Tip na dovolenku v zimnom období

ty tak maximalne sa previez na bicykli po okoli a aj to s negativnym testom .

My sme si zajednali víkend na chate, široko ďaleko nikto, len príroda. Konečne chvíľa kľudu

1 Like

len taketo dovolenky sa teraz daju. a chatu vam v pohode prenajali? nie je to zakazane?

Tak snažím sa tiež byť pozitívna ale to je len strach. No necháme sa prekvapiť

PAULA KARASOVA - no ved toto, nic ine nam neostava iba cakat a modlit sa, aby toto vsetko uz preslo!

sed si doma! je lockdown

alebo si vezmi bicykel, kolobežku a chod sa vonku vyvetrat. Je to lepšie ako byt doma

ved na bickyli sa jazdit može, toto zakazane nie je

keby mam ist v zime na dovolenku, tak by som isla jednoznacne na Zanzibar alebo na Bali, len to by musela byt situacia normalna.

aj sa toto leto niekam chystate na dovolenky?

My by sme chceli aspoň do Chorvátska, ale neviem či má zmysel to nejako pokúšať

myslis, ze situacia by sa akoze mohla zopakovat?

mozno ani nejde o to, ci sa situacia zopakuje, no o to, ze tam moze byt plnka cez leto, ludia to budu chciet okamzite vyuzit, ke to bolo vsetko tak dlho zakazane

asi tak nejak si to vravime aj my. velmi radi by sme sli niekam k moru, len stale vahame, kedze ta situacia je taka ze sa moze vselico na poslednu chvilu zmenit

Nooo veru tak. Tiež sme mali úvahy, že by sme šli ale v auguste aspoň do chorvátska, no ešte tak povediac váham. Je na to ešte dosť času

HERNO ako je to pri návrate? Je nutná karanténa?

ono sa ti mapy stale menia, no niekde som citala, ze z chortvatska bude nutne absolvovat karantenu, no ista som si na 100% neni

ja hlavne potrebujem nejake tipy na vylet, kde sa da jazdit na kolobežke. Deti radi kolobežkuju a podla toho vyberame miesta na dovolenku

ako na slovensku alebo kam by ste chceli ist? no inak, ze by som si prave kvoli kolobezkam mala vyberat dovolenku? to by ma len tak nenapadlo

heh ale tak kde je chodik takm sa da. ako toto by som veru tiez asi nejak neriesila