Tourettov syndróm

Vážený Dávid. Nevijem či píšem na správnu adresu "Tourentový Syndrom ", urivok zo staršieho diskuzie- 2010. “mám 47 r. prvé potiaže som zaregistroval v 9-tich rokoch”. Tiež mám ten syndrom od 6-tich rokoch. Teraz mám 55 rokov a náhodov som našiel tie diskuzie. Prekvapilo ma že nie som sám, nakolko ma liečily na rozných klinikách. Nikto my nehovoril o dalších, celí čas som mal pocit ako by som bol jediný. Rád by som sa kontactoval svamy, čo sa týká skusenosty toho Syndromu. Netrpezlivo čakám váš odpoveď. spozdravou Ďuso.

Dobrý večer, zaujimam sa o rekonektivne liečenie… je možne sa s vami skontaktovať ?

Milý pán Dávid. Ja mam tiež Tourettov syndrom a ako som si mohla prečítať váš mini článok tak ste tam písal že to viete ovládať. A práve na tento moment sa chcem spýtať že ako sa to dá presne ovládať, pretože mne sa to nedarí už 18 rokov. Budem vám veľmi povdačná keby ste mi mohol odpovedať. Ďakujem

Trpim touto chorobou od cca svojich 7 rokov… najtazsie obdobie som prezival na strednej skole a v obdobi puberty… beriem Tiapridal fevarin a rivotril… beriem to uz dlhsiu dobu ale len ma to utlmuje… poslednej dobe sa tiky navonok zlepsili ale zhorsilo sa mi to dusevne… depresie a stavy uzskosti mam takmer pravidelne… neviem co so sebou… prosim o radu… ak sa tu najde osoba s rovnakym ochorenim rad by som s nou konverzoval… moj mail ghostpato@azet.sk…Dakujem

Chorean sa vyrába v kijeve skús www.zubitsky-clinik.ua
Mne ho majú doniesť zhruba do dvoch týždňov. Uvidím čo to spraví.

Má niekto skúswenosti s lokálnou aplikáciou butoloxínu?
Pre všetkých chorean je vyrábaný na Ukraine nájdete ho na www.zubitsky-clinik.ua

Ahoj eo, my to robime velmi podobne a zaznamenali sme super vysledky. My zijeme v zahranici a konzultovali sme s kvalifikovanou naturopatkou (pozn. na SK takato kvalifikacia neexistuje, v US su to riadne studovani ludia). Jednu z hlavnych veci, ktore nam doporucila, bolo vylucit lepok / gluten a mliecne vyrobky. My sa taktiez stravujeme zdravo - len skutocne jedlo, ziadne spracovane hluposti. Ziadne umele farbiva, prichute, sladidla, glutaman sodny, chemikalie atd atd. Nepouzivame rafinovany cukor. Clovek sa musi naucit citat a porozumiet zlozeniu na vyrobkoch. K vit. doplnkom nam bolo doporucene takto (maly mal vtedy 5 rokov) : b-komplex (s obsahom aspon 50mg niacinu) , probiotika 2x denne, rybi tuk (v podstate omega 3) , chlorella (200mg denne prve 4 dni a potom postupne zvysovat kazde 4 dni o 100mg az do 500mg. Potom kazdy den podavat 500mg 30 minut pred jedlom. Dalej vit. C - 500mg 3x denne s jedlom, vitamin E - 200 IU - uzivajte spolu s vit. C. Dalej selenium 100mcg denne alebo to iste ako 1 para orech. Dalej nam doporucila otestovat hladinu vit. D a vlasovu mineralovu analyzu na otestovanie pritomnosti tazkych kovov. My sme s tymto mali vyborne vysledky. Podotykam, treba velmi pozriet, co sa nachadza vo vitaminoch, mnohe obsahuju gluten a laktozu a vela dalsich nepotrebnych chemikalii, castokrat aj umele sladidla. Treba pohladat kvalitnejsie (a pravdepodobne aj drahsie) vit. doplnky bez tychto aditiv.

