Ultrazvukom na tukové vankúšiky

Mohla by som sa spýtať, že kde v pp, si na tom bola???

Dobrý den,chcela by som sa spytat ultrazvukova liposukcia sluzi aj na odstranenie celulitidy,vsak?neviete,kde v TT robia tuto proceduru?

Liposukciu ultrazvukom robí kozmetický salon ZOSIA Lazovná 16, 1. poschodie, Štúdio Krásy, oproti Štátnej vedeckej knižnici. 0907 81 41 56

Dobry den, mohli by ste mi napisat, kde v Poprade ste boli na ultrazvukovej liposukcii? Dakujem a prajem pekny den
Kriska

Ahooj Pata,je tato procedura natrvalo?a nevies ci sa da platit aj na splatky?dakujem…

Ja by somm sa chcela opýtať, kde to robia v Prešove?

Ahojte, prosim vas, akú znacku pristroja na ultrazvukovu liposukciu by ste odporucili??? Chcela by som to absolvovat, len sa neviem rozhodnut. Dakujem za odpovede

Ahoj, aky pristroj pri tom pouzivaju? ide o odstranenie tuku kavitaciou? Je toto osetrenie spojene aj s lymfodrenaznou masazou?

v OC Galeria 2p.

chcela by som sa spytat ake ucinky to malo na celulitidu. Pretoze prave kvoli redukcii celulitidy by som do toho sla…dakujem

to je drahé, robia to v Esthes na Panelovej za 85 a po 5 sedení iba 60,- dokonca liečba celulitídy tým istým prístrojom iba za 65 a po 5sedení iba 50,- ale ešte som tam nebola privítam ak ste tam niekto boli a napíšete skúsenosti…

Ja som v Esthes absolvovala 5 sedení, cena súhlasí, mám v páse o 4cm menej a som spokojná.

ahoj,mozem sa ta prosim ta opytat kolko to tam stoji. Chcela by som to skusit ale neviem sa rozhodnut. Naozaj sa tak schudne?

Včera som bola na zákrok v žiline, v medicínskom centre Proslim, som spokojná,z obvodu brucha som išla 2 cm, pekné prostredie,príjemná zdravotná sestra…doporučujem. Je to aj s lymfodrenážou 20 minút. Oproti Blave , Ke majú super ceny.

Ahoj Peta a co si si dala robiť? bolelo to? Koľko to stojí?

Ahoj.
Dala som si robiť brucho, je to bezbolesný zákrok,dobre som sa´cítila aj po lymfodrenáži,cenu majú 89 EUR za zákrok, ja som si kúpila balík za 508 EUR, je v tom 6 sedení liposukcie aj lymfodrenáže.fakt doporučujem

Chcela by som sa opýtat, ze kolko to stoji v nitre.Mohla by ste mi odpoved poslat na timika88@gmail.com

Ja som to vcera absolvovala uz tretikrat a isla som dole 5 cm. Super… Odporúčam.

To je zvláštne. Ja som síce chlap, ale bol som tiež na tom v Nitre. Mal som už päť sedení, ale nešiel som na bruchu dolu ani o centimeter. Cele je to podvod, ktorý len okradne človeka o peniaze. Pekný deň.

prosim Vás prečo to niekomu nejde dole vie to niekto vysvetliť? Ďakujem