Umyte sa zvnútra....

Každého osvieži a povzbudí niečo iné. Niekto sa cíti výborne a ľahko po jednodňovom pôste, iný po saune, ďalší hľadá uvolnenie na masáži a sú ľudia, ktorí si dajú črevnú sprchu. Črevnu?!-pýtate sa.Áno, črevnú.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/988-umyte-sa-zvnutra

Dobrý deň, dočítal som sa o užitočnosti výplachov hrubého čreva. Mohli by Ste mi dať zoznam takých pracovísk, kde sa to robí? Treba sa objednať? koľko to trvá? Myslím si, že to potrebujem, a chystám sa absolvovať tieto procedúry. Ďakujem za skoré odpovede. S pozdravom Heško
P.S. Prajem pekný deň.

kliknite si na autora článku a tam je telefonné číslo aj adresa

Som sa dopočul, že pri tomto zákroku výde z človeka veľa humusu a to skoro zakaždým, rád by som však vedel, ak ste to už niekto skúšali, podľa čoho zistím, či mi treba črevá čistiť, alebo či ich mám v poriadku. Dik.

Prosim o zaslanie zoznamu stredisk, kde robia crevnu sprchu /BA/.
Dakujem

Prosím o zaslanie zoznamu stredísk kde robia črevnu sprchu pochadzam z DK
Ďakujem, pekný deň

Reagujem na otázky, kde sa robí črevná sprcha. Prevádzka je aj v Tvrdošíne na Medvedzí na zdr. stredisku, objednať sa môžte na t.č.043 5328568, 0918 620 746. Ďakujem.

srdecne pozdravujem.CHcela by som vyskusat crevnu sprchu ale mam transplantovanu oblicku 6rokov a pred transplantaciou som mala brusnu dialyzu je pre mna tato metoda vhodna?Dakujem za skoru odpoved.S pozdravom E.Fialkova

Dobry den,

prosila by som adresu stredisk kde vykonavaju crevnu sprchu na Slovensku. Byvame v Brezovej pod Bradlom. Vopred dakujem

Srdečne Ťa pozývam k nám do Hlohovca. Tu Ti to urobíme… A lacnejšie ako v BA. Dokonca to máš i bližšie. . . Sa Ti ale darí dnes ))

Dobry den, ja by som sa Vas chcela poprosit o zoznam stredisk, ktore vykonavaju crevnu sprchu v okoli Popradu, Presova alebo Kosic. Dakujem velmi pekne.

Dobrý deń, mohli by ste mi dať kontakt na pracovisko v Trenčíne a jeho okolí, kde sa robí črevná sprcha? Je potrebné sa objednať? Je potrebné pred tým držať nejakú dietu?
Ďakujem za odpoveď.

Prosim vie niekto kde sa robi CS v Kosiciach. dakujem za odpoved. a kolko stoji. diki

Ahoj Lenka! Odpovedam na tvoju otazku. Crevnu sprchu robia v Kosiciach na Kovacskej ulici v Bylinkarovi. Jedna procedura stoji 550 Sk a odporucaju 3 procedury. Telefonne cislo je 055/6255207.

Prosim o zaslanie zoznamu stredisk, kde robia crevnu sprchu /TT, PN, BA/. Dakujem

zjavne poniektorí tu nevedia používať GOOGLE:-)), ktorý im žiadanú informáciu vypíše za pár sekúnd.

Viemte mi poradiť, kde robia túto “skvelú” sprchu v B.Bystrici? Ďakujem.

PROSÍM VÁS ROBIA ČREVNÚ SPRCHU AJ V B.BYSTRICI.

Poproste manzela o analny styk, pokial je v dobrej kondicii, vyplachne Vas jedna radost :wink:

Prosím,pošlite nám adresu, kde sa vykonáva črevná sprcha v Banskej Bystrici. Ďakujem vopred Nosáľová