Trápia Vás bolesti, či tŕpnutie rúk?

Mám presne taký problém ako Ty, aj skúsenosť s lekármi. Neviem ako ďalej…

Včera som si veľmi silno udrela ľavú ruku (prsty) dnes večer mám isté (slabučké) tŕpnutie ľavého ukazováka, veľmi sa bojím prosím, môže to byť vážne? A čo mám robiť? Prosím, stalo sa mi to len včera ale hrozne sa bojím, prosím pomôžte mi.

Ja som z Lučenca. Vieš mi poslať kontakt na toho maséra? Ďakujem M

Chcela by som sa opytat co by som mala robit, lebo mne stale trpnu ruky aj nohy, staci, ze si 10 minut posedim a uz akoby mi mravce chodili po rukach a nohach, a minule sa mi stalo, ze mi tak strpla, ze som si ju necitila, a s druhou rukou som s nou zacala hybat a uz bolo lepsie. Prosim poradte mi.

Dobrý deň. Rada by som sa Vás opýtala, či nemá niekto podobnú skúsenosť. Pred 13 som mala autonehodu - silný náraz do mosta, následkom čoho mám teraz pravú ruku, konkr. prsty ťarbavé. Keď píšem, je to pomalé a písmo niekedy trasľavé. Chodila som aj po rôznych vyšetreniach, ale nič konkrétne mi nepovedali. Chcem sa opýtať, či sa to ešte dá riešiť, alebo je takýto stav trvalý. Ďakujem.

Ahoj Ria, mam problem podobny Tvojmu, nocne trpnutie ruk. Prosim Ta o zaslanie kontaktu na toho pana, ktory Ti tak velmi pomohol. Vopred dakujem, tiez pochadzam z Lc. Srdecne zdravim, Tana Kretzschmar.

Prosím Vás, kto mi vie poradiť. Mám od marca trpnutie rúk, teraz je to už neznesiteľné, napuchnuté v zápästí a prstoch, ľavá ruka horšia, necitlivosť a neohybnosť prstov, neschopnosť udržať predmet v ruke. Liekov sa bojím, lebo mám aj zápal žalúdka. Začali mi opúchať aj kotníky. Lekári mi nič nepovedali, iba hovoria, že to sú nervy. A na všetko mi dávajú lieky protizápalové a do zapáleného žalúdka ich nemôžem dať, pretože to spôsobí vredy na žalúdku.

Dobry den, chcel bi som sa spitat ci sa mozu cievy zuzovat aj z roboty s manipulaciou pneumatickym-vzduchovym naradim

Ahoj,
mal som podobné problémy, hlavne zo športu a počítača. Lieky som nechcel brať, hlavne kvôli vedlajším účinkom. Lekár mi teda odporučil BioAstin, čo je prírodný Astaxanthín z riasy pestovanej na Havaji. Po 2 mesiacoch denného užívania mi bolesti ustúpili a zápal sa preliečil. Však skús, uškodiť ti nemôže… Pozri tu: www.bioastin.sk

Načo tu pišete svoje problemy ked vam nikto neodpovie

JjttyPresne tak poznam vela ludi po operacii a ziadna zmena

Dobrý deň ,Chvem sa spýtať o čo môže ísť keď mi druhý deň tŕpne láva ruka boli ma lopatka tiež ľavá a keď predklonim hlavu čo to len ide tak mi zatiahne v tej lopatke .Môže to byt nieco naozaj vážne ???Dakujem za odpoved