Titánová platnička

Ahoj Tomas volam sa Juraj som z Lucenca, teraz so nahodou zbadal Tvoj prispevok, tak ak Ti nevadi hadzem kontakt. Mam 46rokov, jazdil som zatial na kamione, no a stal mi uraz, pri vymene plastoveho okna na dome. Rengen na pohotovosti mi nezistil nic, tak som bral 2 tyzd lieky proti bolesti, no potom mi urobili, , CT, , a tam mi zistili zlomeny driekovy stavec, , L2, , tak ma operovali v Bystrici zatial som akotak ok, no asi viac ako moj stav ma trapi psychyka, presne ako si pisal, ako a co bude dalej a tak drzim aj Ttebe palce a treba dufat ze bude dobre zatial ahoj.

Ahojte všetci platničkári!, 26 rokov, Mám mediálnu extrúziu disku L5S1 idem na operáciu do RK, kde bude odstránená bez náhrady… tak dúfajme, že to bez platničky je schopné fungovať! Sám som zvedavý po všetkých Vašich názoroch po operačných je to tuším trochu vyhraj prehraj, ale tak nemám na výber. Platnička robí problémy, neusedím dlhšie, ani stáť, obmedzenia a obmedzenia, tak sa nechám prekvapiť, držím Vám všetkým palce

Richardguban@gmail.com

Ahoj, Tomáš, tiež som profi športovkyňa, no potrebovala by som sa Vás opýtať zopár otázok, viete mi poskytnúť, prosím, Vás mail? Vopred ďakujem, Jarka S.

Danka chcem sa opýtať ako postupovali pri operácii, ako ste sa zotavovala, resp. postup po nej. Čaká ma v najbližších dňoch operácia platničky, vzhľadom nato že mi odišla práva noha, mám ukrutne bolesti, nezaberá nič. Ďakujem za odpoveď.

Zdravím, aj mňa čaká operácia krčnej chrbtice-výmena 2 platničiek. Poprosil by som bližšie info ohľadom zákroku:doba hospitalizácie, doba rekonvalescenie, pooperačná liečba, prípadne kúpele. Tiež by som rád vedel, či zdr. poisťovňa hradí veškeré náklady.
Ďakujem za info!

Ahoj martin. Ako ti dopadla operácia? Ja mam rovnaký problém ako ty a zrejme pôjdem tiež na operaciu.