Tumescenčná liposukcia

neverim ti

Žiadny zásah do tela nie je dobrý, takúto reklamu si skovajte.

počula som že sa to dá robit aj lejsrom, ale iba v Blave, takých 5sedení potrebujete po pol hodke a stojí to 3000Sk jedno. Bohužial niesom z Blavy tak si to nemôžem dovoliť ale ak to niekto vyskúšal rada by som o tom vedela viac, chcem totiž este odstrániť pár malých nedostatkov na brušku

ahoj Zdenka,
naštastie je to pravda. Týmto sa mi upravilo aj metabolické vylučovanie, čo som predtým nemala pravidelné. Preto som schudla tých 8kg, ale nemysli si že to bolo hneď na druhý týždeň, od mojej liposukcie nôh ubehol rok a ja som nadmieru spokojná a šťastná.Hlavne ma teší že mám číslo nohavíc 34 a to som mala posledne na strednej a keďže už nie som najmladšia a mám už jedno dieťa nevidím dôvod prečo by som nemohla aj ja byť príťažlivejšia mojím vzhľadom. Keď to budem potrebovať tak to spravím znova a to bez veľkého rozmýšľania.

Ahoj môžem sa ťa spítať kolko stojí taký zakrok čo si podstúpila?

Robia to standardne vo Fakultnej nemocnici LP v KE…

Ahoj Majka,
bola som na tum.liposukcii brucha. Bolelo to aj napriek tomu, že tvrdili o bezbolestnom zásahu. Este aj po 6 týždňoch
mám brucho trochu podliate krvou, kožu veľmi citlivú a nemám žiadny pocit, že by to
bolo “úžasné”. Neviem, či som urobila dobre.
Mohla by si mi prosím napísať, čo máš lepšieho ako toto?
Díky

Dana

Ahoj Majka,
dlhší čas koketujem s myšlienkou, že podstúpim tumesc. liposukciu resp. Wal body jet metódu. Našla som tvoj príspevok a naozaj by ma zaujímalo to " niečo oveľa lepšie" ak to nie je tajomstvo. Prosím ozvi sa. P.S.: Štastný Nový rok, pá

ahoj preto som Ti pisala, ze neverim, lebo ja som 2 mesiace po lip. bokov a mam ich väcsie ako predtym. kde si bola na lipos? a kolko ta to stalo? mna 35 000.

Ahoj,
prosím Ťa o informácie ohľadom tumescenčnej metódy liposukcie, pretože som už bola na prvých konzultáciách v Medical center v BA u MUDr.Šišku, a nie som na 100 % presvedčená či podstúpiť zákrok, alebo nie. Chcela by som lip. bokov. Ak budeš mať čas, pls. ozvi sa mi, rada by som sa dozvedela čo najviac info a hlavne garanciu a aký bude efekt a kedy.
Ďakujem
Lenka

ahoj vsetci nerozhodni- abslovovala som liposukciu brucha a bokov pred 9 meisacmi v medestic centre na magurskej u mudr. simkanina. Uz pred 3 rokmi som den pred operaciou klasickou metodou v ULK zrusila zo stracu termin.Tentoraz som bola v dosledku reklamy presvedcena ze tumesencna metoda je maly zazrak s velkymi vysledkami.OMYL!!!Boli sme zaroven s kamaratkou-tiez by nikdy via nesla.Nielen ze si 3-4 dni totalne vyradena z prevadzky(kamoska dokonca doma skolabovala),dalsi tyzden si rada, ze zijes.Minimalne 3 mesiace vyzeras horsie ako predtym a dnes, po 9 mesiacoch , vysledok takmer nebadatelny. Urcite nezodpoveda 36.000 Sk a slubom.Dodnes mam brucho a zadludok cele hrbolate ako s tazkou celulitidou a boky tzv. mramorova koza- cervene flaky a mapy. To iste kamaratka, ibaze ma ewte aj jamy. Mne odobrali (vraj-nevidela som) 1,4 litra ajej 1,7 litra. Zaplatili sme rovnako.
Verim, ze sa da chudnut zdravsie, lacnejsie a najma nepodliehat reklame. Uz by som nikdy nikdy na lipos.neisla.

presne je to pravda. mam pocit ze niekto tu robi len reklamu niekomu. ani cm dole a ani kilo bohuzial vyhodene peniaze…a poznam viac ludi ktori nie su spokojni

no k Šiškovi by som už v živote nešla, nebola som síce u neho na liposukcii, ale jeho prístup je otrasný a myslím že nezáleží na type operácie.Tak radím necho´d k nemu.

Ahojte,
tak ja teda som uplne v pomykove. Jedna tvrdite, ze v zivote nikdy by ste uz nabsolvovali tum.liposukciu a dalsia tvrdi ze je to super a ze schudla 8 kg a ma o 2 konfekcne velkosti mensie.
Neviem teda ako sa mam rozhodnut.
dakujem

ahoj
podla mna viac si vsimaj negativne ohlasy, ako pozitivne. Môze to byt len reklama. Negativne by si nikto nesiel vymyslat.

ahoj lenka, samozrejme, neodhovaram ta od lipos. Moze byt, ze sa najdu aj spokojni klienti, avsak ja ani moja kamaratka k nim rozhodne nepatrime (vid moj predch.prispevok).Jednoducho vyzerame tak ako predtym, ba co sa vzhladu pokozky tyka,horsie.Thatś all.Drzime palce.

Ahojte. A skúsili ste už niekto lipolýzu? Ak áno, ako ste spokojní? Tiež neviem pre ktorú metódu sa rozhodnúť. po prečítaní príspevkov som dostala strach, že výsledky sa nemusia dostaiť a to by ma fakt mrzelo.

To ako sa maš rozhodnúť musíš sama usúdiť, nikto ti nemôže poradiť a dať 100perc. záruku, ja mám pozitívnu skúsenosť a nerobím nikomu reklamu, momentálne sa rozhodujem nad ďalším zákrokom a to bokov.
Ale aj ja si preverujem skúsenosti iných, pretože by som si to chcela dať spraviť niekde na východe Slovenska, a taktiež som počula, že v Košiciach niesu klienti nadšení výsledkami. Ale zase musíš si uvedomiť aj to, že najlepšie výsledky sú s odsávaním ešte len v počiatočnom štádiu “tučnoty” to ti aj každý lekár povie sám. A každý človek má iný prah bolesti a znášanlivosti nepríjemných pocitov, ja som to zvládala v pohode, najhoršie boli prvé dni- ale potom sa to dá zvládnuť - sú aj horšie bolesti v živote, napr. porodiť dieťa, alebo lejzrová operácia očí/po ktorej som 2dni nevystrčila nohy z mojej izby a bola vkuse na ibuprofeine/, možno keby ste to zažili, nebolo by to také strašne bolestivé ani pre ostatné.

Ahoj, ja som na lipolyze bola a mozem povedat, ze su to vyhodene peniaze. Ziadny efekt a vela bolesti a modrin.

Dobry den,
ja som asi pred 10 rokmi(po tazkom rozvode) postupila klasicku liposunkciu u Mudr.Jezovitovej (ma vynikajuci odborny i ludsky pristup) a mozem z vlastnej skusenosti povedat,ze som bola velmi spokojna…samozrejme, ze po zakroku sa musi pocitat s trochou bolesti a trpezlivosti…a teraz po menopauze: chcem opat postupit liposukciu klasicku…urcite za 10 rokov sa vela vylepsilo,ale aj tak pocitam s minimalnou bolestou a
hlavne s velmi dobrym vysledkami…uz sa tesim ako si vylepsim moje sebavedomie a ako sa budem vynikajuco citit…s pozdravom anna