Ultrazvukom na tukové vankúšiky

V Salon Patrícia v PP, cca 85Eur sedenie…videla som na reklamu v Popradsku

Kde sa tá táto procedúra absolvovať v Košiciach? Nevie mi niektorá dobrá duša poradiť? Ďakujem :slight_smile:

Este je aktualny ten poprad? lebo na internete neviem najst ziadnu taku reklamu.
Kto mi vie poradit?
Dakujem krasne

Dobry vecer , nemate nahodou adresu resp. Telefon tej spolocnosti , ktora robi ultrazvuk. liposukciu? Esge stale by ste tuto metodu doporucila? Moc dakujem , s posravom zostava,

Tony.

má niekto skúsenosti s ultr. liposukciou na fejovej v košiciach?

prosim kolko ste platili za jedno sedenie?

No ak má niekto 140 kg, nejakých 4-6 cm ani nie je vidieť!Nežer, a nemusíš si nič odsávať

prosim ak mozete chcela bz som vediet cenu celeho zakroku dakujem

Koľko trvalo jedno sedenie a v akych intervaloch sa opakuje.Čo stálo jedno sedenie? Môžem poprosiť tf. číslo ?

Ahojte, akurat som bola vcera v KE na liposukcii ultrazvukom a hned po prvom osetreni som mala 2,5 cm z pasu a 1 cm z bokov, super nie? Odporucam, hoci aj ked to je financne dost drahe. Jedno sedenie 140 eur.

Dobry deň

Chcela by som sa spitat ci sa ultrazvukova liposukcia robi aj v BB a kde ?

POPRAD- po 1 sedeni mi slo 4 cm dole. SUPER CENA. najlepsie je zavolat priamo. tu je na nich cislo 0904 254 822. Bolo to v Pasaži oproti velkej fontane v centre Porpadu. DOPORUCUJEM

ako som uz pisala bola som v Poprade a tu je cislo 0904 254 822. robia aj ine zaujimave veci trvale odsranenie ochlpenia a fotoomladzovanie. Mirka Presov

Ja som dostala zľavu 50% a za 10 sedení som platila 500 euro tel č už neviem ale volá sa to katya tiež som to našla na intenete

Paťa

No uprimnost nadovsetko:-)

prosím ťa Pata kde si mala takú 50% zľavu? zisťujem si to v Košiciach ale je to tu dosť drahé.

ďakujem Martina

Dobry den Lucia,

mozem sa vas opytat kde ste boli na liposukci ultrazvukom v Ke? dakujem. Jana

KDE V BAN BYSTRICI TO ROBIA A ZA KOĽKO NEVIETE PORADIT

Dobrý den, kde to robia v Poprade? Napište prosím. Jana

Ja som na to chodila v NR. Volá sa to štúdio Katya