Tourettov syndróm

To by mal byť liek z Ukrajiny píšu v komete č. 126

Dobrý den, čítala som váš komentár ak sa dá ešte vyjadriť k tejto téme, mám syna ktorý má touterov syndróm a potrebovala by som nejaké rady. Bola by som rada ak by sme sa mohli skontaktovať . Ďakujem

To mi je veľmi ľúto, že vás syn má tento syndróm :frowning:

Tento týždeň sme sa vrátili z výletu do Kyjeva. Našli sme kliniku Zubitsky kde predávajú Chorean a ďalšie kvapky na tiky. Mam ich od detstva, striedavo horšie a lepšie obdobia. Teraz ich beriem pár dní, zlepšenie je vidieť asi na 70 percent. Pani povedala, že to bude lepšie po 2 až 3 mesiacoch, že treba tomu dat čas. Zatiaľ veľká spokojnosť. Kto by potreboval viac info, píšte. Leteli sme z Bratislavy, ubytovali sa cez airbnb, Kyjev je krásne mesto a cítili sme sa bezpečne. Boli sme s dvomi malými deťmi a pohoda.

Dobrý deň,prosím vás chcela by som sa spýtať či tie kvapky chorej ešte beriete,resp akú máte skúsenosť s nimi.mozte aj na môj mail dianka.svancarova@gmail.com.dakujem

Dobrý deň prosím vás len by som sa chcela spýtať či ešte beriete tie kvapky a akú máte s nimi skúsenost takto po roku.dakujem.

Dobry den Diana. Mne tie kvapky naozaj zabrali. Brala som ich pol roka, tolko som dostala predpisane. Zaberali uzasne, uplne som boal bezczasklbov. Mam na tvari od derstv, raz viac raz menej. Po pol roku dosli a ja som sa bala, ze bude zle. Lebo ak som zavudla davku alebo sa obeskorila, uz sa vracalai, to som citila. Ale oni mi aj vraveli, ze treba brat dlhodobo. Po 6 mesiacoch mozem povedat, ze moje tiky sa znizili tak o 80 percent, aj ked uz ich neberiem. Zmenilo mi to doslova zivot a som za ne velmi vdacna. Bola to trojica kvapiek, stali ma spol cca 100e. Teraz spekulujem, ci by sa dalo tam zavolat a poslat posto, aby som sa este skusila dalej doliecit. Teraz cez koronu tam nepojdem, boli sme cela rodina aj s detmi. Ale mozno by poslali, musim uz sa rozhybat a zacat riesit. Pre tu doktorku to bola znama diagnoza, asi som nebola prva, co tam bola kvoli tomu.

to musí byť strašne :frowning:

My sme tiež z Bratislavy,ak by ste náhodou objednávali vedeli by ste sa mi ozvať? viete mi napísať ktoré konkrétne ste brali od nich?a mohli by ste prosím na môj mail dianka.svancarova@gmail.com?

to si fakt neviem ale asi ani nechcem predstavit take nieco