Tinitus - pískanie a hučanie v ušiach

Radina veru neskúšala som nič, lebo som vlastne ani nevedela že čo. Preto by som si aj tuto od vás nechala poradiť. Smejka24 no veď ako to je pravda, že s tým sa ťažko bojuje, ale tak keď mám pocit, že je to z neho nejaké tabletky na ukľudnenie myslíte že by mi pomohli potom aj v súvislosti s tým pískaním?

Je to hrozne to verim, ved tiez som s takymto niecim bojovala. Ale super ze to chces riesit, lebo ako nebudeme si klamat su ludia, ktori si povedia, ze to nechaju tak, ze proste s tym sa da zit a neviem co. Ako mozno da, len za aku cenu, je to neprijemne, ak to prepukne u cloveka je to neprijemne a sustredi sa len na to.

@macca no mozem ti poradit tento doplnok, co sa tyka riesenia problemu s tinitusom mne zabral velmi rychlo a je to parada, presne ked nepotrebujes riesit taketo veci, ze sa to ako keby vyradit z fungovania a nevies co skor. @margita to mas pravdu ale ved kazdy nech si robi tak ako uzna za vhodne, aj ked tomu niektori nerozumieme.
20220506_072825

Jakubvo aha a to je ako čo vlastne, i keď čítam že doplnok a to takto rýchlo dokáže zabrať? Koľko si ho vlastne užíval kým si spozoroval výsledky že je to lepšie? To ti úplne prestalo pískať v ušiach alebo nejako postupne :slight_smile:

macca tak je to individualne aj podla toho v akom stave alebo teda aky vazny je ten tinitus, vies ako. a ano je to doplnok ktory obsahuje aj rozne vitaminy a teda na to takto ucinne pomaha :slight_smile: mne napriklad postupne slabla aj intenzita, takze som uz mohla v principe normalne fungovat aj v praci :slight_smile:

@macca hej hej je to rozne a preto sa odporuca ho uzivat minimalne tie tri mesiace, aby si si aj sama vedela nejako porovnat tie ucinky alebo teda vysledky :slight_smile:

Super, ďakujem vám za tieto info :slight_smile: Je to fajn vedieť aj že osobne ak ho niekto reálne užíva a vie porovnať stav pred a po a že to teda zaberá :slight_smile: To je asi základ pre každého. Amikka tak to si myslím že hej pri tých troch mesiacoch to je už taká doba :slight_smile:

Som rada, ze to tu riesite, chcela by som sa informovat, mozno poradit, ako ste zistili ze ide o tinitus, asi tu uz padla tato otazka ale predsa len by som to chcela vediet, ze od kedy to mozno brat vazne, alebo ze to treba riesit :slight_smile:

@linea tak to si myslim jednak je to individualne a jednak asi vies aj ty odpozorovat ze ide o tinitus, take piskanie v uchu, mozno na pravidelnejsej baze a teda castejsie ako by sa patrilo. no a co sa tyka liecby to je vyslovene na tebe a tvojom rozhodnuti preco sa rozhodnes :slight_smile:

Linea vies co toto som aj ja na zaciatku riesila, lebo niekedy si to clovek ale teda konkretne ani ja neuvedomovala, lebo proste to prislo a odznelo. Mozno by bolo ok si sledovat ako casto sa ti to opakuje, ako dlho to trva a aka je intenzita :slight_smile:

Kaludis a pravidelnejsie znamena co? Viackrat do tyzdna alebo mesiaca alebo aka by mala byt ta frekvencia?
Darra no ved to ze niekedy ani sama mozno neviem vyhodnotit a posudit ze to moze byt problem.

Linea tak u každého je to iné čo sa týka pravidelnosti, jednoducho si to treba všímať :slight_smile: Sama uvidíš ako často sa to prejavuje u teba no a teda chceš to zatiaľ len nejako podchytiť alebo aj riešiť? :slight_smile:

linea napriklad mne sa to opakovalo v priebehu tyzdna viackrat :slight_smile: neviem ak ti to pomoze, ale tiez som to chcela riesit, lebo fakt to bolo aj neprijemne a teraz si v praci, potom sa chces aj detom venovat jedno s druhym takze :slight_smile:

Linea a ešte by ma zaujímalo lebo neviem som to asi prehliadla, bola si s tým u lekára? Že sa ti teda takéto niečo deje alebo začína diať? Lebo reku či ti náhodou on niečo neporadil :slight_smile:

@barbien ako pridavam sa k tebe s tymto mne tiez tak nejako pomohol a suhlasim s tym ze je to rozne, proste sme ini ludia mame ine tie problemy, niektori horsie niektore lepsie ak sa to tak da vobec nazvat takze to chce len cas a trpezlivost :slight_smile:

Aha hej okej rozumiem, ze teda kazdy z vas co to mali, tak sa to prejavovalo inak :slight_smile: No dobre ale vdaka za ten tip, vyskusam si ho kupit a hadam pri pravaidelnom uzivani bude coskoro lepsie :slight_smile: Hlavne u mna bude to aby som si zvykla nieco takto nezabudnut si dat :smiley: Lebo teda sa priznam na to nie som zvyknuta :smiley:

@linea no tak super drzim palce :slight_smile: ved ja ho mam doma cca nejaky mesiac, tiez som si nechala poradit a pravidelne ho uzivam :slight_smile: nie nie vies co to ti dam radu, uloz si ho na nejake viditelne miesto okolo ktoreho chodis stale :smiley: to neprehliadnes a to ti uz potom docvakne ze proste si treba dat :smiley:

Jana čo máš doma prosím ťa? Asi som prehliadla :slight_smile: No ale toto pískanie neviem ako to máte vy alebo v tomto teple keď sa to prejaví je to oveľa nepríjemnejšie.

@radinaLM revitanerv mam doma :slight_smile: ako som pisala radsej na viditelnom mieste lebo tiez mam niekedy pocit ze aj ked mam otvorene oci tak nevidim :smiley: noo tak su ludia, ktori proste mavaju tazsie stavy ak maju nejake potiaze, problemy takto v horucavach to je pravda.

RadinaLM no to tak niekedy býva, že proste je počasie a môže ovplyvňovať človeka. Tiež ale súhlasím s s tým čo napísala Jana že proste tento doplnok nasadiť a pravidelne užívať. Myslím si, že po pár týždňoch by si mohla pociťovať úľavu - aspoň keď to teda tak za seba poviem.