Ultrazvukom na tukové vankúšiky

Vianočný darček získate u nás. Pás, brucho a stehná štíhlejšie o jedno veľkostné číslo. Pre najrýchlejšie z vás je konzultácia a prípravok na redukciu celulitídy v cene! Vysoko energetický a vysoko zaostrený ultrazvuk naozaj dokáže neinvazívne zbaviť ženské telo nepríjemných zásob tuku.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/1466-ultrazvukom-na-tukove-vankusiky

Absolvovala som 4 krát ultrazvukovú liposukciu, l procedúra za 4.000,- Sk. Bez efektu. A to som po riadnej liposukcii a plastike brucha. Stálo ma to 16.000,- Sk a BEZ EFEKTU. Neodporúčam nikomu.

Zaujímalo by ma, kde to na Slovensku robia. Je niečo blízko Košíc alebo Prešova? Prosím ak o niečom viete tak mi napíšte na email.

Kliknite na autora článku, tí to robia určite.

to naozaj? ja mam o tu metodu vazny zaujem…mam 21 rokov…
vedeli by ste mi poradit?

Prosím o adresu zdravotneho strediska v Bratislave. Neviem ju zohnať.Ďakujem

Prosim vas? robi sa nieco take v Presove (Vychod)? Mala by som zaujem.

prosim Vas vie mi niekto poradit ci to robia aj v Dunajskej Strede? Dakujem !!!

Robi sa to v Kosiciach?

kde sa dá na ten zákrok isť? bude to účinné?

Robí sa to aj v Košiciach??

Dobry den, nove centrum na neinvazivnu liposukciu je otvorene v Kosiciach na Fejovej 3. Tel.kont. 0905461113

neviem ci to robia v presove ale v poprade ano. ja som na tom bola a hned po zakroku som mala objem pasa -2cm.

Absolvovala som 1krat v Poprade a po zakroku
som mala dole 3 cm objem pasa. O par dni idem tiez… a bude 6cm dole… ja som zatial spokojna aj cena je ok… Ma teraz 30 per.zlavu.

Dobry den a kde ste si to dali spravit???
dakujem
prosim vas odpiste mi na moj email : lucka.ar@zoznam.sk
dakujem

pekny den

Kde sa to dá spraviť v Poprade? poradte mi prosím, ďakujem Katka

ahoj,prosim ta chcela by som sa spytat kde v poprade si si to dala urobit a u akeho lekara…dakujem velmi pekne

Ja som bola na tom v Nitre na Farskej a SUPER.Absolvovala som 10 procedúr a mám dole 6 cm s pása a z bokov 5 cm .No vďaka im aj za to že sa mi spevnil zadok.

ODPORÚČAM

Paťa

Prosím o adresu a kontakt kde v Poprade robia ultrazvukovú liposunkciu. Dakujem

prosím ťa kde sa robí ultrazvukova liposukcia v Poprade a koľko stojí dík