Tinitus - pískanie a hučanie v ušiach

Pokial nechces ist k doktorovi na vysetrenie, vyskusaj aspon vitaminy co podporuju chod nervovej sustavy. To ti neublizi a moze ti to pomoct

a ktore vitaminy podporuju nervovu sustavu? a nieco kde su komplexne obsiahnute neexistuje? nemam rad ked musim pchat do seba vela pilul

co viem tak vitaminy B1,B2,B3,B6 a selen, no myslim, ze ty potrebujes toho viac ked ze si po covide

bcka su v pohode neublizia skor pomozu, ja byt tebou vyskusam nejaky doplnok z lekarne, za vyskusanie to stoji

a viete mi poradit aj nejaky konkretny? ktoreho by stacila jedna kapsula denne, max 2? ja dost zabudma na tabletky ani ich velmi nemam rada, tak ze by som ocenil keby sa to nemusi uzivat viackrat denne

ja byt tebou poradm sa v lekarni, tam ti budu vediet povedat ktory z tych produktov by to vyhovoval, zvlast ak mas na nieco alergiu

kupujem mame revitanerv strong v lekarni, cenovo si ho moze dovolit z dochodku a hovori, ze jej pomaha

a kolko to teda stoji, ked si to moze dovolit? a naco je to presne urcene? lebo ja som pozerala na internete doplnky s bckami a niektore su dost drahe

nazov mi nic nehovori, cenu si skusim zistit. tvoja mama ho pouziva preco?trpi tiez na piskanie v usiach?

mama mala problem ked prekonala kovid, ze mala zalahnute v usiach a ked sa zmenil tlak zacalo jej v nich piskat :confused: k tomu sa neskor dostavila nespavost. uziva to 4 mesiace

som si to pozeral a vyzera to v pohode, rastlinny produkt, to by slo. no po akom case videl, ze tie jej zdravotne problemy ustupuju? viem, ze je to nevhodna otazka, ale kolko rokov ma tvoja mama?

znie to celkom dobre aj ta cena oproti inym takym produktom je nizka a to davkovanie asi vyhovuje viacerym ludom. ja tiez nemam rada ked musim brat nieco viackrat denn, pokial si nedam pripomienku, tak zabudnem

súhlasím s @Rrraduska

mamina ma 56 :slight_smile: ano je to na rastlinnej baze :slight_smile: ona to berie pol roka a o mesiaci a pol hovorila, ze usi su na tom lepsie, ze uz nema tak zalahnute :slight_smile:

dakujem :slight_smile: bol som na odbere a dopadol celkom v pohode, len mam menej zeleza. pytal som sa aj obvodnej na ten revitanerv a povedela, nech vyskusam, ze je to individualne, lebo ludia to po mesiaci prestanu uzivat lebo nevidia efekt, no za ten mesiac telo len doplni co mu chyba, treba to uzivat dlhsie

drzim ti palce, napis nam ci ti to pomohlo, mozno tym pomozes dalsim co si ho budu chciet kupit :slight_smile:

ahoj, ako si na tom? som zvedava ci to pomaha aj inym ludom ako mojej mamine :slight_smile: kamaratka ma problemy s tinitusom a doktor ju odpalkoval, ze sa s tym ma naucit zit :confused:

Stretol ste sa tu niekto s tým, že po nádche ktorá trvala dosť dlho, cca 2 týždne, ostalo zalahnuté v ušiach s občasným hučaním a pískaním v nich?

to ti prejde chce to len posilnit imunitu a nabuduce nezanedbat nadchu, takto dlho mat nadchu nie je ok

nemusela hned zanedbat svoje zdravie, ja som ako pubertacka mala nadchu, ktora presla do usi, v podstate som na jedno ucho vtedy ohluchla a trvalo asi mesiac kym sa mi sluch vratil. uzivala si nejake lieky?