Tip na dovolenku v zimnom období

Zdravím, chceme ísť na dovolenku v novembri a nevieme sa rozhodnúť či dakde do tepla alebo len u nás. Máte nejaké dobré tipy- dám si poradiť

Jednoznačne by som odporúčila ísť do tepla, tam si lepšie oddýchnete!

1 Like

Na Slovensku už nebudeš mať asi čo pobehať, keďže aj slovenský raj a taktiež aj tatry už budú pomaly uzatvárať chodníky. Takže tiež si myslím, že by ti bolo lepšie niekde v zahraničí, kde je teplo a ísť sa trochu pri more vyvaliť.

Choď v zime do Thajska. Tam väčšinou ľudia chodia a veľmi si pochvaľujú:-)

nevies ake ma financne moznosti :wink:

tak nech to sem napíše, no nie??

To neviem, to máš pravdu. Ale tak väčšina hovorí, že to nie je finančné náročné. Že to tam je veľmi lacné, že iba letenka stojí viac. Preto tam ľudia chodia aj na dlhšie obdobie.

no určite do tepla za mna :wink: Karibik ? alebo niečo, kde je teplo ked je u nas zima… Australia?

Určite sa choďte zohriať do teplých krajín. I keď v novembri je trošku ťažšie v blízkosti Slovenska nájsť destináciu, kde je teplé more. Európa isto nie, ani sever Afriky. Skús pozrieť Dubaj. My sme išli vlani, koncom októbra tam malo more 26 stupňov. Dnes už ten Dubaj ani nie je taký drahý. Kúpili sme lacnú letenku, lacné ubytovanie cez - https://www.kodino.com/sk/obchod/booking/ a vyšlo nás to na osobu do 500 euro. A to All inclusive!

Take Thajsko alebo Bali by som si dal cez zimu, keby sa dalo a boli penaaaze

Tak nám by nevadilo ani drahšie no zase asi nie BOra Bora to nedám
To Thajsko sme už aj pozerali a je to super, takže sa do konca mesiaca už hádam rozdohneme

No SK sme už ani neriešili, najprv hej ale nejak sme sa nechali presvedčiť na teplú krajinu

Tak na Kube sme už veru boli a to je ráj, Rád ale mením miesta ale tam by som sa ešte raz chcel vrátiť

Thajsko, Egypt, Karibske ostrovy, tych moznosti je vela!

Inak ist do tepla v zime, to je najviac, kamarati boli teraz na Seychelles :slight_smile:

chystate sa niekam v zime? ci radsej tento rok nie?

Akoze ty by si mala odvahu vobec teraz nieco planovat??

…tak ja napriklad vobec nie ved ideme do nudzoveho rezimu a toto si dovolit podla mna teraz vobec nemozeme…

my chodime na zachovu chatu kazdy rok, akoze fakt odporucam, ten relax a wellness top miesto na oddych, vzdy sa lubim vrcat, si to bokneme tu alebo zavolame a spytame sa ci je volno a ideme :slight_smile: https://hotelzochovachata.sk/ubytovanie/

Tuto zimu asi tiez ziadne dovolenky neprichadzaju do uvahy, kedze zase ta corona ciha na kazdom rohu :frowning: