Uhorky zostanú chrumkavé, ak ich budeme sterilizovať do 15 minúť

Ved to, ze nemam :smiley: Preto ma proste zaujala ta pracka, ze to by bolo mozno ina moznost pre mna :smiley: Ale nebudem to viacej riesit uz asi co uz no

nevymyslaj radsej lebo si roztrieskas pohare, znehodnotis uhorky a este aj pracku dokazis :smiley: toto su uz take spekulacie ako kadejake tie konspiracne teorie co furt na internete koluju

Aha tak tie som ešte neskúšala keď mám pravdu povedať aj keď áno v obchode som ich videla ale neviem, neoslovili ma. Možno je to tým, že nie sú tak reklamované alebo, že boli v nižšom regáli ale možno by som im dala šancu

V lete ma to caka :smiley: Uz sa tesim ako pri tom zase stravim cely den a potom prejdu vianoca a silvester a uz ziadne nemame. A uz som dva roky po sebe urobila tak, ze este viac ako naposledy a furt to nevystacilo :smiley: Teraz si chodim k mame brat lebo oni ich nejedia tolko :smiley:

Je to škoda, vyskúšaj ich teda :slight_smile: Podľa môjho názoru sú fakt asi najlepšie aké sme kedy kúpili a a vyskúšali :slight_smile: Ak ti budú chutiť tak potom už nemôžeš tvrdiť, že ti žiadne kupované nikdy nechutili :slight_smile: