Tinitus - pískanie a hučanie v ušiach

Len zneužívajú zdravotné problémy ľudí.
Ono to možno okolo gingka viezli autom a vyrobené je to z vápenca (uškodiť nemôže).

S krčnou chrbticou to zrejme súvisí. Občas sa mi podarí nájsť takú polohu hlavy, že tinnitus na chvíľu zmizne, alebo zoslabne. Začalo mi to niekedy v 34 rokoch veku a dnes mám o 30 viac. To čo popisuješ som všetko aplikoval, ale úspech bol len chvíľkový. Prajem ti, aby v tvojopm prípade to bolo inak, ale som skeptik.

Ahoj mám tiež tento problém pískanie v ušiach, veľmi rád by som sa tohoto problému zbavil. Privítal by som bližšie informácie o uvedenom produkte. S pozdravom ján

Ahoj aj ja mám taký dojem, že to bude tak ako uvádzaš. Presne tieto príznaky pociťujem aj ja. Už to trvá dlkšiu dobu, po operácii bajpasu som spozoroval tieto zmeny. Neviem naozaj čo s tým. Lezie to na nervy ahoj

Ahoj toto pískanie ma prenasleduje stále viac a nemôžem na to prísť. Ako sa toho zbaviť. Venoval som sa muzike, ale nie prehnane hlučne. Neviem či to nie je príčina ako aj u viacero hudobníkov. Keď si pustím hudbu na sluchátka počujem to aj tak a dosť silno musí to byť niekde v hlave a nie v ušiach. Nemyslím si že by to bola chrbtica, ale niektorá s cievok v hlave. Ahoj

Dnes mi to došlo do mailu, trpím tím od roku 1999, léčba bez výsledku a toto je jen pro okrádání lidí. Nedejte se,

Ak mozem poradit. Ja som bola u velmi dobrej bylinkarky, ktora mi poradila skalnu ruzu. Z listov vytlacite stavu do nej namocite tamponik a date namoceny tampon do ucha. Ja si ho davam na noc, aby mi stlmilo piskanie. Uz viac krat mi tato pani pomohla. Vyggoglujte si ucinky skalnej ruze ma vynikajuce ucinky. Ja tie ruze mam doma v zahrade a ani som nevedela, aky poklad mam doma. Vobec som nevedela co ma za ucinky hojive.

Ahoj Jan. Vsetci co trpime takymto problemom udajne nam praskla cievka. Piskanie sa da stlmit ale zial nie celkom vyliecit. Iba vo vynimocnych pripadoch uplne v zaciatkoch. Pytala som sa Dr. na hyperbaricku komoru, povedal uprimne, ze z 10 pacientov sa nevyliecil ani jeden, iba stlmili piskanie. Pisla som sem, ze mne pomaha skalna ruz, ked si nakvapkam do jej odstavenej stavy tamponik a davam na noc. Mne sa zvysi piskanie, pri pocuvani vysokych tonov ci uz TV, krik hlasna hudba z reprakov. Ked mam psych. stres. Pokial som v klude a nemam hluk okolo seba piskanie sa stmi. Beriem ginko s koenymon Q 10 ale to je pacebo. Vitaj v klube zial.

Doporučujem vysoké dávky vit C, v praskovej forme, askorbat, cisty lekarensky vit c a vit sk B.

Jo jo, taktéž jsem naletěla tablety na nic, tinnitus se nezměnil. Je to podvodná firma, chtěla jsem vrátit obal dle slibů, ale bohužel není kam.

Caute vsetci. Aj ja mam dlhodobe problemy s tinitom, a kedze nic od lekarov nezabralo, tak som si nato postupom casu pomaly zvykla. Najhorsie je to v noci, ale niekto mi poradil, ze mam zaspavat pri radiu, samozrejme nie hlasitom ale skor tichsie. S tymto problemom som viac na orl nebola. Velmi vela robi psychika a verte mi, ze somsa ztoho isla zblaznit. Nenalette podvodnikom, iba prijdete o nemale peniaze. Drzim vsetkym palce.

