Uhorky zostanú chrumkavé, ak ich budeme sterilizovať do 15 minúť

(Ninulik) #21

to nemusis, uz si to aj ja pozriem, dnes na vecer pojdem do obchodu to len reku ak by si vedela takto z hlavy ale tak to je potom tak anormalna cena za uhorky ked som pozerala aj tie ostatne :slight_smile: uvidim ake budu, som hrozne zvedava

(dojrala) #22

no co? uz ste ich vyskusali?

(Melissa Kopčová) #23

Mňam uhorky, možem jesť stále, toto musím vyskúšať

(Ninulik) #24

my anooo :slight_smile: podarilo sa mi ich u nas najst tak som ich rovno otvorila vecer ku granatiru a boli vynikajuce fakt. kysle akurat, na pocudovanie fakt chrumkave tak ako to mame radi. moja polovicka moc nie je na taketo kupovane veci ale tieto mu nastastie tiez chutili, dakujem za tip :slight_smile:

(magdalenka23) #25

ja sa ich chystám tento týždeň kúpiť lebo budem robiť očká cez víkend pre návštevu a bez toho by to nešlo :slight_smile:

(dojrala) #26

tak to som rada teda :slight_smile: dufam, ze som pomohla, keby si este nieco potrebovala tak sa pokojne pytaj :slight_smile:

(marita83) #27

Neviem či sa to niekedy zmení, ani som už nebola ochotná skúšať ďalšie keďže ich bolo fakt dosť. Už sa mi za to ani nechce vyhadzovať peniaze. Toľko čo som ich povyhadzovala keď neboli dobré, že sa nedojedli, to by sa ani zrátať nedalo

(magdalenka23) #28

tak nikto ťa nemôže nútiť to je jasné :slight_smile: len sú aj dobré kupované uhorky čo sú poctivo robené :slight_smile:

(petrana) #29

Baby dostala som nedavno taku informaciu, ze uhorky sa daju zavarat aj v pracke. Neskusali ste to? Poculi ste o tom ci je to blud? Mne to pride take dost nerealne ked si vezmem ako sa tam tie pohare musia tocit vlastne a tie sklenene pohare ako tam lietaju. To podla mna nie je mozne