Tinitus - pískanie a hučanie v ušiach

ahoj, dari sa mi celkom dobre, uz som absolvoval nejake vysetrenia, ale pricina nie je jasna. jeden doktor mi povedal, ze sa s tym mam naucit zit, ze su aj horsie diagnozy. co ja osobne neberiem do uvahy. revitanerv uzivam pravidelne, neviem ci citim zmenu co sa usi tyka, ale fyzicky sa citim lepsie, tak ze pokracujem v uzivani dalej a uvidime co sa zmeni na mojom zdravotnom stave.

Nič som nezanedbala, mala som len nádchu a na pár dní som naozaj prestala počuť, teda počula som, ale tak zvlastne ako keď má človek zalahnuté v ušiach. Imunitu posilňujem, no hučanie sa nezlepšuje :confused:

tak toto rada citam :slight_smile: si ma prekvapil, ze uz tak skoro citis zmenu u mna to bolo o dost neskor, no asi zalezi aj od zdravotneho stavu cloveka :slight_smile: naozaj som milo prekvapena a dakujem za odozvu :slight_smile:

a si si ista, ze to bola len nadcha a nebol to covid? nebola by si prva co ma po covide problem so sluchom alebo s hucanim v usiach. ja byt tebou dam si spravit test na protilatky

Nemala som príznaky ako pri covide, no istá si už nie som ničim :frowning: Myslíte, že mi môže znovu prefúknutie uší u ORL? Lebo už mi to robili 2x a pomohlo to len na pár dní :confused:

radsej navstiv neurologa, ten ti mozno pomoze. mozno mas nejake nery poskodene a prto mas tie pocity mas este nejake ine zdravotne problemy?

Občas sa mi dosť točí hlava a strácam rovnováhu :confused: No pripisovala som to stresu a tým ušiam. Neurológa zvážim, ďakujem

no to nie je dobre, to znamena, ze nieco s tvojou nervovou sustavou nie je v poriadku a pokial ti neviem pomoct orl doktor, tak by si mala ist k neurologovi a dat sa poriadne vysetrit.

neurolog by ti mohol ppomoct, vysetrenie ti rozhodne neublizi. ja som zivim prikladom :slight_smile: no ne neurolog poradil revitanerv strong, teda som sa ho na neho pytal a nie len jeho. opytaj sa tiez, on pomaha aby nervova sustava fungovala ako ma

Som k nemu už objednaná, no môj stav podľa nich, nie je na toľko vážny aby ma zobrali prednostne, tak že som objednaná na vyšetrenie až na začiatok októbra. Neviem čo budem dovtedy robiť :frowning: Vieš i prosím povedať viac o tom lieku?

taketo jednanie nasich doktorov je veru dobra vizitka zdravotnictva :confused: a to ti nic neodporucili alebo ti nedali aspon nieco, ved v takomto stave s neda plnohodnotne fungovat v zivote

aj ja som cakal dlho na vysetrenie, no ak mozem poradit, vyskusaj co som ti pisala. cenovo je to prijatelne a mne to pomohlo, mohlo by to pomoct aj tebe

A myslíš si , že by mi to mohlo pomôcť? Môj zdravotný stav je iný ako bol tvoj, podľa toho čo som čítala. Pochybujem o tom, že by mi niečo také mohlo pomôcť

mala by si nieco vyskusat, to ci ti to pomoze je sice otazne, no myslim, ze by ti to neuskodilo. aspon by telo dostalo potrebne vitaminy a zocelilo by sa mozno treba nieco robit aj s imunitu aby bolo tvoje telo odolnejsie

Ja to teda vyskúšam, hádam to nebude stáť veľa peňazí, pozerala som si zloženie a je to aj na fungovanie nervovej sústavy, tak možno to môj stav aspoň o niečo zlepší :slight_smile: Uvidíme ako to dopadne a či to nebudú len vyhodené peniaze :slight_smile:

nie je to taka cena, co by ta financne polozila, tych 15€ za to stoji, odpustis si cigy ci kavicky v meste a mas na vitaminy, mne pomohli, tak viem o com hovorim :slight_smile:

pri kupe sa porad aspon s lekarnikom, pokial mas nejake alergie aby si si nespravila este viac zle. on by ti mal na to povedat aj nazor, tak vyskusaj

kupila som ho mame, no prestala ho uzivat po par tyzdnoch, ze neciti zmenu, darmo som jej vysvetlovala, ze to chce cas. nesprav prosim rovnaku chybu ako ona :slight_smile: nic nie je zazracne a nezacne ucinkovat po tyzdni alebo dvoch

Ďakujem za radu, budem sa ho snažiť brať pravidelne a dlhodobejšie teda. Ak sa môžem opýtať po akom čase ho tvoja mama vysadila, keď necítila zmenu svojho stavu?

a ako sa ti vodi? absolvovala si uz nejake potrebne vysetrenia? ci stale cakas na termin?