Ako som uz spominala v reakcii na jeden z prispevkov, my sme u syna zaznamenali vynikajuce vysledky s touto “terapiou”. Zijeme v zahranici a konzultovali sme s kvalifikovanou naturopatkou. Jednu z hlavnych veci, ktore nam doporucila, bolo vylucit lepok / gluten a mliecne vyrobky. Stravujeme sa zdravo - len skutocne jedlo, ziadne spracovane hluposti. Ziadne umele farbiva, prichute, sladidla, glutaman sodny, chemikalie atd atd. Nepouzivame rafinovany cukor. (Vhodne su prirodne sladidla ako med, javorovy syrup ale aj stevia a xylitol). Clovek sa musi naucit citat a porozumiet zlozeniu na vyrobkoch. K vit. doplnkom nam bolo doporucene takto (maly mal vtedy 5 rokov) : b-komplex (s obsahom aspon 50mg niacinu) , probiotika 2x denne, rybi tuk (v podstate omega 3) , chlorella (200mg denne prve 4 dni a potom postupne zvysovat kazde 4 dni o 100mg az do 500mg. Potom kazdy den podavat 500mg 30 minut pred jedlom. Dalej vit. C - 500mg 3x denne s jedlom, vitamin E - 200 IU - uzivajte spolu s vit. C. Dalej selenium 100mcg denne alebo to iste ako 1 para orech. Dalej nam doporucila otestovat hladinu vit. D a vlasovu mineralovu analyzu na otestovanie pritomnosti tazkych kovov. My sme s tymto mali vyborne vysledky. Chcela by som este poznamenat, ze som medzitim objavila dalsiu pani, ktora si vyliecila Toret vylucenim lepku zo stravy. Podotykam, treba velmi pozriet, co sa nachadza vo vitaminoch, mnohe obsahuju gluten a laktozu a vela dalsich nepotrebnych chemikalii, castokrat aj umele sladidla. Treba pohladat kvalitnejsie (a pravdepodobne aj drahsie) vit. doplnky bez tychto aditiv. Dufam, ze pomoze.

Ivan na botulotoxin sa vykasli. Je to velmi drahe. Spolahni sa na dostupnu prirodnu liecbu.
Zozen si prirodne lieciva caje, konkretne medovku lekarsku pripadne ine, rano po vyluhovani caju vezmi sacok a potieraj si nim postihnute miesto asi tak 10 minut. Toto opakuj tyzden, dva, podla potreby.
Ako doplnok stravy si kup v lekarni magne B6.

Kup v lekarni magne B6, zo stravy vyluc masite jedla
na tiky pouzivaj vyluhovane sacky caju z medovky alebo toho ktory pouzivate doma, potieraj si tym kazde rano asi mesiac oci a bude lepsie.

Skuste mu davat mesiac, kazdeč rano melasu, a ginko biloba. Mozno to zaberie. V lekarni su aj upokojujúce pripravky na nervovu sustavu, staci sa opytat.

Som z Bratislavy a chcela by som chodiť na rekonektivni liečenie prosim o kontakt na Vàs v Ba ďakujem za odpoveď Rommy

Dobrý deň Ivana,

chcem sa opýtať ako sa Vaša choroba vyvinula. Mám syna, 11 rokov, tiež s tourettom, je to stále akosi horšie. Píšete že idete do nemocnice, nám hospitalizáciu nik nenavrhol…je to ohľadom nastavenia liečby?
Budem rada ak sa ozvete.

