Tinitus - pískanie a hučanie v ušiach

Pokial nechces ist k doktorovi na vysetrenie, vyskusaj aspon vitaminy co podporuju chod nervovej sustavy. To ti neublizi a moze ti to pomoct

a ktore vitaminy podporuju nervovu sustavu? a nieco kde su komplexne obsiahnute neexistuje? nemam rad ked musim pchat do seba vela pilul

co viem tak vitaminy B1,B2,B3,B6 a selen, no myslim, ze ty potrebujes toho viac ked ze si po covide

bcka su v pohode neublizia skor pomozu, ja byt tebou vyskusam nejaky doplnok z lekarne, za vyskusanie to stoji

a viete mi poradit aj nejaky konkretny? ktoreho by stacila jedna kapsula denne, max 2? ja dost zabudma na tabletky ani ich velmi nemam rada, tak ze by som ocenil keby sa to nemusi uzivat viackrat denne

ja byt tebou poradm sa v lekarni, tam ti budu vediet povedat ktory z tych produktov by to vyhovoval, zvlast ak mas na nieco alergiu

kupujem mame revitanerv strong v lekarni, cenovo si ho moze dovolit z dochodku a hovori, ze jej pomaha

a kolko to teda stoji, ked si to moze dovolit? a naco je to presne urcene? lebo ja som pozerala na internete doplnky s bckami a niektore su dost drahe