Uhorky zostanú chrumkavé, ak ich budeme sterilizovať do 15 minúť

to nemusis, uz si to aj ja pozriem, dnes na vecer pojdem do obchodu to len reku ak by si vedela takto z hlavy ale tak to je potom tak anormalna cena za uhorky ked som pozerala aj tie ostatne :slight_smile: uvidim ake budu, som hrozne zvedava

no co? uz ste ich vyskusali?

Mňam uhorky, možem jesť stále, toto musím vyskúšať

my anooo :slight_smile: podarilo sa mi ich u nas najst tak som ich rovno otvorila vecer ku granatiru a boli vynikajuce fakt. kysle akurat, na pocudovanie fakt chrumkave tak ako to mame radi. moja polovicka moc nie je na taketo kupovane veci ale tieto mu nastastie tiez chutili, dakujem za tip :slight_smile:

ja sa ich chystám tento týždeň kúpiť lebo budem robiť očká cez víkend pre návštevu a bez toho by to nešlo :slight_smile:

tak to som rada teda :slight_smile: dufam, ze som pomohla, keby si este nieco potrebovala tak sa pokojne pytaj :slight_smile:

Neviem či sa to niekedy zmení, ani som už nebola ochotná skúšať ďalšie keďže ich bolo fakt dosť. Už sa mi za to ani nechce vyhadzovať peniaze. Toľko čo som ich povyhadzovala keď neboli dobré, že sa nedojedli, to by sa ani zrátať nedalo

tak nikto ťa nemôže nútiť to je jasné :slight_smile: len sú aj dobré kupované uhorky čo sú poctivo robené :slight_smile:

Baby dostala som nedavno taku informaciu, ze uhorky sa daju zavarat aj v pracke. Neskusali ste to? Poculi ste o tom ci je to blud? Mne to pride take dost nerealne ked si vezmem ako sa tam tie pohare musia tocit vlastne a tie sklenene pohare ako tam lietaju. To podla mna nie je mozne

tak to teda neviem kto ti nieco take povedal alebo kde si to citala ale je to pekna hlupost s prepacenim. sama si napisala, ze by sa to tam vsetko porozbijalo

Tak hádam keby takú sú tak by som už na ne narazila nie? Aspoň jedny z tých všetkých čo sme skúšali by museli byť dobré

Mate asi pravdu, ved je to logicke ale citala som to proste uz neviem, na ktorom fore, ze niektore baby spominali umyvacku a niektore aj pracku. Lebo ved tam sa tiez da nadstavit teplota vody vieš a nakoniec ti to ešte aj vychladi

neskusaj to prosim ta :smiley: :smiley: prisla by si o vsetky pohare

Ved ano, nebudem to riesit uz teda. Umyvacku bohuzial nemam takze mi to zostava uz iba zavarat klasickym sposobom :smiley: Nevadi no islo to tak doteraz pojde to aj nadalej tak

neviem koľko si ich skúsila kúpiť ale všetky isto nie keď ti žiadne nechutili :slight_smile: ja by som ti mohla poradiť ale pokiaľ ty máš taký postoj, že žiadne nie sú dobré tak je to potom aj zbytočné

Ja by som to asi ani v umyvacke neriskovala. Viem, ze to robia ale tak tam tiez kolko krat ten riad spadne a tak. Jedne sa ti tam rozbije a este to aj umyvacku upcha

Tak poraď :wink: Možno to budú tie pravé aj keď teda fakt pochybujem, možno som už aj tie tvoje skúšala, to sa nedozvieme kým mi to nepovieš

Hej? Myslis? Lebo tam co som pozerala aj nejake video dokonca tak to bola len taka mensia umyvacka a celkom akoze dost sa tam toho zmestilo, to tam bolo tak natesno, ze to tam prakticky ani nemao kde velmi spadnut. Hlavne ked sa to aj prekoti tak to nie je taka supa ako ked to spadne normalne vonku z policky alebo co

je to na tebe :slight_smile: ale tak pisala si aj tak, ze umyvacku ani nemas nie? tak tebe to je prakticky zbytocne riesit. zavaraj pekne po starom a nebudes sa musiet bat, ze sa ti nieco rozbije

K nám kupujeme tie novofruct uhorky, to sú slovenské takže som rada aj preto, že podporujeme slovenský podnik čo je teraz veľmi dôležité :slight_smile: Neviem či si ich už teda skúšala alebo nie. Ak nie tak ja sa môžem za tieto zaručiť, aj môj drahý hovorí, že to sú najlepšie uhorky okrem tých od svokry :smiley: