Tinitus - pískanie a hučanie v ušiach

ale clovek by mal podla mna mysliet, aj na taku tu prevenciu a brat nejake tie doplny, aby malo telo vsetko to co potrebuje a tym sa istym problemom aj vyhol

to je pravda, no povedme si ludia su rozny a nie kazdy sa na to takto pozera. no ja odkedy ho uzivam tak tieto problemy sa mi podarilo casom tak povediac upratat az do takej miery, ze ma prestali trapit uplne

A aj si bola na nejakom vysetreni? Vies zaujima ma, co ti vlastne tento problem sposobovalo, lebo asi len doplnkami s ati to nepodarilo dostat do normalu

mna napriklad kedysi casto trapieval zapal stredneho ucha. uz som bola z toho zufala, lebo neustale som musela brat nejake tie antibiotika a nasledne aj probiotika, kedze mi zatazovali zaludok. no nastastie som sa dostala k doplnkom, ktore uzivam uz nejaky ten cas a musim si zaklopat, ze uz mam nejaky ten cas pokoj

Ahá, tak to je ale dobre, že sa ti to podarilo dostať pod kontrolu. Chýbal ti nejaký vitamín, alebo čo vlastne tie opakujúce sa zápaly spôsobovalo?

ano mala so problem aj s imunitou, no chybalo mi vela vitaminov a tym padom som bola na taketo zapaly proste nachylnejsia. no nastastie teraz uz viem ako na to a mam rozne vitaminy, ktore mi pomahaju drzat to pod kontrolou