo výrobe Tebokanu, ktorý za tým účelom užívam (a tinnitus sa nezmenil) , tak isto koenzym Q10.
Gingko obsahuje:
Obsahuje přibližně na 60 biologicky aktivních látek. Mezi nejdůležitější patří následující:

Terpentýny – bilobalid, ginkgolid
Flavonoidy – amentoflavon, bilobetin, sekvoiaflavon, kvercetin, kamferol, ginkgetin
Karboxylové kyseliny – kyselina 6-hydroxykynurenová
Vitaminy – kyselina L-askorbová (vitamin C)
Povšimnite si, že sa píše aj o karcinogennosti…
https: / / cs. wikipedia. org / wiki / Jinan_dvoulalo%C4%8Dn%C3%BD
Syntetická látka odpovedajúca flavonidom v gingku je napr. v lieku Avertin, tiež predpisovaném na tinnitus.
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/avertin-8-mg-227.html
Neverím, ide len o kšeft a velkohubú reklamu.

A je pekné, ako sa na českej stránke píše, že pražskí lekári sú šokovaní, na slovenskej že v šoku sú bratislavskí, ha ha ha.
V šoku budú tí naivní, čo im to nepomôže a keď budú chcieť vrátiť peniaze (ha ha ha) po využívaní.
Hádam si niekto nemyslí, že keď povie, že tinnitus nezmizol, vrátia mu peniaze. Ak by vrátil liek v pôvodnom balení do 2 týždňov kompletný a odstúpil od zmluvy, tak by mal peniaze dostať (zákon o podomovom a zásielkovom predaji). Ale ani to v prípade tej firmy, čo to núka, nie je isté.