Tumescenčná liposukcia

Ahojte, hľadám niekoho, kto má za sebou liposukciu brucha v BA a je ochotný prijať moje pozvanie na kávu a porozprávať sa o tom. Ozvi te sa.

Ahoj,

aj ja chcem velmi ist na brucho, ale bojim sa, ze mi ostane visiet nepekna koza. Prosim, ak mozes napis mi ake to je a ci mas pocit, ze sa nieco zmenilo.

dakujem,

Katka

Poznáte aj inú liposukciu,počula som o nejakej wall liposukcii alebo nejak podobne.Máte s tým niekto nejaké skúsenosti alebo nejaké informácie o tom?

Chcela by som sa spýtať,kolko tuku Ti zobrali,či to bolelo a koľko to stálo.Dík

Ahojko,rada Ti porozprávam o liposukcii aj osobne.Napíš mi na moj mail a možeme si vymenit tel.č.prípadne sa stretnut.Mám,ale lepšiu skúsenost ako je liposukcia.Podstúpila som liposukciu brucha a teraz niečo ovela lepšie a to neporovnatelne.pá
Majka

Rada by som sa s Tebou porozprávala ohľadom tum. liposukcie. Príjmeš moje pozvanie na kávu. Jana

Hľadám všetky informácie - skúsenosti klientov ohľadom tum.liposukcie brucha. Dík

Jejda keď to čítam tak mi je všelijako, chcela by som tiež dať zo svojho tela preč boky ale teraz neviem keď píšu že to bolí, Majka píše o niečom lepšom ak môžte napíšte čo to je. Dík Jana

Ahoj, som uz fakt zufala a na dne. vaha mi uplne znicila zivot. mam velke depresie nic neobleciem a uz to trva skoro rok. nic nepomaha. prosim ta velmi napis mi co je lepsie ako tumescencna liposukcia. lebo o nej som vazne uvazovala. brucho zadok no cele telo sa mi uplne zmenilo. hanbim sa ist von, nechodim skoro nikde je to hroza. ako vo vlastnom vazani prosim ta napis mi co najskor. velmi pekne ti dakujem.
Mima

Majka napíš čo je lepšie, poraď prosím. Jana

ahoj
bola som na WAL boky, je to v pohode, myslim bez bolesti. som 1 tyzden po, ale mam o 2 cm viac. :(. chcem sa spytat, ako rychlo sa da vidiet vysledok?

Aj ja mám ísť na WAL liposukciu do Interkliniku-bude ma robiť Dr.Trška. Ako si spokojná? Bola si v celkovej anestézii alebo v lokálne? Ja idem na lokálnu, dufam ze to nebude boliet.

Zatial nevidim vysledok. Bola som v lokalnej anes. Neboj, mna to vôbec to nebolelo, a doma som si nemusela dat ziadne tabletky. Hned na druhy den som bola v praci. Prosim Ta pomeraj sa a potom mi das vediet, ako si spokojna.Drzim palce.

Ahoj Majka, mohla by si mi napisat co si podstupila okrem tumescencnej liposukcii. Prave nad nou uvazujem… ale ak je nieco lepsie rada by som to zvazila. Vdaka. Mima

Ahoj, zaujal ma tvoj prispevok o liposukcii- Mozes mi prezradit tu druhu metodu? Bola si nou nadsena.Aj ja ccem podstupit lipo, ale zvazujem, ktoru. diky

Ahojte,

prosim pekne, odpovedzte mi niekto. Pred tyzdnom som bola na tum.liposukcii brucha a brucho mam stale vacsie ako pred zakrokom. ked si dam dole to pradlo, mam pocit, ze mi to brucho spadne na zem. Ako dlho ste nosili pradlo, kym to bolo uplne v pohode? Dakujem pekne.
Ala

Čítal som tvoj článok o liposukcii brucha a píšeš o niečom čo je lepšie a neporovnateľné…
Prosím môžeš mi odpísať čo konkrétne máš na mysli. Aj ja uvažujem o liposukcii, preto ma to zaujalo.

Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.

Majinka

ja odporúčam tuto novu tumescenčnú liposukciu každému, nemajte strach,jasom tam bola pred pol rokom - a schudla som 8kg, a to ,žeriem" ďalej aj sladké - ako predtým, a odsali mi iba pol litra, moje nohavice sú o 2čísla mänšie a to je hlavné.
Trvá to pár dní, ale výsledok je geniálny, odporúčam každému.

Akú časť tela si si nechala spraviť? A kde si bola?

NEVERIM TI!