Tip na dovolenku v zimnom období

mate zaujem o dovolenku na slovensku? tatry, liptov - chodnikov dost. ak mimo sk naprikald chorvatsko, tam je promenad az az

V zime by som išla hocikde, kde je teplo, len keby už ten blbý koronavírus tu nebol a dalo by sa bez obmedzení chodiť na dovolenky do zahraničia. Na to si ale ešte počkáme.

Veru asi hej, aj teraz majú niektoré krajiny rôzne podmienky pri vstupe k nim. Ja by som tiež už moc chcela, aby to bolo také bezproblémové a život sa vrátil do tých starých koľají

ani nevrav. my sme vcera pozerali, ze ci by sme niekam v auguste nesli, no je to este dost daleko a vselico sa moze pomenit. zatial sme sa rozhodli, ze ak, tak si potom pozrieme len nejaky ten last minute

Noo asi tak nejako Drahoslava ale tak snáď už budúci rok to tak bude!

My sme sa tento rok rozhodli, že budeme len na Slovensku. Pobeháme, kde sme ešte neboli a navštívime obľúbené miesta. Nejdeme to riskovať so zahraničím a kupovať nejaký pobyt. Bohvie, či by sme sa tam nakoniec dostali v tejto korona dobe :frowning:

Teraz keď je takáto situácia vo svete, tak asi by bolo najlepšie moc nešpekulovať do zahraničia, ale radšej len niekde na Slovensku. Veď to je pekná krajina a myslím, že tu je stále čo objavovať. Skús pre zmenu dovolenku na horách :slight_smile:

Hneď by som išla k moru, keby sa dá ale keďže situácia to moc nedovoľuje, tak by som potom volila nejaké krásy na Slovensku

a my zase potrebujeme tip na letnu dovolenku, pretože neviem kam pojdeme. Určite by sme chceli ist niekam ako rodina do prirody a na bicykli. Deti maju nove woom bicykle, tak ich chceme poriadne vyskušat .Ale kam?

otazka je, ci sa bude dat v zime cestovat. lebo by mi bolo luto nejako sa tesit a planovat si dovolenku a nakoniec z toho nic nebude. na Slovensku sa da ist kde okrem pekne zasnezenych Tatier v zimnom obdobi? mate nejake tipy?

napísala by som, že nejaký wellness, ale ťažko povedať ako to bude na jeseň a v zime. ale tam sa minimálne dobre oddychuje :slight_smile:

A co tak sediet domka pod dekou s teplym cajom a fajn filmom? To moze byt tiez prijemny tip na relax dovolenku, hlavne ked vam stale nebude nevyzvanat telefon :slight_smile:

Toto ti mňa baví možno tak deň dva, potom by som sa začala nudiť. Pre mňa je najlepší oddych aktívny oddych.

A co take aktivne podnikas po tych dvoch dnoch pod dekou? :slight_smile:

Ja napriklad stale nieco v kuchyni vymyslam, neviem proste obsediet :smiley:

Akoze myslis recepty a take, alebo ze presuvas veci z jednej skrinky do druhej? :slight_smile:

to s tymi skrinkami je celkom blaznovstvo nie??

asi by som sa ani nečudovala, ľudia keď sa nudia navymýšľajú hocičo :slight_smile:

V tatrách nám nasnežilo, chystáte sa niekto v zime na zimnú dovolenku? nám sa tá letná nepodarila :frowning:

…keby ta v zime bol normalne sneh jak ma byt, tak by som nikam nepotrebovala ist…