Tumescenčná liposukcia

Ahojte,
chcela som sa spytat ci mate niekto skusenost s tumescencnou liposukciou… konkretne s Mudr. Simkaninom s Medicom VIP v Bratislave

Ahojte,boli ste niekto na tumescenčnej liposukcii v Medical centre na Bajkalskej?Zaujímalo by ma aký je tam lekár a či sa dá ísť po zákroku domov.

ahoj poznate niekto nejakeho doktora alebo zdravotnicke zariadenie kt vykonava tento typ liposukcie v Kosiciach?Dakujem

mozem doporucit je to super urcite sa odhodlaj a skus to!DRZIM PALCE

Ahojte,
prosim vas bol niekto na tumescencnej liposukcii v BA v MEDICOM VIP na ul. Magurskej 1. Prosim vas ak ano alebo viete nejake info napiste mi na moj mail. uz som zufala z tohto zivota s nadvahou atd. vsak to urcite poznate. diky moc

ahoj ja som tam bola ked sa to otváralo a ked si dáš stránku medicalcentrum klikni na galériu a video. A ked uvidíš jedno dievča na stole tak to som ja. :slight_smile:

Ahoj.
Minulý týždeň som absolvovala tumescensnú liposukciu v MEDOCOME VIP .Čo by ťa zaujímalo,ja som si dala roniť brucho.

A to si sa len tak nechala natočiť na video alebo Ti za to dali zľavu z ceny zákroku?

Na Dominikanskom namesti v Chirmede, bola som na konzultacii, podla lekarov nikdy inu metodu nepouzivali a funguju od r. 2001, az na vynimky (mimoriadne velke oblasti, alebo ziadost pacienta)je to stale v lokalnej anestezii.

Ahoj aj ja zvažujem túto možnosť, môžeš mi povedať niečo konkretnejšie k tomu.

Ahoj,ja som bola u dr.zachara na tulescencnej a som super spokojna odporucam.

ahoj, bola som tam na zakroku, doktor aj sestricka boli velmi zlati. Vsetko sa dalo vydrzat, pretoze to nebolo az teke bezbolestne. ak sa chces opytat na nieco konkretne, tak kludne napis.

ahoj tak teraz som vystrasena v stvrtok mi maju robit tumes.liposukciu na stehnach no doktor mipovedalze to bude bezbolestne a ty pises ze to az take bezbolestne nebolo…preco?ako si to citila??bolelo?dakujem Katarina

Mne robil na vonkajsej strane stehien.Na tom zakroku boli to, ked ti napusta stehna tumescencnym roztokom,potom to ostatne neni citit.Opisat ti to tak neviem, ak chces posli mi na mail dajdach@zoznam.sk svoje cislo, mozem ti zavolat, a vysvetlim ti to.Rozhodne bat sa nemusis…

Ahojte,ja som bola na tumescenčnej liposukcii na Bajkalskej, robili mi vonkajšie stehná a dalo sa to v pohode vydržať, ešte mi aj televíziu pustili,celkom pohoda,len keby sa to prádlo elastické nemuselo tak dlho nosiť.

Velmi dobry je aj dr. Fabry z Posonium Clinic. Oni robia tumescencnu uz 6 ci 7 rokov … cize u nich ziadna novinka … vyhoda je ze ked robia boky tak nedavaju to otravne pradlo ale naplaste … adresu maju www.posoniumclinic.sk, webstranka by chcela byt lepsia, ale sluzby uplne super :slight_smile:

mne robili lipo teraz v stvrtok o tom ze je to bezbolestne neviem preco pisu pretoze kym mi to napustili videla som vsetkych svatych,a ani pri zakroku to nebolo az take bezbolestne,takze kto chce na to ist priprav sa na to ze to boli…ale maly vysledok vidno uz teraz zvysok mam este opuchnuty.

ahoj chcel by som sa opytat a vediet aj nestrany nazor chdia aj muzi na liposukciu
a mal by som ist aj ja chcel by som vyzerat stihlejsie a boli to ako dlho budem tam a na pn-ke a este strasne vela info dakujem

vies co pomne isiel taky mlady chalan ale on isiel robit bradu lebo ze velmi schudol ale na podbradku mu zostal tuk,ale myslim si ze neni problem preco ked sa to robi u zien tak aj u muzov,vsak tam zavolaj a spytaj sa.

Ahoj, chcela by som si dat tiez urobit brucho. Bola bolest znesitelna? Ako dlho
si bola opuchnuta a ci bolo vidno alebo resp. ci je vidno vysledok. Este ak to nie je tajne, kolko ta to vyslo?
Diky

Dana