Dobrý den. Je mi 22 let a trpím tinnitem. Nejdříve jsem měla zalehlé levé ucho. Byla jsem na ORL, ucho mi propláchli a řekli, že je to od rýmy, tak mi nasadili antibiotika. Pak jsem v něm cítila tekutinu, tak mi pan doktor propíchl bubínek. Ulevilo se mi, ale v ten samý den, večer, mi v něm začalo pískat. Tak jsem jela na pohotovost a doktorka mi okamžitě nasadala infuzi, betahistin 24mg a jelikož jsem nemohla spát, tak i prášky na spaní. Můj pan doktor mi nasadil kortikoidy místo infuzí a čekalo se. Pak se z ničeho nic objevil divný zvuk, něco jako hučení a v tom slabá morzeoka. Okamžitě jsem šla na ORL a tam mě poslali na infuzní léčbu. Ta ale nezabrala a zvuk dále trval, poslali mě na MRI mozku, také na rtg C páteře, ale nic nenašli. Audio je také v pořádku. Teď se zvuk přidal i do druhého ucha, je to taky jako morzeoka, ale zvuky se mezi sebou mlátí : ( usnout je skoro nemožné, ale snažím se. Mám taky ozvěnu svého hlasu v pravém uchu, hlavně při námaze. Doktor mi řekl, že možnosti ORL jsou vyčerpány a že už mi může pomoci jen psychiatr. Jela jsem tedy do prahy na specializovanou kliniku. Tam si paní doktorka prohlédla všechny dokumenty, a poslala mě ještě na Bera vyšetření, sono cév na krku a na neurologické vyšetření, tak uvidíme, jak to dopadne, ale žít s tím nechci, je to strašné. Doufám, že to brzo zmizí. Užívám Betahistin 24 mg 3x denně k tomu chci přidat tebokan 120 mg 2x denně, B6 a B12, tak uvidíme.

Tak v jednom uchu mám pískání a takovou jako rezonanci a v druhém mám zvonění přerušovaný : (

Dobrý deň, skúste si objednať túto knihu. Posielam link:
http://liecba-tinitusu.com/v1/?utm_source=Google%20AdW&utm_medium=CPC&utm_campaign=gdn

Dobrý den. Dávam si každý den už druhý mesiac vit. C tobolky, konezymQ Q10 a lecitín v prášku na ráno 2 kávové lyžičky, plus tretí týžden užívam rybí olej kapsle kvoli omega3 kyselinám… tinnitus ám od marca a zatial hlavne posledné týždne mám výrazné zlepšenie… jeden pacient na madarskom fore písal že ORL lekár mu to odporučil a zbavil sa T do 3 mesiacov…

Za ten polrok som skušal všeličo možné… všetky vyšetrenia su ok podla lekárov, ináč dosť lahostajní boli. Cvičím aj SM na chrbticu ale nemám T z krčnej lebo bol by už dávno prešiel, asi to bude metabolická alebo cievna porucha u mna, ked tieto doplnky začínaju pomáhať, podla čínanov su na chybe obličky a podla akupunkturistou zas pečen… treba skušat a ked sa človek trafí liečbou do príčiny tak sa aj vylieči… možu to byť vraj aj parazity… premnožené plesne Candida… skušal som aj prestreky nosných dutín prasličkou a anízom, mne to nepomohlo vobec možno niekomu ano… raz zvoní a hocikedy prejde do šumenia a takto sa to strieda aj viackrát za den.

Je to jednoduché. Před úrazem byli paraziti jinde - zakuklení v cystách, které úrazem praskly a paraziti se přemístili. Našli si zřejmě i oblast kolem ušního nervu. Bláhová neparazituje, blbečku, na rozdíl od většiny alopatů.

Na toto jsem ti už odpověděl

Lékaři Ti nepomůžou - neučili se to. Koukni na: http://www.homeopat.mypage.cz/rubriky/prevzate-clanky/pet-variaci-na-jedno-tema

Mám novu skusenosť… pred štyrmi dnami som bol na akupunkture… že vraj mám oslabené obličky nejak energeticky. Neviem či je to placebo ale tinnitus skoro vobec už nevnímam… iba uplne slabo.