ďakujem

Dobrý den Migi a ostatní maminky,

Po 9 letech jsem šťastná maminka, svitla nám naděje a chtěla bych se s Vámi podělit o našem průběhu s TS. Nikdy jsem nepsala, ale stále sleduji diskuze a dění ohledně TS. Moje dcera trpí touto nemocí od 7 let a dnes jí je 16.Zjištění bylo pro nás zdrcující. První příznaky se projevily na dovolené. Před tím jsem si všímala toho, že dcera sebou škube, koktá, má tiky, ale lékař mě utvrdil, že to může přejít a budeme to sledovat. Na dovolené jak jsme byli neustále společně jsem si všimla, že když šla na klouzačku, tak sebou začala škubat, cukat jako postižené dítě. Syndrom byl diagnostikován. Řada vyšetření, prášky na utlumení, které jsme po čase museli upravovat…Dcera na tom byla psychicky špatně, vše jsme vysvětlovali, návštěvy u psychologa, konstelace, léčitel, ale nic moc nepomohlo. V dospívání se jí to zhoršilo a hlavně to začala více řešit. Tiky, poskakování v chůzi, kroucení hlavou, občas chrochtání a hlavně se přidala vada řeči. Dokonce jsme se odstěhovali z města na vesnici kvůli škole. Tím postupně začala tiky potlačovat, ovládat se poté násobily a byla hodně unavená. Nejvíce se jí to projevilo v řeči. Chudák nemohla nastartovat první větu. Popadala stále dech a nemohla začít mluvit. Někdy to bylo dlouhé a psychicky náročné pro všechny. Nejhorší zážitek měla, když se koupala a dostala úplně nový tik když si zrovna ponořila hlavu kvůli smytí šamponu. Nutilo jí to otevřít ústa a voda se jí dostala do krku. Velký křik, strach, že se málem utopila.
Díky doporučení přes konstelace jsem se dostala k jedné paní - dnes už kamarádce terapeutce s 16 letou praxí, která se zabývá různými nemocemi, syndromy a má studium z Londýna. Začali jsme používat 100% esenciální oleje vnitřně, tak i inhalováním z difuzéru. Pravda, trochu to pomohlo. Ale…před měsícem se vrátila z USA, kde byla na cíleném setkání s vedením společnosti Kannaway, zabývající se výrobky ze speciálního druhu konopí. Přes její doporučení jsem se spojila přímo s Dr. Stuartem Titusem jelikož mají velké úspěchy s léčbou TS. Pan doktor mi poslal materiály a studie. Využívají velmi ceněné složky a to kanabinoidy bez THC, které fungují na buněčné úrovni a proto nejen, že revitalizují celý organismus, ale hlavně dokáží opravovat poškozené buňky. Proto je možné užíváním kanabinoidů nejen posílit imunitní systém, ale především řešit závažná onemocnění včetně významného zlepšení kondice pacientů s degenerativními onemocněními, jelikož kanabinoidy dokáží i opravit poškozenou DNA. Nejedná se o potravinové doplňky, ale o léčiva. Po dohodě s vedením společnosti se s kolegy v USA rozhodli tyto produkty distribuovat do celé Evropy. Produkty splňuji veškeré předpisy a normy. Kamarádka již společnost Kannaway zastupuje a proto jsem se zaregistrovala a objednala si léčiva dle jejího doporučení, které konzultovala s Dr. Stuartem Titusem. Dcera užívá léčiva 3 týdny a pravdu vidíme zlepšení. Tiky se jí hodně zmírnily a o řeči ani nemluvím. Užívá CBD olej 2× lžičku + doplňujeme Revive AM ráno a Revive PM před spaním 9× stříknout do pusy. Výrobky jsou sice dražší, ale já jsem šťastná, že něco funguje a cítí se dcera lépe a psychicky to pomohlo celé rodině. V pátek 9.6. přiletí pan doktor do Prahy na schůzku s kamarádkou a jejími kolegy, tak jsem dostala možnost se také účastnit. Budou jednat o oficiálním otevření Evropy, jelikož mají veškeré povolené certifikáty… na prodej léčiv v EU. Zatím si objednávám z USA, ale mám to přes kamarádku, která mi to vozí. Maminky, pokud by jste měla některá zájem o kontakt nebo ohledně zaslání dalších dokumentů, které jsem obdržela i přímo od pana doktora, mohu zaslat. Dne 14.6. bude v Bratislavě. Já vidím pokrok a může to pomoci i ostatním. I malé zlepšení u této nemoci je úspěch. Ještě přikládám krátká videa, která jsou s cz titulky + nadaci ECHO - příběhy lidí, kterým léčiva pomohly. Ať je den ode dne lepší. Andy
https://www.youtube.com/channel/UCHyEvTmR0ynOuZQIPB7gnLA , http://echoconnection.org/echo-families/

Som zo ZV ak je yo aktualne mozeme sa spojit?

Dobrý deň prišiel vám ten produkt pomohlo to prosím… Stránka sa mi už nedá zobraziť viete mi prosím pomôcť

Čo by to malo byť? O aký ide?

Chorean som mala na mysli ale myslím ze to pán Ivan pisal

to je aky syndrom???